تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
برخی بانک‌ها اقدام به کسر هزینه سالانه ارسال پیامک تراکنش‌های بانکی از حساب مشتریان خود کرده‌اند که دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق اینترنت بانک یا مراجعه به شعبه از دریافت این خدمت بانکی انصراف دهند.
چگونه از دریافت پیامک‌های بانکی انصراف دهیم؟
شاید خبر قتل پدری توسط دو دختر و همسرش و سپس مثله کردن جسد با اره برقی توسط آن ها ،تکان دهنده ترین خبری بود که می شد در بین ساکنان پایتخت بپیچد و تازه آن زمان بود که همسایه ها فهمیدند در این خانه چه اتفاقاتی افتاده است.
قتل پدر توسط ۲ دختر تهرانی با اره برقی!
رییس کمیته پیشگیری از بیماری‌ها واگیر بهزیستی خبر داد:
رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور با اشاره به درگیری حدود ۵۰ مرکز نگهداری بهزیستی با کرونا گفت: از سه هزار مرکز بهزیستی، کمتر از ۵۰ مرکز به کرونا آلوده شده‌اند.
درگیری حدود ۵۰ مرکز نگهداری بهزیستی با کرونا و کمبود تجهیزات پزشکی
اولین یارانه نقدی سال ۱۳۹۹ ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی امشب واریز می‌شود
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور از نامه رئیس این سازمان به سازمان صدا وسیما به منظور مناسب سازی برنامه‌های تلویزیونی برای معلولان ناشنوا خبر داد.
نامه بهزیستی به صدا و سیما درباره مناسب‌سازی برنامه‌های تلویزیونی برای ناشنوایان
در این قسمت می شنوید: هشتگ؛ مروری بر داغترین موضوعات شبکه های اجتماعی در هفته گذشته. جزییات همسان سازی حقوق بازنشستگان؛ گفتگوی اختصاصی ایران سپید با پرویز پرستویی ستاره بی چون و چرای سینما
فایل صوتی/ قسمت چهارم پادکست ایران سپید
ظهور ذره ای ناچیز به نام ویروس «کوید 19» (کرونا-ویروس), عملاً زندگی بشر را مختل ساخته؛ اما از آنجا که بنی بشر عادت به یکجا ماندن ندارد, همآره به دنبال ادامه ی جریان زندگیست. به همین علت است که تمام اصناف –از کلان تا خورد- و گروه های مختلف فعال, در چنین بحرانی به دنبال یافتن راه های تازه برای ارائه ی خدمات یا تسهیلات خود هستند.
پایداری خدمات فرهنگی به نابینایان
میلاد مهدی (عج)، تصنیف سرخ ترانه های انتظار،بر عموم مسلمین جهان مبارک باد
لذت انتظار
لذت انتظار - ابتلای ۱۳۰ نفر از مددجویان بهزیستی استان تهران به کرونا - وزیر بهداشت: تا پایان اردیبهشت کرونا را مهار می کنیم - واکاوی آموزش مجازی دانش آموزان استثنایی - بیماران سر کار نروند - ورزش در قرنطینه خانگی - پایداری خدمات فرهنگی به نابینایان
روزنامه چهارشنبه 20 فروردین 1399
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور نشست شورای برنامه ریزی سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد.
تشریح سیاست های دوازده گانه سازمان آموزش و پرورش استثنایی