تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
اسدالله عسگر اولادی، سیاستمدار و فعال اقتصادی ایرانی، امروز دار فانی را وداع گفت. وی جز اولین حلقه ای است که به اجازه امام خمینی(ره) مسئولیت اتاق بازرگانی را در ابتدای انقلاب اسلامی عهده دار شد.
رازهای ثروتمندی مرحوم اسدالله عسگراولادی از زبان خودش
رسانه ها و تحلیلگران علل و تاثیرات اخراج جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید را مورد بررسی قرار دادند.
گری سیک: قدرت در دست ایران است
دیگر در ایران خیلی‌ها باور دارند که کارکرد دولت‌ها در دو سال پایانی عمرشان فرق دارد. شاید هم بتوان اسمش را گذاشت «سندروم دو سال پایانی» سال‌هایی که دولت‌ها زیر بار بیشترین فشارها هم از سوی حامیان و هم از سوی منتقدان و رقبا قرار می‌گیرند و به‌نظر می‌رسد دغدغه اول شان هم استمرار حیات شان توسط رئیس‌جمهوری از جنس خودشان باشد. دولت دوازدهم حالا در آستانه همین بازه زمانی قرار دارد و سؤال این است که آیا این دولت هم به همین راه خواهد رفت؟
آیا دولت روحانی به سرنوشت محتوم پایان دولت‌های قبلی دچار می‌شود
«آتش به خانه افتاده است» شاید بهترین وصف این روزها برای امریکایی باشد که بعد از فراز و نشیب سال‌های اخیر در مناسباتش با ایران در بازتکرار سیاست منزوی کردن آن و همراه کردن متحدان بزرگ اروپایی‌اش ناکام مانده است. این توصیف حائز یک واقعیت است و آن اینکه آخرین سنگرگاه سلطه امریکا در جهان دچار تزلزل شده است.
گزارش تحلیلی «ایران» از دستاوردهای دیپلماسی تهران در انزوای گروه بی
اسحاق جهانگیری متعهد شد تا اجرای قانون حمایت از معلولان را تا پایان مهر ماه پیگیری کند.
آیین‌نامه‌هایی اجرایی قانون حمایت از حقوق معلولان تا پایان مهر ماه تصویب می‌شود
مسئول استودیو ضبط صدای بهزیستی استان کرمان گفت:۲ هزارو ۳۶۰عنوان فایل صوتی متنوع در این کتابخانه آرشیو شده که از این تعداد ۵۸۹ عنوان در استودیو بهزیستی استان تولید شده است.
تولید ۵۸۰ عنوان کتاب صوتی در بهزیستی کرمان
نبود گذرگاه‌ها و امکانات مناسب تردد معلولان در فضاهای شهری، مانعی برابر مشارکت اجتماعی آنان و سبب خانه نشینی و انزوای افراد دارای معلولیت می شود.
شهری که معلولان را خانه‌نشین می کند
محققان موسسه فناوری فدرال زوریخ یک سیستم جدید برای پای مصنوعی توسعه داده‌اند که حس لمس زمین را به صورت زنده برای سیستم عصبی کاربر ترجمه می‌کند تا کاربر کنترل پای مصنوعی خود را مثل پای سالم خود کاملا در اختیار داشته باشد و عادی راه برود.
پای مصنوعی پیشرفته راه رفتن معلولان را آسان می‌کند
گفت‌وگو با یکی از رتبه برترهای کنکور تجربی؛
روز تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور دختری که با لبخند روی ویلچر نشسته و میان دانش آموزان برتر شیرازی جا خوش کرده بود، نظر بسیاری را جلب کرد، او با آن چهره مصمم، مصداق عینی صرف فعل خواستن بود؛ دختری که علی‌رغم همراه داشتن معلولیت حرکتی، توانستن را در کسب رتبه برتر کنکور ۹۸ اثبات کرد تا الگویی باشد برای همه.
داستان غلبه اراده بر معلولیت
مسابقه ورزشی ویژه معلولان کم‌توان ذهنی دختر نایین در راستای اجرای طرح ورزش‌های تطبیقی در این شهرستان برگزار شد.
مسابقه ورزشی ویژه توانخواهان ذهنی دختر نایین برگزار شد