شناسه خبر: 20146 منتشر شده در مورخ: 1398/11/16 ساعت: 13:37 گروه: اجتماعی  
ثبت ۳۸۴ پرونده در سامانه ارمغان برای دریافت حق پرستاری

ثبت ۳۸۴ پرونده در سامانه ارمغان برای دریافت حق پرستاری

مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه گفت: تاکنون ۳۸۴ پرونده واجد شرایط دریافت حق پرستاری خانواده محور در سامانه ارمغان به ثبت رسیده است.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر صفدر مظفری اظهار داشت: پرونده مددجویان جسمی - حرکتی، ذهنی، اعصاب و روان و سالمندان دارای کد معلولیت شدید و خیلی شدید تحت پوشش این اداره در سامانه ارمغان به منظور دریافت حق پرستاری ثبت شده است.

مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه افزود: تاکنون ۳۸۴ پرونده پشت نوبت واجد شرایط دریافت حق پرستاری خانواده محور در سامانه ارمغان به ثبت رسیده است.

این مسئول با اشاره به فصل سرما و برودت هوا بیان داشت: سرپناه‌های شبانه تحت نظارت بهزیستی واقع در خیابان اربابی - روبروی مدرسه شهید زنگنه با شماره تماس ۰۹۱۸۸۸۸۳۰۷۹ ویژه آقایان و دیگری واقع در خیابان آقاجان - کوچه اول سمت راست با شماره تماس ۰۹۱۸۸۳۰۳۸۲۴ ویژه بانوان از ساعت ۱۷ لغایت ۸ صبح روز بعد آماده پذیرش و ارائه خدمت به این افراد است.

مظفری تصریح کرد: گشت‌های سیار نسبت به رصد و ساماندهی موارد شناسایی شده اقدام می‌کنند اما ممکن است در معابر فرعی افراد بی‌خانمان وجود داشته باشند لذا تقاضا می‌شود همشهریان در صورت مشاهده، آدرس سرپناه‌های بهزیستی را در اختیار این افراد قرار دهند.

وی در ادامه از دریافت ۷۹۵۲ تماس از طریق سامانه ۱۲۳ اورژانس اجتماعی طی ۹ ماهه امسال در شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت: از مجموع ۷۹۵۲ مورد تماس دریافت شده، بالاترین آمار مداخلات تخصصی مربوط به کودک آزاری بوده است.

وی با اشاره به مداخلات اورژانس اجتماعی در زمینه اختلافات خانوادگی حاد، کودک آزاری، همسر آزاری، والد آزاری، طلاق، خودکشی، کودکان کار و خیابان و … بیان داشت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر کدام از این موارد موضوع را به سامانه ۱۲۳ گزارش داده تا در اسرع وقت مداخلات تخصصی لازم توسط تیم خدمات سیار بهزیستی صورت گیرد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *