تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
برخی بانک‌ها اقدام به کسر هزینه سالانه ارسال پیامک تراکنش‌های بانکی از حساب مشتریان خود کرده‌اند که دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق اینترنت بانک یا مراجعه به شعبه از دریافت این خدمت بانکی انصراف دهند.
چگونه از دریافت پیامک‌های بانکی انصراف دهیم؟
اولین یارانه نقدی سال ۱۳۹۹ ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی امشب واریز می‌شود
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور نشست شورای برنامه ریزی سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد.
تشریح سیاست های دوازده گانه سازمان آموزش و پرورش استثنایی
مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: از مجموعه ۲۴۵ هزار مددجوی بهزیستی استان تهران شامل سالمندان، بیماران اعصاب و روان، معلولان جسمی گزارش ابتلای ۱۳۰ نفر به ویروس کرونا دریافت شده است.
از مجموعه ۲۴۵ هزار مددجوی بهزیستی استان تهران تاکنون فقط ابتلای ۱۳۰ نفر به کرونا گزارش شده است
مدیرکل بهزیستی یزد گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مراکز اقامتگاهی سالمندان، معلولان و بیماران ذهنی زیر پوشش تاکنون ۶ میلیارد ریال هزینه شده است.
بهزیستی یزد برای مبارزه با کرونا ۶ میلیارد ریال هزینه کرد
کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا در اطلاعیه‌ای موارد مهمی از طرح فاصله‌گذاری هوشمند را که از ۲۳ فرودین در استان‌های کشور و از ۳۰ فروردین در تهران به اجرا در می‌آید، برای اطلاع عموم مردم منتشر کرد.
اطلاعیه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مبارزه با کرونا درمورد طرح فاصله‌گذاری هوشمند
لزوم قرنطینه مردم و به ویژه دانش آموزان که در کلاسهای درس احتمال ابتلا به بیماری کووید 19 را بالا میبرند توجه را به سوی آموزش از راه دور جلب کرد. تجربه ای که در سالهای جنگ با آموزش از طریق رسانه ملی اندوخته بودیم دوباره تکرا شد و به مقتضای ارتباطهای مجازی این بار شبکه های اجتماعی نیز به کمک آمدند. اما در این میان دانش آموزان استثنایی شرایط متفاوتی دارند برای آشنایی با مشکلات این گروه سراغ معلمان و دانش آموزان رفتیم.
مشکلات آموزش از راه دور دانش آموزان استثنایی
تصمیم گیری درباره سرنوشت مرد میانسالی که متهم است به خاطر باز گذاشتن آب داغ در حمام باعث مرگ همسر بیمارش شده، به اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی گره خورده است.
ادعای عجیب مرد بازنشسته برای قتل همسرش
منطبق‌سازی شهرسازی با شرایط معلولان - مرحله دوم بسته معیشتی آخر فروردین پرداخت می‌شود - مشکلات آموزش از راه دور دانش آموزان استثنایی - ندوشن شهر بدون کرونا - سرنوشت را باید از سر نوشت: دودی که همچنان از کنده بلند می‌شود - تأیید تنها ۴ سهمیه ورزشکاران نابینا توسط پارالمپیک - اطلاعرسانی
روزنامه سه شنبه 19 فروردین 1399
این روز‌ها با توجه به پیشرفت‌هایی که در فناوری هوش مصنوعی به وجود آمده و رشد روز‌افزونی که در حوزه هوش ماشینی و تشخیص تصاویر پدیدار شده، از در و دیوار، نرم‌افزار‌هایی می‌بارد که قرار است با شناسایی تصاویر و متون مختلف، زندگی را برای نابینایان آسان‌تر کند.
هموار شدن مسیر استفاده از BeMyEyes برای کاربران ایرانی