تعداد نتایج یافت شده : 156 (صفحه 1 از 16)
به گفته مهدی زمانپور کیاسری، مستند «راه دل» روایتگر ماجرای پیرمرد نابینایی است که به پیاده روی اربعین می رود و این مستند از نگاه او روایت می شود.
پیرمرد نابینایی که به پیاده‌روی اربعین رفت
فیلم کوتاه «حد» در ماه نوامبر سه تجربه حضور در جشنواره‌های خارجی را پشت سر می‌گذارد.
«حد» سه حضور جهانی را در یک ماه تجربه می‌کند
اخیرا جرد لتو درباره نقشش در فیلم بلید رانر 2049 صحبت کرد و به گفته‌ی لتو، او خودش را «نابینا» کرد تا بتواند نقش نیاندر والاس را در این اثر ایفا کند.
جرد لتو «نابینا» شد تا به نقشش در فیلم Blade Runner 2049 رسید
در اولین روز از دومین هفته مرداد ماه جاری، شنبه 7 مرداد ساعت 20، سینما تک فرهنگسرای نیاوران میزبان نمایش فیلم سینمایی «فرانتز» ساخته فرانسوا ازون خواهد بود. قرار است بعد از نمایش فیلم، جلسه نقد و بررسی در سالن نمایش فیلم برگزار شود.
«فرانتز» به سینما تک نیاوران می آید
مهدی قربانی بازیگر نوجوانی است که با بازی در نقش نوید، پسر درسخوان خانواده «ابد و یک روز» شناخته شد. پسری که محوریت داستان «ابد و یک روز» است و در اولین تجربه بازیگری اش در کنار ستاره هایی چون نوید محمدزاده، پیمان معادی، پریناز ایزدیار و شبنم مقدمی نقش درخشانی ایفا کرده است.
یک روز با مهدی قربانی بازیگر ابد و یک روز
9 سال پیش بود که روزهای پایانی گرمای تیر ماه با روز پایانی زندگی خسرو شکیبایی هنرمندی از جنس مردم پیوند خورد و روزنامه‌ها تیتر زدند؛ «هامون سینمای ایران رفت.»
خسرو شکیبایی هامون ایران
مهران مدیری در آستانه اکران عمومی اولین فیلم سینمایی خود، «ساعت پنج عصر» را برای جمعی از چهره‌های سیاسی، هنری و ورزشی نمایش داد.
برگزاری مراسم رونمایی از فیلم جدید مهران مدیری
هر سال در گوشه گوشه دنیا جشنواره سینمایی متعددی برگزار می شود فستیوال هایی گوناگون؛ که هر کدامشان به ویژگیهای خاص خودشان را دارند؛ و همین ویژگی ها هم جذابیت های خاص هر کدام از جشنواره ها را شکل می دهند.
بزرگترین جشنواره‌های سینمایی دنیا را بشناسیم
فیلم سینمایی «بادیگارد» در جشنواره بین‌المللی فیلم وین در 3 رشته به عنوان بهترین اثر شناخته‌ شد.
بادیگارد در جشنواره فیلم وین
هر چند هنوز فصل اکران فیلم‌هایی که چشم به اسکار دارند فرا نرسیده است، اما با گذشت نیمی از سال و پشت سر گذاشتن شماری از جشنواره‌ها می توان فهرستی از فیلم‌های موفق را ارایه کرد.
مدعیان اسکار در نیمه نخست ۲۰۱۷ را بشناسید/ از وسترن تا ترسناک‌