شناسه خبر: 21186 منتشر شده در مورخ: 1399/4/10 ساعت: 12:53 گروه: ورزشی  
اسبقیان: ۲۵ هزار ورزشکار پارالمپیکی ثبت شده است

اسبقیان: ۲۵ هزار ورزشکار پارالمپیکی ثبت شده است

رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت: بیش از ۲۵ هزار ورزشکار در رشته های پارالمپیکی ثبت شده است که این موضوع یک تحول بزرگ به شمار می‌رود.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایرنا «سیدرضا صالحی‌امیری» رییس کمیته ملی‌المپیک در فدراسیون جانبازان و معلولین حضور پیدا کرد تا از نزدیک با برنامه و مشکلات این فدراسیون در راه پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو آشنا شود.در جریان این دیدار «سید محمد شروین اسبقیان» رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت: اکنون ۱۰ انجمن ورزشی را در زیر مجموعه فدراسیون داریم و برخی انجمن ها هم طی تفاهم نامه‌ای جدا شده‌اند. تا کنون هشت رشته که پیش از این زیر نظر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین فعالیت داشتند از زیر مجموعه این فدراسیون خارج شدند. وی به رویکرد ورزش معلولان در المپیک اشاره کرد و افزود: بهترین دوره حصور پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن بود. اما در مجموع بیش از ۱۸ هزار ورزشکار مرد و در بخش زنان بیش از هفت هزار ورزشکار ثبت شده داریم. رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان اظهار داشت: ۱۶ دستگاه کشور بر اساس مصوبه دولت باید از ورزش جانبازان و معلولان حمایت کنند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *