مهمترین خبرها

 • از 4 تا 8 مرداد با تمرکز بر نور، تصویر و موسیقی الکترونیک
  رویداد هنری «صِت» برگزار میشود
  مجموعه هنری «صِت» که در سال‌های گذشته با تمرکز بر صدا و تصویر، رویدادهای مختلفی را برگزار کرده حالا اتفاق مهم و بزرگی را با همکاری فستیوال موسیقی الکترونیک CTM آلمان رقم خواهد زد. موسیقی و هنر تجربیِ صتِ تهران، دوره‌ی چهارم خود را به تبادل هنری میان تهران و برلین اختصاص داده است. این رویداد ۵ روزه با نام SET X CTM از تاریخ ۴ تا ۸ مرداد برگزار خواهد شد.
 • آلبوم موسیقی بی کلام «زیر و بم» راهی بازار شد
  آلبوم موسیقی بی کلام «زیر و بم» به آهنگسازی برزو امیری، راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
 • آلبوم موسیقی «کنت کنزا» با آهنگسازی و تنظیم مصباح قمصری منتشر شد
  آلبوم موسیقی «کنت کنزا» با آهنگسازی و تنظیم مصباح قمصری، از سوی شرکت آوای راز کویر منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
 • کنسرت بزرگداشت هشتادمین سال تولد لوریس چکناوریان برگزار می‌شود
  با اختصاص تمام درآمدها به کودکان کار:
  به پاس سال‌ها تلاش و کوشش لوریس چکناوریان برای موسیقی ایرانی این بار بخش خصوصی از او تقدیر خواهد کرد. چکناوریان امسال هشتاد ساله می‌شود و این بهانه برای بزرگداشت او شده است. به همین بهانه در روز 25 تیر ماه آنسامبل اینتر نوا در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و البته تمام عواید حاصل از این کنسرت به کودکان کار تعلق خواهد گرفت.
 • ارسال بیش از 1600 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی موسیقی جوان
  با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان و دریافت بیش از ۱۶۰۰ اثر، مرحله نخست داوری این دوره از جشنواره از امروز، سه‌شنبه ۱۲ تیرماه، آغاز شد.
 • اجرای کریستف رضاعی و هادی منتظری در نخستین نشست شب هزاره خیام
  نخستین نشست هزاره خیام با حضور خیام پژوهان داخلی و بین المللی پنج شنبه 14 تیر ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
 • چهارگاه پیشرو، مروری بر آلبوم باله «روز ششم» + صوت
  چهارگاه، از جمله دستگاههای موسیقی ایرانی است که بسیاری از آهنگسازان ایرانی سبک کلاسیک به سراغش رفته اند و از تمهایش بهره جسته اند و آثار ماندگاری را هم عرضه کرده اند.
 • خواننده نابینای پاپ-اپرا با صدایی فرازمینی
  آواز مرد نابینا این روزها همه سالنهای کنسرت را به تسخیر خود در آورده است. وقتی آواز را سر می دهد، حس میکنی حتی صندلی های سالن ها هم بدل به گوش شده اند و نت به نت صدای آوازخوان نابینا را می بلعند.
 • ارایه خدمات موسیقایی به نابینایان
  آهنگساز و عضو هیات علمی دانشکده موسیقی دانشگاه هنر از تلاش مجموعه «فوژان» برای برگزاری چند کارگاه آموزشی موسیقی ویژه نابینایان خبر داد.
 • بنان، صدای مخملین آواز ایرانی: «بخش اول» + فایل صوتی
  امروز مصادف شده با زادروز یکی از شناخته شده ترین آوازخوانان موسیقی کلاسیک ایرانی. موسیقیدان و خواننده ای که مشکل میشود یک فارسی زبان را پیدا کرد که نام یا اثری از او نشنیده باشد. همو که فریدون مشیری در باره اش اینگونه می سراید.

آخرین اخبار

آرشیو