تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی معلولان
پرونده تیم ملی دوومیدانی معلولان با کسب ۱۵ مدال در دهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی فزاع امارات بسته شد.
پایان کار دوومیدانی‌کاران معلول با ۴ طلا، ۳ نقره و ۸ برنز در امارات
سفره هفت سین که نماد نوروز است و البته روایات متعددی پیرامون آن هست که هفت سین بوده یا هفت شین یا... قدمتی کهن دارد، اما تا به حال فکر کرده اید که این خوراکی هایی که روی سفره هفت سین می گذارید با کلی ذوق و سلیقه، هرکدام چه ارزش های غذایی دارند؟
ارزش غذایی خوراکی‌های هفت سین
برنامه شش نقطه که برنامه ای ویژه نابینایان است و شنبه شبها ساعت 10 از رادیو تهران پخش میشود، اقدام به برگزاری یک نظرسنجی و انتخاب سه چهره برتر نابینایان در سه سال اخیر کرده است.
انتخاب چهره برتر نابینایان در سه سال اخیر
دسترسی به منابع مطالعاتی مشکل حدوداً 285 میلیون نفری است که در دنیا نابینا یا کمبینا هستند. در خصوص کتابها، طبق آمار به طور میانگین فقط 7 درصد کتابهایی که در دنیا منتشر میشود برای نابینایان هم قابل استفاده است.
رد پای پیمان مراکش در سنگاپور
گاهی بی‌احتیاطی و هیجان طلبی عده‌ای معدود در شب چهارشنبه سوری، یک عمر پشیمانی رقم می‌زند.
عذاب وجدان مادری که خود را مسئول نابینا و معلول شدن 2 پسرش می داند
عناوین برنامه های نوروزی سیما در نشست معاون رسانه ملی و مدیران شبکه های مختلف سیما، اعلام شد.
مشکل جناب خان حل شد/ آخرین خبر از کلاه قرمزی
عصر روز یکشنبه 20 اسفند ماه, با حضور مسئولان شهری و جمعی از نابینایان, سامانه فروشگاهی شهروند, ویژه نابینایان در شعبه بیهقی فروشگاه های زنجیره ای شهروند افتتاح شد.
افتتاح اولین سامانه فروشگاهی ویژه نابینایان
در صورتی که شعب بانک ها از ارائه خدمات به نابینایان طبق بخشنامه بانک مرکزی امتناع کنند، افراد می توانند نام بانک و کد شعبه آن را از طریق تلفن گویای ارتباط مردمی 29954855 به بانک مرکزی اعلام کنند
تلفن گویای بانک مرکزی راهی برای رفع مشکلات بانکی نابینایان
چرا استیضاح؟
انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه حمایت ازمعلولین با تاکید بر ضرورت حمایت و همگامی با دولت تدبیروامید، دراین شرایط دشوار بار دیگر حمایت کامل و قاطع خود را ازعملکرد دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و امور اجتماعی درحوزه معلولین اعلام و همه فعالان حوزه معلولین را که سودای حفظ مصالح نظام ومنافع ملی وحمایت ازدولت تدبیر و امید را دارند، به وحدت وهمدلی وهمگامی با وزیر محبوب و دلسوز اقشار آسیب‌پذیر بویژه معلولین فرا می‌خواند.
بیانیه حمایت جمعی ازانجمن‌ها وموسسات مردم نهاد حوزه حمایت از معلولان از وزیر تعاون
کره جنوبی میزبان اولین بانوی نابینای اسکی ایران
الهه قلی فلاح در مورد امکان کسب مدال گفت: شاید در این دوره نتوانم به مدال دست پیدا کنم, اما همه تلاشم را میکنم تا بهترین بازیم را به نمایش بگذارم.
بانوی نابینا بر فراز کوه های برفی