تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
توصیه های سازمان جهانی بهداشت
سازمان جهانی بهداشت نکاتی را برای مقابله با ویروس کرونا متذکر شده است.
چه زمانی به ماسک نیاز داریم؟
با تایید مرگ بیش از ۲۲۰۰ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ و آلوده شدن بیش از ۷۶ هزار نفر در چین و کشورهای دیگر به کروناویروسِ عامل این بیماری، سازمان جهانی بهداشت (WHO) از جهانیان خواسته تا پیش از خارج شدن وضعیت از کنترل با این ویروس کشنده مبارزه کنند.
پس از ابتلا به "کووید-۱۹" چه اتفاقی در بدن می‌افتد؟
رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت:
رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت تاکید کرد که مردم به شایعات مربوط به "کروناویروس" توجه نکنند و اخبار این بیماری را تنها از وزارت بهداشت پیگیری کنند.
اخبار "کرونا" را تنها از وزارت بهداشت پیگیری کنید
رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مقابله با کروناویروس وزارت بهداشت، از ورود چهارمین محموله کیت های تشخیصی کرونا ویروس به کشور خبر داد.
چهارمین محموله کیت های تشخیص کرونا وارد ایران شد
وزیر بهداشت با اشاره به تایید پنج مورد ابتلا به کرونا ویروس در کشور، گفت: کانون آلودگی کرونا در داخل کشور استمهر: . سعید
کانون کرونا در داخل کشور است
فهرست بیمارستان‌های ارائه دهنده خدمت به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کل کشور از سوی سازمان نظام پزشکی اعلام شد.
کدام بیمارستان‌ها مبتلایان به ویروس کرونا را پذیرش می‌کنند؟
رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی تشریح کرد:
رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور از تخصیص سرانه ۳۰ هزار تومانی برای تهیه اقلام بهداشتی و پیشگیرانه از شیوع کروناویروس در مراکز شبانه روزی تحت پوشش این سازمان خبر داد.
تدابیر پیشگیری از شیوع کرونا در مراکز بهزیستی
برای اولین بار؛
ژن درمانی برای اولین بار به منظور تزریق ژن‌های بینایی به پشت چشم‌های یک بیمار و بازگرداندن توان بینایی به وی مورد استفاده قرار گرفته است.
درمان نابینایی با ژن درمانی ممکن شد
دانشگاه علوم پزشکی تهران، راه های پیشگیری از کرونا را اعلام کرده است که براساس آن مهم ترین راه پیشگیری از کرونا شستشوی مکرر دست‌ها است.
چگونه از کرونا پیشگیری کنیم؟‌
محققان اکادمی علوم چین با استفاده از نوعی هیدروژل سازگار با محیط زیست نمونه اولیه‌ای از یک لنز هوشمند را ساختند که قادر است دو عارضه خشکی و افزایش فشار داخلی چشم را تشخیص دهد و با تغییر رنگ، وجود این عوارض را به کاربر اعلام کند.
تشخیص بیماری‌های چشمی با لنز هوشمند