تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
عناوین امروز: اختلاف نظر سه جانبه برای افزایش یارانه مراکز توانبخشی - ربیعی: هیچ برنامه ای برای راهپیمایی اربعین وجود ندارد - کدام گروه بازنشستگان مشمول همسان‌سازی می‌شوند؟ - نامه یک نابینا به خدا - تهران وارد موج سوم کرونا شده است - قهرمانی امید کریمی و ملیحه صفایی در مسابقات قهرمانی - پسری که برای 87 هزار تومان پدرش را کشت
روزنامه چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در حالی که مراکز توانبخشی خواستار افزایش ۴۱ درصدی یارانه خود هستند، سازمان بهزیستی ۲۰ درصد و سازمان برنامه و بودجه نیز ۱۵ درصد برای این افزایش پیشنهاد داده‌اند.
اختلاف‌نظر سه جانبه برای افزایش یارانه مراکز توانبخشی
روند آسیب‌های اجتماعی در کشور به نظر می‌رسد که کمی شتاب گرفته و نیاز به ورود کارشناسی جدی‌تری دارد؛ در این میان سازمان بهزیستی ظرفیت‌های زیادی از جمله اورژانس اجتماعی برای مداخله در این آسیب‌ها یا کاهش آنها دارد هرچند که چالش‌های زیادی نیز پیش روی این سازمان حمایتی و اجتماعی قرار دارد.
ظرفیت‌ها و چالش‌های پیش‌روی بهزیستی در کاهش آسیب‌ها
مدیرعامل انجمن ملی زبان اشاره ایران با اشاره به مشکلات کودکان ناشنوا در استفاده از شبکه شاد گفت: این شبکه به علت شرایط خاصی که دارد باید در آن از برخی علائم استفاده شود و همزمان با آموزش معلم، زبان اشاره هم مورد استفاده قرار گیرد که البته معلم‌های عمومی ما این اشاره‌ها را نمی‌دانند.
جای خالی زبان اشاره ویژه دانش‌آموزان ناشنوا در شبکه شاد
به همت اوقاف ملایر رقم می‌خورد؛
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از توزیع ۲۳۰۰ بسته نوشت ‌افزار در قالب طرح «مهر تحصیلی» از محل عواید موقوفه شادوران سیف ‌الدوله در بین دانش ‌آموزان بی ‌بضاعت این شهرستان طی امروز و فردا خبر داد.
توزیع ۲۳۰۰ بسته «مهر تحصیلی» در بین دانش آموزان نیازمند ملایری
رییس اداره بهزیستی شیروان گفت: امسال ۳۰خانوار دارای ۲ معلول بدون مسکن در این شهرستان شناسایی شده است که اقدامات لازم برای دریافت زمین در حال انجام است.
۳۰ خانوار ۲ معلول بدون مسکن در شیروان شناسایی شد
مسوول دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی بهزیستی قزوین گفت: سامانه ۳۰۰۰۰۱۲۳۲۲ پل ارتباطی بین مسوولان و افراد دارای معلولیت است تا مشکلات و دغدغه‌های خود را در این حوزه گزارش دهند.
معلولان قزوینی از طریق سامانه معبر مشکلات مناسب‌سازی را گزارش دهند
بانک ملی استان البرز با هدف خدمات رسانی مناسب به سالمندان ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار به آسایشگاه خیریه سالمندان کهریزک اهدا کرد.
بانک ملی البرز ۲ دستگاه لیفتراک حمل بیمار به کهریزک اهدا کرد
شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: از سهم ٢٠٠ هزار واحدی ساخت مسکن ملی در شهرهای جدید تاکنون عملیات ساخت ١١٥ هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است.
آغاز ساخت ١١٥ هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: این اداره‌کل در نظر دارد به زودی برای برگزاری یک جشنواره فیلم کشوری با محوریت مناسب سازی فضاهای شهری و اداری پیش قدم شود.
جشنواره فیلم با محوریت مناسب‌سازی فضای شهری در قزوین برگزار می‌شود