تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
به همت اوقاف ملایر رقم می‌خورد؛
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از توزیع ۲۳۰۰ بسته نوشت ‌افزار در قالب طرح «مهر تحصیلی» از محل عواید موقوفه شادوران سیف ‌الدوله در بین دانش ‌آموزان بی ‌بضاعت این شهرستان طی امروز و فردا خبر داد.
توزیع ۲۳۰۰ بسته «مهر تحصیلی» در بین دانش آموزان نیازمند ملایری
رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: امسال ۳۰خانوار دارای ۲ معلول بدون مسکن در این شهرستان شناسایی شده است که اقدامات لازم برای دریافت زمین در حال انجام است.
۳۰ خانوار ۲ معلول بدون مسکن در شیروان شناسایی شد
مسوول دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی بهزیستی قزوین گفت: سامانه ۳۰۰۰۰۱۲۳۲۲ پل ارتباطی بین مسوولان و افراد دارای معلولیت است تا مشکلات و دغدغه‌های خود را در این حوزه گزارش دهند.
معلولان قزوینی از طریق سامانه معبر مشکلات مناسب‌سازی را گزارش دهند
بانک ملی استان البرز با هدف خدمات رسانی مناسب به سالمندان ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار به آسایشگاه خیریه سالمندان کهریزک اهدا کرد.
بانک ملی البرز ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار به کهریزک اهدا کرد
شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: از سهم ٢٠٠ هزار واحدی ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید تاکنون عملیات ساخت ١١٥ هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است.
آغاز ساخت ١١٥ هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید
جانباز دارنده چهار نشان طلای پارالمپیک گفت:برای رهایی از تخت بیمارستان پس از ضایعه نخاعی در جبهه، به ورزش رو آوردم و توانستم چندین بار پرچم مقدس کشورم را در مسابقات پارالمپیک و جهانی به اهتزاز درآورم.
جانباز دارنده مدال‌های پارالمپیک: برای رهایی از تخت بیمارستان به ورزش رو آوردم
دنیا؛ برای آنها صدا ندارد؛ سکوت است و بی صدایی؛ اما قطعا آخر خط نیست. کودکان آسیب دیده شنوایی با وجود آنکه از نعمت شنیدن محروم هستند اما با زبان اشاره ارتباط شان را با جهان پیرامونشان قطع نکرده اند تا جایی که می توان گفت همه ناشنوایان زبان اشاره را دارند و ناشنوا یعنی «اشاره».
زبان اشاره؛ صدایِ بی صداها
افرادی که بدون کمک قادر به برداشتن ماسک از صورت‌شان نیستند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.
چه کسانی نباید ماسک بزنند؟
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، اعضای شورای معاونین و حضور ویدئو کنفرانس روسای ادرات استثنایی استان ها، نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد.
ثبت نام 73 هزار دانش آموز در مدارس استثنایی
معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان در نشست تخصصی با نواب رئیس بانوان شش فدراسیون ورزشی از بهتر شدن جایگاه بانوان در اساسنامه جدید خبر داد.
نشست تخصصی با نواب رئیس بانوان شش فدراسیون