تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه «لحظه قطعی» از پوستر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر رونمایی شد.
پوستر سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر رونمایی شد
به تازگی فهرستی از بهترین تبلت های قابل خریداری در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شده که نشان دهنده سلطه اپل و سامسونگ بر بازار این محصول است.
بهترین تبلت‌های سال ۲۰۲۰
دو سال پیش بود از نمایشگر بریلی نوشتیم که کمتر از هزار دلار قیمت داشت و با هدف ترویج بریل و فراهم کردن امکان استفاده نابینایان با درآمدهای پایین یا ساکنان کشورهای کم برخوردار طراحی شده بود.
مروری بر ارزانترین نمایشگر بریل دنیا
دانشمندان "دانشگاه ژنو"(UNIGE) سوئیس در مطالعه اخیرشان ۴۵ ژن که سبب نابینایی می‌شود را شناسایی کرده‌اند.
۴۵ ژن مرتبط با نابینایی شناسایی شد
پاسخ هایی که معترضین به عدم دریافت یارانه معیشتی دریافت کرده اند، باعث گلایه آنها شده است. زیرا برخی از آنها معتقدند که پاسخ های داده شده با واقعیت های درآمدی که دارند، همخوانی ندارد.
ماجرای محروم شدن از یارانه معیشتی/ خبر نداشتیم چقدر پولدار هستیم!
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از ابلاغ اعتبار ۹۰ میلیارد ریال به استانها در حوزه ایاب وذهاب و خدمات حمایتی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه تا پایان هفته خبر داد.
ابلاغ ۹۰ میلیارد ریال اعتبار به استانها در حوزه ایاب وذهاب و خدمات حمایتی تا پایان هفته
در حال حاضر اگر کسی یک دست نداشته باشد می‌تواند با استفاده از دست‌های بیونیک کارهای روزانه خود را انجام دهد و تا حد زیادی مستقل باشد ولی در صورتی که یک یا هر دو دست وی فلج باشد دیگر نمی‌توان از این راهکار بهره گرفت.
طراحی دستکش روباتیک برای معلولان
رییس بهزیستی کشور گفت: اکنون ۲۶ هزار کودک بد سرپرست و بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی داریم که ۱۰ هزار نفر از این کودکان در مرکز شبانه روزی دولتی و ۱۶ هزار کودک در خانواده های جایگزین زندگی می کنند
۲۶ هزار کودک بدسرپرست و بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی هستند
رئیس سازمان بهزیستی کشور از تلاش برای افزایش مبلغ یارانه امداد به خانواده‌های جایگزین خبر داد وگفت: متاسفانه مبلغ فعلی امداد یارانه ناچیز است.
تلاش برای افزایش مبلغ یارانه امداد به خانواده‌های جایگزین
عیدی کارگران تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی، در صورت یک ماه سابقه کار در محل جاری خدمت، ۲۵۲ هزار و ۸۱۴ تومان و عیدی کارگر دارای ۱۱ ماه سابقه کار، ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار و ۹۵۰ تومان خواهد بود.
هر کارگر امسال چقدر عیدی می‌گیرد؟ + جدول