تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، با بیان اینکه چهار هزار و ۹۸۹ سالمند معلول تحت پوشش بهزیستی استان زنجان هستند، گفت: از این تعداد یک هزار و ۱۰۰ سالمند معلول مستمری بگیر هستند.
۴۹۸۹ سالمند معلول تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند
مدیرکل بهزیستی فارس:
مدیرکل بهزیستی فارس از پرداخت کمک هزینه‌های بهداشتی ویژه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مددجویان و مراکز تحت پوشش بهزیستی فارس خبر داد.
مراکز و مددجویان بهزیستی کمک هزینه بهداشتی می گیرند
مدیر کل بهزیستی یزد:
مدیر کل بهزیستی استان یزد ضمن تشریح برنامه‌های هفته افراد دارای معلولیت، این هفته را فرصتی برای متولیان رفاه و سلامت این افراد دانست و گفت: ضروری است در این هفته نگرش‌های نامناسب حاکم بر جامعه نسبت به افراد دارای معلولیت اصلاح شود.
نگرش‌های نامناسب جامعه نسبت به معلولین اصلاح شود
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی از آذر ماه، نحوه فعالیت مراکز روزانه و شبانه نگهداری از معلولان و سالمندان را در این دوران تشریح کرد.
نحوه فعالیت مراکز نگهداری از سالمندان و معلولان درمحدودیتهای کرونایی
مدیر اداره بهزیستی شهرستان زنجان گفت: با پیگیری‌های انجام شده در خصوص اجرای بخشنامه بانک مرکزی در زمینه استفاده نابینایان از تمامی خدمات بانکی، پنجمین سامانه خدمات بانکی برای نابینایان در بانک توسعه تعاون (شعبه مرکزی) راه اندازی شد.
پنجمین سامانه خدمات بانکی برای نابینایان در زنجان راه‌اندازی شد
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: ۲۰۰ فعال اجتماعی و نماینده تشکل‌های مدنی برای کمک به اجرا و اعمال محدودیت‌های کرونایی در سطح شهر قزوین مشارکت می‌کنند.
۲۰۰ فعال اجتماعی قزوین در اجرای محدودیت‌های کرونایی مشارکت دارند
با صدور اطلاعیه ای از سوی وزارت رفاه اعلام شد؛
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص چگونگی حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت‌های شدید کرونایی، اطلاعیه ای صادر کرد.
چگونگی حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت‌های شدید کرونایی
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان گفت: ارزیابی، انتخاب و زمان‌بندی پروژه‌های ساخت خیابان‌های شهری با رویکرد یکپارچه در یک چارچوب با چند هدف به عنوان پروژه پژوهشی مساله محور حوزه بهره‌بردار معاونت شهرسازی و معماری توسط «شیما طاهری» دانشجوی دانشگاه آزاد خوراسگان مورد پژوهش قرار گرفت.
طراحی مرکز توانبخشی معلولان آسیب نخاعی در شهر اصفهان
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی برنامه های هفته ملی افراد دارای معلولیت را اعلام کرد.
برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته ملی افراد دارای معلولیت در آذربایجان غربی
روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: ۲۷ مهر سالروز گشایش رسمی مجتمع آموزشی شهید محبی فعلی است که یکی از تأثیرگذارترین مراکز تربیت نیروهای انسانی تحصیلکرده نابینایان و کم‌بینایان از سال ۱۳۴۳ تاکنون است.
ایران سپید فراتر از یک رسانه