شناسه خبر: 11545 منتشر شده در مورخ: 1396/4/20 ساعت: 11:57 گروه: اقتصادی  
در شهرهای بزرگ هزینه اجاره دفتر کار  چقدر است؟

در شهرهای بزرگ هزینه اجاره دفتر کار چقدر است؟

شروع کسب و کار قبل از هر چیزی به یک دفتر کار نیاز دارد. این دفتر باید موقعیت مناسبی داشته باشد تا خود به خود پاخورش زیاد باشد.

به گزارش ایران سپید شروع کسب و کار قبل از هر چیزی به یک دفتر کار نیاز دارد. این دفتر باید موقعیت مناسبی داشته باشد تا خود به خود پاخورش زیاد باشد. کسب و کاری که در محله ای خلوت واقع شده، چقدر شانس برای برنده شدن دارد؟ علاوه بر این دفتر کارتان باید سر و شکل مناسبی داشته باشد.

 
حالا نه که کاخ باشد اما باید آنقدر تمیز باشد که مشتری هایتان به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند. فکر می کنید با این مشخصات چقدر پول باید خرج کنید؟ این گزارش از لا به لای آگهی های ثبت شده نوشته شده و می تواند به طور تقریبی نشان دهد که در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان و تبریز اجاره یک دفتر کار تمیز با متراژ نهایتا 50 متر چقدر پول می خواهد.

اجاره آپارتمان 50 متری اداری در تهران

برای اجاره یک آپارتمان اداری کوچک در محله سید خندان، به 30 میلیون پیش و ماهی یک میلیون و 900 هزار تومان پول نیاز دارید. در میدان آرژانتین می توانید واحدی اداری را در ازای 10 میلیون پول پیش و ماهی دو میلیون و 200 هزار تومان اجاره بگیرید. اگر بتوانید کسب و کارتان را به تهرانپارس منتقل کنید، واحدی را با 50 میلیون رهن کامل در اختیارتان می گذارند. در غرب تهران اوضاع درست مثل مرکز است. مثلا در شهران باید 30 میلیون پول پیش و ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان اجاره بدهید. در شمال تهران و در محله سعادت آباد یک واحد اداری را با 30 میلیون پیش و ماهی 2 میلیون و 500 هزار تومان اجاره می دهند.
 
 هزینه اجاره دفترکار در شهرهای بزرگ ایران
 

در صادقیه می توانید به عنوان وکیل فقط 22 میلیون پول پیش بدهید. آرایشگرها هم می توانند روی مشارکت حساب باز کنند و شش میلیون پول پیش و ماهی یک میلیون و 800 هزار تومان اجاره ماهیانه حساب باز کنند.

دکترها می توانند در قلهک با 20 میلیون پیش و یک میلیون و 700 هزار اجاره یک واحد را در قلهک در اختیار بگیرند. اجاره یک آرایشگاه زنانه در جنت آباد هم با 60 میلیون پول پیش و پرداخت ماهیانه 500 هزار تومان امکان پذیر است. در جردن که سلطان ترافیک است، می توانید اتاق اداری را با سه میلیون پیش و ماهیانه یک میلیون و 900 هزار تومان اجاره کنید. شاید بد نباشد که به اجاره دو اتاق از واحدی در ولنجک فکر کنیم. در این صورت خرج تان می شود 30 میلیون پول پیش و ماهی 400 هزار تومان اجاره.

اجاره آپارتمان 50 متری اداری در کرج

همین کنار تهران، در کرج اوضاع چطور است؟ حاضرید 35 میلیون پیش و ماهی 350 هزار تومان بدهید و یک واحد 38 متری در چهارراه طالقانی اجاره کنید؟ اگر مطب بخواهید سه میلیون پیش و 400 هزار تومان اجاره کارتان را راه می اندازد. یک آپارتمان فلت هم در میان آگهی ها به چشم می خورد که 100 میلیون پیش و ماهی 900 هزار تومان اجاره برایش طلب کرده اند.

در گوهردشت حاضرند با پنج میلیون پیش و اجاره ماهیانه 700 هزار تومان یک اتاق اداری در اختیارتان بگذارند. در همان منطقه واحدی 50 متری را با 10 میلیون پیش و ماهی 700 هزار تومان پول اجاره می دهند. اگر کارتان با یک اتاق مبله راه افتاد، در کرج می توانید دو میلیون پیش و ماهی 350 هزار تومان اجاره بدهید. در جهانشهر هم یک آگهی ثبت شده که 10 میلیون پیش و 500 هزار تومان اجاره طلب کرده اند. اصرار هم دارند که موقعیت دفتر کار عالی است.

اگر با توجه به شغل تان آگهی ها را بالا و پایین کنید، می توانید یک اتاق را برای کار سالن زیبایی اجاره کنید که این کار یک میلیون پیش و ماهی 400 هزار تومان پول می خواهد. در طالقانی جنوبی یک اتاق اداری شیک را به قیمت پنج میلیون پیش و ماهی 450 هزار تومان اجاره آگهی کرده اند. اگر کارتان هنری باشد بد نیست مورد خیابان گوهردشت را بررسی کنید که پنج میلیون پیش و ماهی 500 هزار تومان اجاره می خواهد.

اجاره آپارتمان 50 متری اداری در مشهد

نزدیک حرم باید کسب و کار خوب باشد. در همین محدوده دو واحد آپارتمان نقلی را آگهی کرده اند که هر کدامشان سه میلیون پیش و یک میلیون اجاره می خواهد. اگر صنف آرایشگران مشهد کارشان خوب باشد می توانند در احمدآباد با 15 میلیون پیش و ماهی یک میلیون اجاره یک واحد 50 متری اجاره کنند.

