تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رییس هیات جانبازان و معلولان استان تهران اعلام کرد: پویش ورزش در خانه برای قشر جانبازان و معلولان استان در راستای شکست کرونا شکل گرفت.
پویش ورزش در خانه جانبازان و معلولان تهران راه‌اندازی شد
رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی:
معاون وزیر با اشاره به ۱۵۲ هزار دانش‌آموزی که در سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی‌ تحصیل می کنند گفت:ما علاوه بر تعلیم و تربیت دانش آموزان دارای معلولیت وظیفه توانبخشی این افراد را هم بر عهده داریم.
توانبخشی دانش آموزان دارای معلولیت یکی از وظایف ماست
معاون وزیر رفاه خبرداد:
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه از ۱۵۸ هزار دانش آموز تحت پوشش این سازمان ۷۸ هزار دانش آموز کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند، گفت: این کمک هزینه ها بسیار ناچیز است اما در شرایط فعلی میتواند کمک حال خانواده های این افراد باشد.
78 هزار دانش آموز از بهزیستی کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند
رییس سازمان برنامه‌ریزی آموزشی:
رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: کتاب‎های درشت خط برای دو گروه از دانش آموزان با هوش بهر عادی-کم بینا و دانش آموزان کم توان ذهنی- کم بینا طراحی و تولید می‌‎شود.
کتاب‌‎های ویژه مدارس استثنایی طراحی و تولید می‌شود
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی سامانه دیده‌بان این سازمان خبر داد و گفت: مردم و جامعه هدف بهزیستی می‌توانند درخواست ها، شکایات، پیشنهادات، گزارش‌ها و ایده‌های خود را از طریق سرشماره ۱۴۸۲ با کارشناسان این سازمان مطرح کنند.
سامانه دیده بان بهزیستی راه اندازی شد
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، با بیان اینکه چهار هزار و ۹۸۹ سالمند معلول تحت پوشش بهزیستی استان زنجان هستند، گفت: از این تعداد یک هزار و ۱۰۰ سالمند معلول مستمری بگیر هستند.
۴۹۸۹ سالمند معلول تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند
مدیرکل بهزیستی فارس:
مدیرکل بهزیستی فارس از پرداخت کمک هزینه‌های بهداشتی ویژه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مددجویان و مراکز تحت پوشش بهزیستی فارس خبر داد.
مراکز و مددجویان بهزیستی کمک هزینه بهداشتی می گیرند
مدیر کل بهزیستی یزد:
مدیر کل بهزیستی استان یزد ضمن تشریح برنامه‌های هفته افراد دارای معلولیت، این هفته را فرصتی برای متولیان رفاه و سلامت این افراد دانست و گفت: ضروری است در این هفته نگرش‌های نامناسب حاکم بر جامعه نسبت به افراد دارای معلولیت اصلاح شود.
نگرش‌های نامناسب جامعه نسبت به معلولین اصلاح شود
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی از آذر ماه، نحوه فعالیت مراکز روزانه و شبانه نگهداری از معلولان و سالمندان را در این دوران تشریح کرد.
نحوه فعالیت مراکز نگهداری از سالمندان و معلولان درمحدودیتهای کرونایی
رییس انجمن اسکی معلولان از اعزام ۵ اسکی باز معلول مرد به مسابقات قهرمانی جهان در نروژ خبر داد.
اعزام ۵ اسکی باز معلول به مسابقات قهرمانی جهان نروژ/ حذف بانوان بخاطر امتیاز پایین