شناسه خبر: 11230 منتشر شده در مورخ: 1396/2/18 ساعت: 10:13 گروه: سیاسی  
حمایت گسترده جامعه معلولان مازندران از دکتر حسن روحانی

حمایت گسترده جامعه معلولان مازندران از دکتر حسن روحانی

جامعه معلولین مازندران به مناسبت اعیاد بزرگ شعبانیه جشنی باشکوه را در سالن حسینی ساری برپا کرد و در این جشن حمایت همه جانبه خود از دولت تدبیر و امید را اعلام نمود.

به گزارش ایران سپید سازمان بهزیستی که در دولت یازدهم جهشی چشمگیر داشته است از موفق ترین نهادهای دولتی در 4 سال گذشته بوده و این موفقیت در مازندران نیز قابل رویت است.

در این جشن باشکوه مهندس محسن نریمان؛ رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در مازندران با اشاره به موفقیت های دولت در حوزه بهزیستی و توجه ویژه شخص رییس جمهور به این سازمان اظهار داشت: خوشبختانه در زمینه درمان، مسکن و اشتغال معلولان قدم های بی سابقه ای برداشته شده است و دولت به  خاطر اهمیت ویژه ای که برای طبقات آسیب پذیر جامعه قائل است سعی نموده بدور از شعار زدگی در میدان عمل به عزت نفس، کرامت و اتکا به خویشتن معلولان بیافزاید و روش های حمایتی و سازنده را جایگزین شیوه های صدقه ای کند.
 
وی با تشکر از حمایت جامعه بزرگ معلولان مازندران اظهار امیدواری کرد که با انتخاب مجدد حسن روحانی راه موفقیت آمیزی پیش رو ادامه یابد و این دولت توفیق خدمت هرچه بیشتر به معلولان را مجددا به دست آورد.
 
در پایان این مراسم معلولان با نریمان عکس های سلفی گرفتند و از او خواستند در صورت انتخاب دوباره دولت تدبیر و امید اینبار در مازندران مشاور معلولان را برای استانداری در نظر بگیرند.
 
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *