تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
محققان در مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماریهای متابولیک دانشگاه شهید بهشتی ارتباط الگوی تغییرات شاخص توده بدنی در نوجوانان را با رخداد دیابت و فشارخون در بزرگسالان مورد بررسی قرار دادند.
ارتباط توده عضلانی در نوجوانی با دیابت و فشارخون در بزرگسالی
نامزدهای بیست و یکمین جشن سینمای ایران که توسط کمیته صیانت از آرای انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی متشکل از آقایان: عبداله اسکندری، حسن حسندوست، سعید رشتیان ، رضا مقصودی (اعضای کمیته صیانت)، مرتضی رزاق کریمی (نماینده  هیات مدیره)، رامین حیدری فاروقی (رئیس انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) و مازیار میری (مدیر اجرایی انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) مورد شمارش قرار گرفت ، به شرح ذیل اعلام می‌شود:
نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما اعلام شدند
بر اساس نتایج تحقیق جدید دانشگاه کالیفرنیا ریورساید (UCR)یادگیری موارد جدید، مغز افراد سالخورده را طی 6 هفته 30 سال جوانتر می‌کند.
مهارتهایی که جلوی آلزایمر را می گیرد
محققان چهار علامت را نام می برند که بروز آنها می تواند با خطر ابتلا به بیماری قلبی همراه باشد . با دیدن این علائم بهتر است به پزشک مراجعه شود.
چهار علامت بروز احتمالی بیماری قلبی
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد.
پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره ملی موسیقی جوان
کنسرت فرزاد فرخ شب گذشته طی دوسانس و با تاکید بر انرژی مثبت هواداران و گروه برگزار شد.
کنسرت فرزاد فرخ با انرژی مثبت برگزار شد / مسی در کنسرت فرخ
همزمان با هفته بهزیستی و با حضور فرماندار و مسئولان ورامین، از نخبگان علمی تحت پوشش بهزیستی شهرستان ورامین تجلیل به عمل آمد.
از نخبگان مددجوی بهزیستی ورامین تجلیل شدند
رئیس اداره بهزیستی تیران و کرون گفت: مددجویان بهزیستی توانایی تامین خودیاری برای احداث مسکن و بهره گیری از تسهیلات آن را ندارند.
مددجویان بهزیستی توانایی تامین خودیاری مسکن را ندارند
رئیس سازمان بهزیستی از افزایش اعتبارات اشتغال مددجویان تحت پوشش خبر داد و گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت وام اشتغال به معلولان اختصاص یافته است.
افزایش اعتبارات اشتغال مددجویان/۱۵۰۰ میلیارد برای اشتغال معلولان
رئیس اداره بهزیستی کاشان ضمن اشاره به تمرکز بهزیستی بر روی آسیب های اجتماعی گفت: پنج هزار معلول در کاشان شناسایی شده است.
۵ هزار معلول در کاشان شناسایی شده است