تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
معاون اول رئیس جمهور در اولین نشست کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از معلولان گفت: موضوع مسکن معلولان باید با جدیت پیگیری و به نتیجه مطلوب برسد.
موضوع مسکن معلولان باید با جدیت پیگیری و به نتیجه مطلوب برسد
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، گفت: آرزوی ما مناسب سازی شهر نه تنها برای معلولان بلکه برای سالمندان، کودکان، زنان باردار و...، است.
برای مناسب سازی شهر محدودیت منابع داریم
مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران با اشاره به تنگناهای اقتصادی و تاثیر آن بر تهیه وسایل بهداشتی و کمک توانبخشی معلولان، خواهان توجه جدی دولت به مشکلات این قشر شد.
تشدید مشکلات معلولان در پی تهیه وسایل بهداشتی و کمک‌ توانبخشی
پژوهشگران دانشگاه ژنو با رمزگشایی از مکانیسم‌های ژنتیکی کنترل‌کننده‌ی نورون‌های سیستم بینایی، نخستین مراحل ایجاد بینایی را نشان دادند و مسیر را برای درمان‌های ترمیمی چشم هموار کردند.
دانشمندان از اولین مراحل شکل‌گیری بینایی پرده برداشتند
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت:کمتر از ۱۵ درصد کودکان استان تهران امکان برخورداری از مهدهای کودک را دارند. ۲۵۰ میلیون تومان برای تهیه یک وعده غذای گرم به مهدهای حاشیه ای شهراختصاص یافته است.
فقط ۱۵ درصد کودکان تهرانی به مهد می روند
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: مطابق قانون جذب ۳ درصدی معلولان در ادارت تنها ۴۰ دستگاه در استان به آن عمل کرده اند.
به کار گیری معلولان تنها توسط ۴۰ دستگاه در استان خراسان جنوبی
رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: ۸۵ نفر معلول در نیمه نخست امسال آزمایش‌های ژنتیک پیش از ازدواج را انجام دادند که از این تعداد ۳۰ نفر مددجو و ۵۵ نفر هم زوج جوان بودند.
استقبال زوج‌های معلول شیروانی از اجرای طرح ِآزمایش‌های ژنتیک
آخرین آمار سنجش سلامت نوآموزان اعلام شد
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن اعلام آخرین آمار سنجش سلامت نوآموزان گفت: اطلاع رسانی‌های لازم را انجام داده‌ایم تا کسانی که ثبت نام موقت کرده‌اند حتما باید برای تکمیل ارزیابی سنجش سلامت مراجعه کنند. برگه سنجش سلامت از مدارک الزامی برای ثبت نام در مدارس محسوب می‌شود.
خانواده‌ها سنجش سلامت نوآموزان را کامل کنند/ الزام ارائه گواهی سنجش
اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص زمان ثبت نام و برگزاری هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال 1398
ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی کشور
مدیرکل دفتر معماری، طراحی شهری و بافت‌های واجد ارزش خبر داد
علی عمرانی‌پور ضمن اعلام این خبر که اواسط مهرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی نشست مناسب‌سازی بناها و فضاهای شهری برای افراد دارای معلولیت برگزار می‌شود، خواستار ارایه راهکارهای عملیاتی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارتخانه در مناسب‌سازی فضاهای عمومی برای افراد دارای معلولیت شد.
نشست مناسب‌سازی شهر برای افراد دارای معلولیت