تعداد نتایج یافت شده : 128 (صفحه 1 از 13)
در این قسمت می شنوید: هشتگ؛ مروری بر داغترین موضوعات شبکه های اجتماعی در هفته گذشته. جزییات همسان سازی حقوق بازنشستگان؛ گفتگوی اختصاصی ایران سپید با پرویز پرستویی ستاره بی چون و چرای سینما
فایل صوتی/ قسمت چهارم پادکست ایران سپید
در در سومین پادکست ایران سپید میشنوید: واکاویی وضعیت دانش اموزان استثنایی در گفتگو با معلمان و مسولان، جزییات بسته حمایتی دولت از ضرردیدگان کرونا، بررسی خدمات کتابخانه های ویژه نابینایان در شرایط حاضر
فایل صوتی/ سومین پادکست ایران سپید
دومین پادکست ایران سپید را در ادامه بشنوید
فایل صوتی/ پادکست دوم ایران سپید
همزمان با شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور که منجر به توقف موقت چاپ و انتشار نسخه چاپی روزنامه ها از جمله ایران سپید، تنها روزنامه به خط بریل در ایران و جهان شد.
پادکست ایران سپید منتشر شد + فایل صوتی
حسین اصلانی در سال ۱۳۱۵ در روستای شاقاجی رشت به دنیا آمد.
درگذشت آهنگساز برجسته ایرانی دور از وطن
سپنتا نیکنام؛ رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری یزد معتقد است ما که دم از انسانیت و فرهنگ می زنیم باید حقوق اقلیتها را در نظر بگیریم. برخی از مطالبه ها حق مسلم است و چیزی نیست که در موردش بحث شود. مناسب سازی شهر از جمله این حقوق است گفتگوی ایران سپید را با این عضو شورای اسلامی شهر یزد می خوانید.
معلولان مناسب سازی شهرهای خود را مطالبه کنند + فایل صوتی
تیم ملی گلبال ایران با شکست ژاپن، به فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا راه یافت.
ایران فینالیست گلبال قهرمانی آسیا شد + فایل صوتی
نشست خبری آلبوم «افسانه چشمهایت» به آهنگسازی مهیار علیزاده و خوانندگی همایون شجریان و علیرضا قربانی با حضور همایون شجریان، علیرضا قربانی، مهیار علیزاده و رامین فاروغی حیدری، مدیر هنری این پروژه و اصحاب رسانه برگزار شد.
دو خواننده پر طرفدار در یک نشست خبری + فایل صوتی
مبنای دریافت مجوز سقط درمانی از پزشکی قانونی؛ حرج مادر شناخته شده است اما آیا نابینایی نیز جزء موارد حرج به شمار میرود و اگر آری ؛سقط قانونی کدام موارد نابینایی را شامل میشود.
مصادیق سقط درمانی در نابینایی + فایل صوتی
ظهر یکشنبه ۱۲ آبان، عوامل سریال ستایش در جمع اصحاب رسانه حاضر شدند تا به پرسشهای خبرنگاران درباره این سریال پاسخ دهند.
در نشست خبری با اصحاب رسانه، کارگردان ستایش سکوتش را شکست + فایل صوتی