شناسه خبر: 13661 منتشر شده در مورخ: 1397/4/11 ساعت: 10:26 گروه: ورزشی  
اعلام پاداش مدالآوران جاکارتا

اعلام پاداش مدالآوران جاکارتا

جلسه هیأت رئیسه فدراسیون نابینایان با حضور عباس عراقچی معاونت امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون و نجفی استاندار البرز در مرکز خدمات تجاری بین الملل فرودگاه پیام کرج برگزار شد.

به گزارش ایران سپید عباس عراقچی در جلسه هیأت رئیسه، گفت: فدراسیونهای ورزشی در سه ماهه اول سال، درگیر جذب اعتبارات و برنامه ریزی هستند و کمتر میتوانند مسابقه و اردو برگزار کنند. اما فدراسیون نابینایان در این زمینه به خوبی عمل کرده است. آذری جهرمی، وزیر ارتباطات نیز در این جلسه گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی پیام، (متعلق به وزارت ارتباطات) طی تفاهمی، امکانات خود را در اختیار فدراسیون نابینایان قرار دهد. همچنین استانداری و اداره کل ورزش و جوانان البرز میبایست یک سالن را بصورت اختصاصی در اختیار نابینایان قرار دهند. آذری جهرمی با عنوان اینکه دولت برای ورزشکاران مشوقهای متعددی را در نظر گرفته، اظهار داشت: کسانی که در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز در رشته های انفرادی شوند، به ترتیب 160، 80 و 60 سکه طلا هدیه میگیرند. مدالآوران رشته های تیمی نیز نصف مدالآوران انفرادی سکه دریافت خواهند کرد. وزیر ارتباطات در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص ایجاد اشتغال برای فرزندان مدالآوران نیز مصوبه ای وجود دارد، گفت: این موضوع را به سرعت پیگیری خواهم کرد. محمدعلی نجفی، استاندار البرز در ارتباط با امکان استفاده از سالن ورزشی، قول مساعد داد. وی ضمن استقبال از پیشنهاد وزیر ارتباطات، گفت: امیدواریم به زودی مقدمات لازم برای تخصیص یک سالن ورزشی در البرز برای نابینایان فراهم شود. در حاشیه این نشست، عراقچی و آذری جهرمی از اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان اعزامی به مسابقات جاکارتا بازدید و با ملی پوشان گفتگو کردند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *