تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس بهزیستی نهاوند از شناسایی ۳۲۰۰ معلول در شهرستان نهاوند خبر داد و گفت: ۳۵۰ زن سرپرست خانوار و سالمند در نهاوند تحت پوشش بهزیستی هستند.
شناسایی ۳۲۰۰ معلول در شهرستان نهاوند
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل گفت، که تاکنون پرونده مربوط به ۲۵۰ معلول وجامعه هدف این اداره برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی تکمیل و منتظر ابلاغ وتخصیص اعتبار برای معرفی به بانک است.
۲۵۰ معلول آملی منتظر دریافت تسهیلات خوداشتغالی هستند
رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه شهریه این دانشگاه یک سوم دیگر مراکز علمی است، گفت: برای سال تحصیلی جدید همه هزینه تحصیل دانشجویان این دانشگاه توسط بانک های طرف قرارداد ما پرداخت می‌شود.
شهریه امسال دانشجویان پیام نور را بانک‌ها پرداخت می‌کنند
تفاهمنامه ساخت ۱۵ هزار واحد مسکونی مددجویی فی‌ما بین بهزیستی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور «وحید قبادی‌دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور و «سعید محمد» فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء منعقد شد.
احداث 15000 واحد مسکونی ویژه مددجویان و معلولان
رئیس سازمان بهزیستی درباره وضعیت مناسب‌سازی شهر تهران گفت: این موضوع نسبت به گذشته بهتر شده اما تا رسیدن به نقطه ایده‌آل مسیر طولانی داریم.
تا مناسب سازی مطلوب معابر برای معلولان فاصله داریم
۶۵۸۸ واحد مسکونی برای خانواده های دارای چند معلول در کشور در دست ساخت است.
۶۵۸۸ واحد مسکونی برای خانواده های دارای چند معلول در دست ساخت است
معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: چهار کارگاه تولیدی حمایتی در خراسان جنوبی فعال است و ۱۱۰ مددجو از خدمات این کارگاه‌ها بهره‌مند هستند.
۱۱۰ مددجو در کارگاه‌های تولیدی بهزیستی فعالیت می‌کنند
همزمان با هفته بهزیستی و با هدف ارائه خدمات بیشتر به افراد کم توان ۵۶ خانواده دارای چند معلول روز سه شنبه در استان البرز صاحب سرپناه شدند.
۵۶ خانواده دارای چند معلول در البرز خانه‌دار شدند
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان جنوبی گفت: چهار هزار و ۳۳۹ نفر از معلولان و ۵۵۲ نفر از بیماران اعصاب و روان خراسان‌جنوبی مستمری دریافت می‌کنند.
چهار هزار و ۳۳۹ نفر از معلولان خراسان‌جنوبی مستمری دریافت می‌کنند
رئیس اداره بهزیستی فردوس از افزایش آمار معلولان جسمی و حرکتی در این شهرستان خبر داد و گفت: علت این افزایش آمار سوانح رانندگی بوده که زنگ خطری برای مسئولان است
سوانح رانندگی معلولیت ها را در فردوس افزایش داده است