تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به عدم پرداخت ۴ ماه یارانه معلولان تحت حمایت بهزیستی، گفت: اعتبارات مورد نیاز برای این مسئله از سوی سازمان برنامه تخصیص پیدا نکرده است.
تاخیر ۴ ماهه درپرداخت یارانه معلولان / دو ماه از یارانه معلولان در روزهای آتی پرداخت می‌شود
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برطرف شدن ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان گفت: این اشکالات با حضور دبیر شورای نگهبان برطرف و لایحه تا پایان سال در مجلس به تصویب وبخشی از آن در سال ۹۷ اجرا خواهد شد.
تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان تا پایان سال در مجلس
گروهی از هنرمندان و کارآفرینان همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از موسسه خیریه فدک باغ رضوان بازدید کردند.
بازیگران از موسسه نگهداری دختران معلول بازدید کردند
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ۱۰ درصد مسکن مهر کشور فاقد متقاضی است، گفت: ۹۰ درصد مابقی، تکمیل و بخشی از آن تحویل مردم شده است.
معلولان در اولویت دریافت مسکن
نماینده بیت آیت‏ الله العظمی سیستان گفت: معلولان علاوه بر حمایت های مادی، نیازمند خدمات فرهنگی و اجتماعی و معنوی هستند.
معلولان نیازمند خدمات فرهنگی، اجتماعی و معنوی هستند
سازمان امور اداری و استخدامی کشور درباره به‌کارگیری معلولان توسط دستگاه‌های اجرایی توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد.
جزئیات به‌کارگیری معلولان در سازمان‌ها
معاون اداره حقوق بشر وزارت امور خارجه ایران پیشنهاد کرد سازمان ملل برای تکوین جامعه دوست دار معلولیت، جایزه ای جهانی برای نوآوران موفق درخصوص دسترسی معلولان تعیین کند که با آن موافقت شد.
استقبال سازمان ملل از پیشنهادات ایران برای حمایت از معلولان
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: با هزینه‌هایی که ما در کشور داریم گذارندن زندگی مددجویان تحت پوشش سازمان‌های حمایتی با پرداخت ناچیز مستمری بسیار سخت است.
زندگی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به‌سختی می‌گذرد
جشن سقوط استبداد
جمله ای که تیتر این یادداشت است ، عنوانی است که «مجله اکسپرس» چاپ فرانسه درهفته آخر دی ماه 1357زیرعکس تمام قد امام خمینی قرارداد این مجله با تیتر و تصویر بدیعش درچهارراه‌ها در کیوسک‌های شیشه‌ای زینت بخش آن هفته شهرپاریس یعنی پایتخت کشور فرانسه بود.
مردی که جهان را تکان داد
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از بررسی مجدد برخی از مفاد لایحه حمایت از حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: شورای نگهبان چند ایراد نگارشی گرفته که این موارد در کمیسیون ویژه در مجلس بررسی خواهد شد.
بررسی مجدد لایحه حمایت از حقوق معلولان در مجلس