تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
محققان نوعی جلیقه ابداع کرده اند که به کمک یک دوربین و محرک های مختلف، اطلاعاتی درباره اشیا، محیط و افراد را در اختیار افراد نابینا و ناشنوا قرار می دهد.
لباسی که محیط را برای افراد نابینا و ناشنوا تشریح می کند
آندریا بوچلی خواننده نابینای سرشناس ایتالیایی در مصاحبه ای از رفاقتش با محمد علی بوکسور افسانه ای جهان و یک جفت دستکشی که از او هدیه گرفت، گفت.
آندریا بوچلی از رفاقتش با محمد علی گفت
وضعیت حمل و نقل عمومی در شهر تهران آنقدر برای معلولان نامناسب است که توقع تغییر شرایط – در کوتاه مدت - به نحوی که امکان استفاده از حمل و نقل عمومی برای همه ی افراد دارای معلولیت و در تمام نقاط شهر فراهم گردد، بیشتر به یک رویا شبیه است. اما این دلیل نمی شود از حداقل تغییرات و اصلاحات اجتناب نمائیم.
چگونه امکان استفاده افراد معلول از BRT را فراهم کنیم؟
در نشست منطقه ای یونیسف بیان شد:
معاون کل وزارت بهداشت در نشست منطقه ای یونیسف در ایران گفت: تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه ایالات متحده علیه کشور ما به رغم شعارهای آمریکا، سلامت و نیازهای دارویی، پزشکی و غذایی را بر اساس سیاست تحریم دردناک هدف گرفته است.
سیاست تحریم دردناک نیازهای دارویی ایران را هدف گرفته است
بیماری SMA به عنوان پر هزینه ترین بیماری نادر در جهان شناخته می شود که در اشکال مختلف شاهد بروز آن هستیم.
پر هزینه ترین بیماری نادر در جهان را بشناسیم
مدیرکل بهزیستی استان تهران ضمن تشریح جزئیات تماس با خط اورژانس اجتماعی در استان تهران گفت: در سال گذشته بیش از ۶ هزار تماس مرتبط با کودک آزاری در استان تهران با خط اورژانس اجتماعی برقرار شده است.
«اختلافات حاد خانوادگی» بیشترین علت تماس با اورژانس اجتماعی
در سومین ماه سال‌جاری، فشار تورمی بر دهک‌های درآمدی متوسط یا همان قشر متوسط کاهش یافت. به طوری که حداقل در یکسال گذشته در اردیبهشت و خرداد ماه امسال کمترین تورم ماهانه برای دهک‌های هزینه‌ای بخصوص دهک‌های متوسط (4 تا 7) به ثبت رسیده است.
کاهش فشار تورمی بر اقشار متوسط
بخشدار مرکزی هرسین گفت: موانع رشد و تعالی و موفقیت معلولان در جامعه باید شناسایی و رفع شود و سازوکارهایی مؤثر در راستای تغییر نگرش جامعه نسبت به آنان اندیشیده شود.
موانع موفقیت معلولان در جامعه باید شناسایی و رفع شود
تدارک مرکز پویانمایی صبا برای تابستان؛
مرکز پویانمایی صبا برنامه های تولیدی خود را برای نمایش تلویزیونی در فصل تابستان اعلام کرد.
بیش از ٢ هزار دقیقه پویانمایی در جدول پخش شبکه های تلویزیون
به دنبال حضور علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس در برنامه صبحگاهی شبکه سه و مطرح کردن مسائلی در خصوص عملکرد بیژن زنگنه وزیر نفت در برنامه روز پنجشنبه، امروز دوشنبه 3 تیر کسری نوری مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت به «سلام صبح بخیر» آمد و توضیحاتی ارائه کرد.
توضیحات مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت درباره گفته های علیرضا زاکانی در «سلام صبح بخیر»