برای در اختیار گرفتن آپارتمانی 35 متری با موقعیت اداری در الهیه مشهد می توانید پنج میلیون پیش و ماهی 400هزار تومان اجاره بدهید. در خیابان راهنمایی یک اتاق 12 متری را به ازای دو میلیون پیش و ماهی 450 هزار تومان آگهی کرده اند. برای اتاقی با همین ابعاد در فلسطین پنج میلیون پیش و 400 هزار تومان اجاره طلب کرده اند.

اگر فکر می کنید مبله بودن می تواند به نفع کسب و کارتان باشد، بد نیست مورد بلوار دندانپزشکان را بررسی کنید که برایش چهار میلیون پیش و ماهی 500 هزار تومان اجاره طلب کرده اند.
 
 هزینه اجاره دفترکار در شهرهای بزرگ ایران
 

دفتر کار مشترک هم می تواند انتخاب بدی نباشد. مثلا در مشهد می توانید یک میلیون پیش بدهید و با 250 هزار تومان اجاره ماهیانه کنار هم کار کنید. همین طور یک مورد مشابه دیگر در برج جاودان وجود دارد که می توان یک میلیون پیش و ماهی 480 هزار تومان اجاره پرداخت و در کنار یک نفر دیگر کار کرد اما اگر ما بودیم به سراغ دفتر کار شیک و مبله بلوار ایرج میرزا می رفتیم که پنج میلیون پیش و ماهی یک میلیون و 200 هزار تومان اجاره می خواهد. البته که باید کسب و کارتان طوری باشد که جوابگوی این حجم زیاد اجاره باشد. رقم آن تقریبا با تهران برابر است.

اجاره آپارتمان 50 متری اداری در اصفهان

در اصفهان اوضاع چطور است؟ اگر 10 میلیون پیش و ماهی 550 هزار تومان اجاره بدهید، می توانید برای یک سال در رباط یک دفتر کار خوش نقشه داشته باشید. آگهی دهنده دیگری دفتر مهندسی خود را در ازای دو میلیون پیش و ماهی 200 هزار تومان پول اجاره می دهد. در شیخ صدوق شمالی برای اجاره دفتر 50 متری به هشت میلیون پیش و ماهی 450 هزار تومان پول نیاز دارد.

یک نفر دیگر تمام دفترش را پارتیشن بندی  کرده و با اعتماد به نفس تمام به بقیه پیشنهاد می دهد با پرداخت دو میلیون پیش و ماهی 200 هزار تومان اجاره در کنارش کار کنند. پزشکان اصفهانی می توانند در شیخ بهایی یک مطب را با 10 میلیون پیش و ماهی یک میلیون اجاره کنند. اگر آرایشگر باشید سمت دروازه تهران می توانید روی اجاره واحدی با سه میلیون پیش و ماهی 450 هزار تومان حساب باز کنید. اجاره یک دفتر مهندسی شیک در خیابان شریف واقفی هم با چهار میلیون پیش و اجاره ماهیانه 570 هزار تومانی امکان پذیر است.

گیم نتی ها و کافی نتی ها هم می توانند مورد خیابان بهارستان را بررسی کنند که با سه میلیون پیش و ماهی 460 هزار تومان آگهی شده است. یک مالک هم دفتر خود را به وکلا یا مشاوران اجاره می دهد و از آنها فقط ماهی 950 هزار تومان پول طلب می کند. سمت دروازه شیراز هم یک مالک خانم گفته از بقیه خانم ها دعوت می کند با پرداخت ماهی 730 هزار تومان کنار هم به شکل اشتراکی کار کند.

اجاره آپارتمان 50 متری اداری در تبریز

به شمال غربی کشور و شهر تبریز می رویم. جایی که سالنی نوساز را در ازای هفت میلیون پیش و پرداخت ماهیانه 570 هزار تومان اجاره می دهند. در خیابان شیخ الرییس هم می توانید چهار میلیون پیش و 400 هزار تومان اجاره بدهید و دفتری 50 متری را برای یک سال دراختیار بگیرید.

اگر کسب و کارتان به دفتری شیک نیاز دارد، می توانید در خیابان امام با پرداخت پنج میلیون پیش و 600 هزار تومان اجاره ماهیانه به خواسته تان برسید. در جدیری شمالی واحدی 45 متری را آگهی کرده اند که چهار میلیون پیش و 500 هزار تومان اجاره طلب می کند. اگر کارتان به خدمات فنی مربوط می شود، می توانید دل مالک واحدی در خیابان دامپزشکی را به دست بیاورید. برای این کار باید توانایی پرداخت دو میلیون پیش و 350 هزار تومان اجاره را داشته باشید.

پزشکان تبریزی می توانند در این شهر واحدی 50 متری در اختیار بگیرند و برای این کار 10 میلیون پیش و ماهی 500 هزار اجاره بدهند. در مرکز تبریز و در شهید مدرس واحدی 42 متری را آگهی کرده اند و گفته اند با 20 میلیون پیش و ماهی 600 هزار تومان اجاره پای عقد قرارداد می نشینند. یک مورد هم هست که به درد کار عکاسی می خورد. برای این واحد که در مجتمع کامپیوتر شهریار واقع شده، 2.5 میلیون پیش و 300 هزار تومان اجاره ماهیانه لازم دارید.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *