مهمترین خبرها

 • رکورد فاینانس در ایران
  پس از برجام، استارت قراردادهای فاینانس یا به اصطلاح تامین مالی خارجی به آرامی زده شد و تاکنون هفت قرارداد توسط هفت کشور با ایران به امضا رسیده است. هفتمین قرارداد نیز هفته گذشته با کشور ایتالیا و با رقم بسیار بالایی حدود پنج میلیارد یورو میان ایران و ایتالیا امضا شد.
 • فرازو نشیب های امروز قیمت سکه، دلار و ارز
  در بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان کاهش یک میلیون و 205 هزار تومان، دلار بدون تغییر 3779 تومان و یورو با 28 تومان افزایش 4409 تومان معامله شد.
 • طی یک سال گذشته ۳۳۶ تومانی نرخ دلار افزایش داشت
  دلار آمریکا با روند افزایشی نرخ از بهار سال گذشته تا بهار امسال، حدود ۳۴۰ تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.
 • نا هماهنگی سیاست های ارزی ضربه ای به اقتصاد کشور
  روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: نقل است که می‌گویند، سیاست‌های ارزی اگرچه منافعی به همراه دارد، اما در مقابل هزینه هم دارد؛ برنده و بازنده هم در این میان دارد. مهم این است که نتیجه این سیاست‌ها به رشد اقتصاد و افزایش تولید ناخالص داخلی کشور منجر شود؛ موضوعی که نزدیک به یک دهه است که اقتصاد ایران از نداشتن آن رنج می‌برد.
 • چگونه قیمت طلا را محاسبه کنیم؟
  چگونه قیمت طلای دست دوم را محاسبه کنیم؟ چگونه قیمت طلا را محاسبه کنیم؟ فرمول محاسبه قیمت طلا چیست؟ چگونه در طلا فروشی سرمان کلاه نرود؟ اصطلاحات طلا فروشی به چه معناست؟
 • معاون ارزی بانک مرکزی: ایران به دنبال تثبیت جایگاه خود در سطح بین الملل است
  جلسه هیات تجاری و اقتصادی کشور سوئد با معاونت ارزی بانک مرکزی
  معاون ارزی بانک مرکزی گفت :ایران به دنبال تثبیت جایگاه خود درجهان به واسطه انطباق با قوانین بین المللی است. البته آنچه در این بین از اهمیت بالایی برخوردار است اعتمادسازی میان بانک ها و تجار برای مشارکت اقتصادی و فعالیت در اقتصاد ایران است.
 • کاهش 5.6 درصدی متوسط نرخ ارز در یکسال اخیر/ احتمال تک نرخی شدن ارز در سال آتی
  مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی؛
  مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه در یک سال گذشته توانسته ایم نوسانات نرخ ارز را به حداقل برسانیم، گفت: متوسط نرخ ارز در 12 ماهه منتهی به مرداد ماه سال جاری حدود 5.6 درصد کاهش یافته است.
 • ثبات نرخ بانکی 39 ارز توسط بانک مرکزی
  بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز یکشنبه اعلام کرد که براین اساس نرخ تمام ارزها در روز جاری (یکشنبه) نسبت به روز گذشته(شنبه) ثابت مانده است.
 • تعیین نرخ بنزین بعد از ثبت‌نام یارانه‌بگیران
  نوبخت اعلام کرد
  معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور روند رشد قیمت حامل‌های انرژی از جمله بنزین و گازوئیل را منوط به منابع کسب شده از انصراف یارانه‌بگیران عنوان کرد.
 • قیمت آب و برق سال ۹۳ افزایش نمی‌یابد
  وزیر نیرو با بیان اینکه قیمت آب و برق در سال ۹۳ افزایش نمی‌یابد، گفت: قرار بر این شد که ۴۰۰ میلیارد تومانی که از درآمدهای آب به هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شد، پرداخت نشود.

پر بیننده ترین ها

آرشیو

آخرین اخبار

آرشیو