تعداد نتایج یافت شده : 177 (صفحه 1 از 18)
در حاشیه آئین اختتامیه پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد که به همت رادیو ایران و، وزارت دادگستری و سازمان امور زندان ها برگزار شد،
رویکرد ما توجه ویژه به معلولان و نابینایان است
آیین پایانی پویش مردمی مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد که در برنامه "قرار آسمانی" شبکه رادیویی ایران در ماه رمضان آغاز شده بود در استودیوی شماره یک ساختمان شهدای رادیویی در اجرایی زنده برگزار شد.
رهایی از زندان با قراری آسمانی
شکوه حج در سیمای زائران
همزمان با گرامیداشت هفته حج، حسن گروسی رئیس ستاد حج و زیارت صدا و سیما از تولید و پخش برنامه هایی متناسب با این ایام در شبکه های تلویزیون خبر داد.
اعلام ویژه برنامه های سیما در ایام حج
یاسمین پی داودی، نویسنده و کارگردان تئاتر کودک عنوان کرد: هدف نمایشنامه «ابریشم» شناختن قابلیت‌های معلولان در کنار کاستی‌های جسمی و ذهنی آنها است.
استفاده از معلولان ذهنی و حرکتی در یک نمایش/ کسب ۱۶ جایزه
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «پس از طوفان»، «آذر پایان پاییز»، «ده رقمی»، «کمی دورتر»، «ماجراجویان جزیره»، «زنان شکارچی»، «دل‌شکسته»، «سر به مهر»، «دیوار بزرگ چین»، «کلید ازدواج»، «زیبایی هر اتفاق»، «مسیر سبز»، «رستگاری در شاوشنگ»، «خاطرات»، «بال‌ها»، «یک روز»، «روزی مرا دوست خواهی داشت»، «ملک پدری»، «کتاب و جنگل»، «افسانه شاهزاده کابویا»، «پرونده مجهول»، «پله»، «شغال»، «رابطه پنهانی»، «پیش به سوی کوه اسرارآمیز»، «بانوی خانه خاکستری»، «نقشه بازی»، «تنها در جنگل»، «شامیتاب» و «سن آندریاس» پنج‌شنبه و جمعه 21 و 22 تیرماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در پایان هفته
آرایش رسانه ای جدید در تلویزیون
با هدف چابک سازی و انسجام در حوزه تولید، آرایش رسانه ای جدید در حوزه سیما کلید زده شد.
تجربه در صف؛ چابکی در ستاد
مردم و بویژه خانواده ها در تماس با ما به شدت خواهان آگاه در زمینه آسیب های اجتماعی هستند
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در واکنش به فضاسازی ها علیه یک مستند
شبکه های مختلف رادیویی با 187 عنوان و 4750 دقیقه برنامه در فصل تابستان به تهیه و تولید برنامه هایی در راستای پرکردن اوقات فراغت مناسب مخاطبان خود می پردازد که از بین آنها نمایش های رادیویی با معرفی آثار گردشگری در ایران و «موج جوونی» با اجرای حسن اسماعیل پور در راستای تحقق شعار سال قابل توجه است.
دست پر رادیو در فصل تابستان/ از مسابقه  طنز تا نمایش های معرفی آثار گردشگری ایران
مدیر گروه مسابقات و تفریحات رادیو ایران در گفت و گو با ایران سپید، از صبح جمعه با شما گفت.
ماهیت نقادانه هویت اصلی صبح جمعه با شما
حیات خلوت رادیو گفت و گو در برنامه روز شنبه شانزدهم تیر میزبان دکتر محمد وفایی ازپایه گذاران جراحی کولون و رکتوم دارای بورد تخصص و فوق تخصص و عضو هیات علمی دانشگاه خواهد بود.
مرور زندگی دکتر محمد وفایی ازپایه گذاران جراحی کولون و رکتوم در رادیو گفت و گو