شناسه خبر: 13644 منتشر شده در مورخ: 1397/4/10 ساعت: 08:34 گروه: ورزشی  
اعلام اسامی گلبال آقایان برای اردوهای جاکارتا

اعلام اسامی گلبال آقایان برای اردوهای جاکارتا

فدراسیون نابینایان در نظر دارد ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال آقایان بزرگسالان اعزامی به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را برگزار کند.

به گزارش ایران سپید پنج اردوی پیشین، توأمان در جهت آماده سازی تیم ملی برای مسابقات جهانی سوئد و رقابتهای پاراآسیایی جاکارتا برگزار شد و آنطور که از طرف مسئولین اعلام شده، قرار است شش اردوی اختصاصی دیگر برای جاکارتا تا زمان اعزام برگزار شود. اما مهدی نباتی، سرمربی تیم ملی گلبال آقایان اسامی ملی پوشان اردوی پیش رو را اعلام کرد که در این بین، نکته تعجب بر انگیز عدم دعوت از دو بازیکن گلبال ایران یعنی میلاد سوری و مصطفی نصیری دو بازیکن همدانی تیم ایران است که در مسابقات جهانی سوئد تیم را همراهی میکردند. حسن جعفری، مصطفی شهبازی، محمد پرنیا، محمد سرنجی، محمد منصوری، مهدی عباسی، رضا توکلی، محمد شاهمحمدی، محسن جلیلوند و مجید فلاح، ورزشکاران دعوت شده به ششمین مرحله اردوی گلبال هستند که از روز 21 تیرماه به مدت یک هفته در مجموعه ورزشی هرندی تهران برگزار میشود. پس از مسابقات جهانی سوئد که با عنوان ششمی تیم ملی ایران همراه شد، کادر فنی تیم ملی هم دستخوش تغییراتی شده است. به طوری که در سوئد، محمدکرم کلیوند مربی همدانی تیم ملی به عنوان مربی در کنار تیم حضور داشت، حال آنکه برای بازیهای جاکارتا، نام محمد ابراهیمزاده، مربی بوشهری در کنار ملی پوشان به چشم میخورد و مهدی نباتی نیز همچنان سرمربی تیم ملی است. چرایی عدم دعوت از دو ملی پوش شاخص گلبال کشورمان آن هم در فاصله نزدیک سه ماهه باقی مانده تا رقابتهای پاراآسیایی جاکارتا و سایر حواشی پیرامون تیم ملی گلبال آقایان را در شمارگان بعدی ایران سپید و در گفتگو با سرمربی تیم ملی پی خواهیم گرفت. اولین اردوی تیم ملی گلبال بانوان نیز جهت شرکت در جاکارتا، روز نهم تیرماه به پایان رسید. امیر سرمدی

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *