تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس سازمان بهزیستی، با اشاره به آمار یک میلیون و ۳۵۰ هزاری نفری معلولان تحت پوشش بهزیستی، گفت: ۴۲ درصد این افراد از معلولیت جسمی رنج می برند.
آمار معلولیت ها در کشور
معلولان قروه ای پس از تجمع اعتراض آمیز خود در شورای شهر باعث شدند حس مسئولیت مسئولان برانگیخته شده و با واکنشی متفاوت برای درک بهتر وضعیت غیراستاندارد مناسب سازی، ویلچرنشین شوند.
اعتراض معلولان قروه ای مسئولان این شهرستان را ویلچرنشین کرد
مراقب باشید باز هم دیر نشود - معلولیت مانع نیست؛ مانع اصلی مافیاست - حافظه و قوای ذهنیمان را نجات بدهیم - بریل آموزی با فناوریهای امروزی - جدول ترکیبی
روزنامه شنبه 30 تیر 1397
چگونگی واگذاری مسکن به خانواده های دارای دو معلول
در هفته‌ای که گذشت سازمان بهزیستی کل کشور به مناسبت هفته بهزیستی نشست خبری برگزار کرد تا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کل کشور و معاونان این سازمان پاسخگوی سؤالات خبرنگاران باشند.
خانه دار شدن معلولان با تفاهمی پنج‌جانبه
گزارش «ایران» از بلاتکلیفی مسکن معلولان
داشتن مسکن مناسب بر اساس هرم مازلو در زمره نیازهای اساسی قلمداد می‌شود و همواره دغدغه همه انسان‌هاست. روند رو به رشد جمعیت کشور در چند دهه اخیر و جا‌به‌جایی‌های گسترده آن و سیاست‌هایی که در پی رشد و توسعه کشور اتخاذ شد، مشکلاتی در زمینه مسکن به وجود آورد که از آن با عنوان «بحران مسکن» یاد می‌شود.
معلولان در آرزوی سقفی برای زندگی
در حاشیه آئین اختتامیه پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد که به همت رادیو ایران و، وزارت دادگستری و سازمان امور زندان ها برگزار شد،
رویکرد ما توجه ویژه به معلولان و نابینایان است
مژده مدیر شبکه رادیو ایران به نابینایان علاقه مند به تولید برنامه های رادیویی، در گفت و گو با ایران سپید
از پیشنهاد های نابینایان در تولید برنامه های ویژه معلولان استقبال می کنیم
بریل دروازه ورود نابینایان به دنیای باسوادی است اما این روزها به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه رایانه اتفاق افتاده، بسیاری از کودکان نابینا یا آموزگاران و والدینشان تمایلی به آموزش بریل نشان نمی دهند.
بریل آموزی با فناوری های امروزی
برای اولین بار در پاکستان
هیچ چیز نمی تواند در مقابل اراده ی انسان بایستد، هر چقدر شرایط سخت باشد یا دیگران دستیابی به خواسته ها را غیر ممکن بدانند، اما در نهایت این اراده های سخت هستند که بارِ رؤیاها را به دوش می کشند و از هر مانعی قوی تر و نیرومندتر هستند.
لباس قضاوت بر تن حقوقدان نابینا
مصاحبه با هاتف اسلامی شرار خواننده نابینا درباره انتشار دومین آلبوم موسیقی خود به نام "انگار نه انگار"
معلولیت مانع نیست؛ مانع اصلی مافیاست