شناسه خبر: 11854 منتشر شده در مورخ: 1396/4/31 ساعت: 09:04 گروه: اجتماعی  
در هفته بهزیستی 2900 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحویل داده شد

در هفته بهزیستی 2900 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحویل داده شد

قائم مقام توانمند سازی و مشارکت مردمی بهزیستی کشور گفت: 2900 واحد مسکونی در سطح کشور در هفته بهزیستی به معلولان و مددجویان بهزیستی تحویل داده شد.

به گزارش ایران سپید عبدالله زاده قائم مقام توانمند سازی و مشارکت مردمی بهزیستی کشور در مراسم آیین افتتاحیه 382 واحد مسکن معلولان و مددجویان استان در محل پروژه 248 واحدی مسکن مهر معلولان گفت:2900 واحد مسکونی در سطح کشور در هفته بهزیستی تحویل معلولان و مددجویان بهزیستی خواهد شد.

وی افزود:انقلاب اسلامی انقلاب محرومان و مستضعفان است بنابراین سازمان بهزیستی بنا نهاده شد تا عهده دار رسیدگی به محرومان و مستضعفان باشد.

عبدالله زاده گفت:بحث تحویل مسکن به مددجویان و معلولان از سال 83 در سازمان بهزیستی آغاز و تاکنون ادامه دارد.

قائم مقام توانمند سازی و مشارکت مردمی بهزیستی کشور افزود:اوج تحویل مسکن به معلولان و محرومان  سال 88  بود که توانستیم قریب به 100 هزار خانوار را پوشش دهیم.

وی با بیان اینکه طی چهار سال گذشته 47 هزار واحد مسکونی تاکنون تحویل مددجویان شده است،گفت:بحث تحویل مسکن به روستاییان پر رنگ تر شود.

عبدالله زاده با بیان اینکه خانواده های دارای دو عضو معلول در دستور کار تحویل مسکن هستند،افزود: 11 هزار و 300 خانواده دارای دو عضو معلول شناسایی شدند.

قائم مقام توانمند سازی و مشارکت مردمی بهزیستی کشور با بیان اینکه امید است هیچ معلولی بدون مسکن نماند،اظهار کرد:دولت بنا دارد بحث تحویل مسکن به معلولان و مددجویان را ادامه دهد.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی یکی از استان های خوب است خواستار مشارکت و همکاری سایر دستگاه ها و ارگان ها در امر اشتغال و توانمند سازی مناطق روستایی در امر تسهیل معیشت به خانواده های بهزیستی، کمیته امداد و نیازمندان شد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *