شناسه خبر: 13753 منتشر شده در مورخ: 1397/4/23 ساعت: 12:28 گروه: فرهنگی  
معرفی کتاب های  تولیدات نشر چکه

معرفی کتاب های تولیدات نشر چکه

نام سه کتاب از مجموعه کتاب‎های موش خبرنگار است که در حوزه رمان کودک و نوجوان منتشر شده است.

به گزارش ایران سپید 1- جرونیمو به دنبال گنج گمشده چشم زمردی

جرونیمو استیلتون موش خبرنگاری است که در یک روزنامه کار میکند و عاشق نوشتن داستانهای ماجراجویانه است. داستان از آنجا شروع میشود که تئا، خواهر جرونیمو خبر از پیدا کردن نقشهای قدیمی میدهد که گنج مرموز پنهانی را در جزیرهای دوردست نشان میدهد. به این ترتیب جرونیمو، تئا و پسرعمویشان ترپ باهم به جستجوی گنج میروند. سفری که هرگز آن را فراموش نمیکنند... .کتاب «جرونیمو به دنبال گنج گمشدهی چشم زمردی» دارای چند بخش است که هریک با عنوانی از دیگری جدا شده است و حکایت از اتفاقاتی دارند که جرونیمو، موش خبرنگار قصه با آن مواجه میشود. پیرنگ مناسب، نثر روان و تصویرگریهای جذاب کتاب آن را به داستانی خواندنی برای نوجوانان و گروه سنی (ج) تبدیل کردهاست.چاپ نخست این کتاب به نویسندگی الیزابتا دمی و ترجمه پروین جلوه نژاد در خردادماه 1397 و در 105 صفحه با تیراژ 1300 نسخه توسط نشر چکه به چاپ رسیده و با قیمت 8500 تومان قابل تهیه است.

2 -جرونیمو و طلسم اهرام پنیری

«جرونیمو و طلسم اهرام پنیری» دومین کتاب از مجموعه کتابهای موش خبرنگار است که در حوزه رمان کودک و نوجوان منتشر شده است.جرونیمو استیلتون موش خبرنگاری است که در یک روزنامه کار میکند و عاشق نوشتن داستانهای ماجراجویانه است. داستان از آنجا شروع میشود که تئا، خواهر جرونیمو خبر از پیدا کردن نقشهای قدیمی میدهد که گنج مرموز پنهانی را در جزیرهای دوردست نشان میدهد. به این ترتیب جرونیمو، تئا و پسرعمویشان ترپ باهم به جستجوی گنج میروند. سفری که هرگز آن را فراموش نمیکنند... .کتاب «جرونیمو و طلسم اهرام پنیری» دارای چند بخش است که هریک با عنوانی از دیگری جدا شده است و حکایت از اتفاقاتی دارند که جرونیمو، موش خبرنگار قصه با آن مواجه میشود. پیرنگ مناسب، نثر روان و تصویرگریهای جذاب کتاب آن را به داستانی خواندنی برای نوجوانان و گروه سنی (ج) تبدیل کردهاست.چاپ نخست این کتاب به نویسندگی الیزابتا دمی و ترجمه پروین جلوه نژاد و اشکان چیت‎ساززاده در خردادماه 1397 و در 105 صفحه با تیراژ 1300 نسخه توسط نشر چکه به چاپ رسیده و با قیمت 8500 تومان قابل تهیه است.

-3 جرونیمو در خانه جن زده

«جرونیمو در خانه جنزده» سومین کتاب از مجموعه کتابهای موش خبرنگار است که به نویسندگی الیزابتا دمی و ترجمه پروین جلوهنژاد منتشر شده است.جرونیمو استیلتون موشی روزنامهنگاری است که شغلش اداره یک روزنامه بوده و عاشق نوشتن داستانهای ماجراجویانه است. در خلاصه کتاب آمده: «در جنگل تاریک و ترسناکی گم شدهام! برای موش ترسویی مثل من خیلی ترسناک بود. گشتم تا در عمارت قدیمی سرپناهی پیدا کنم. آنجا کاملا خالی بود، یا به نظر من خالی میرسید. اما فوری دریافتم اشباحی شکل گربه آنجا زندگی میکنند. واقعا که فضولی داشت مرا از پا درمیآورد...».کتاب با برخورداری از پیرنگی مناسب، نثری روان و تصویرگریهای جذاب، کتابی مناسب و خواندنی برای نوجوانان و گروه سنی (ج) محسوب میشود.چاپ اول کتاب «جرونیمو در خانه جنزده» خردادماه 1397 با تیراژ 1300 نسخه و 112 صفحه توسط نشر چکّه به چاپ رسیده و با قیمت 8500 تومان قابل تهیه و خریداری است.

فرهنگ و هنر
کتاب
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *