شناسه خبر: 19498 منتشر شده در مورخ: 1398/9/13 ساعت: 11:19 گروه: ورزشی  
مشاور وزیر ورزش: ۲۰ هزار ورزشکار معلول در بخش قهرمانی فعالیت دارند

مشاور وزیر ورزش: ۲۰ هزار ورزشکار معلول در بخش قهرمانی فعالیت دارند

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران از حمایت ۱۲۰ هزار ورزشکار معلول توسط وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۰ هزار نفر در بخش قهرمانی فعالیت دارند.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایرنا «قاسم قاسمی» در این باره افزود: در جهان حدود ۵۰۰ میلیون و در ایران ۷.۵میلیون معلول داریم که با توجه به جمعیت کشور این رقم قابل توجه است. همچنین سازمان بهزیستی حدود ۱.۵ میلیون معلول و وزارت آموزش و پرورش ۱۶۰ هزار دانش آموز معلول را پوشش می دهد. وی گفت: با تصویب قانون حمایت از معلولان در سال ۹۶ توسط مجلس شورای اسلامی بخش عمده ای از مشکلات آنها برطرف شد و وزارت ورزش و جوانان هم در کنار سازمان بهزیستی و وزارت آموزش و پرورش نقش اساسی در امور معلولان کشور دارد. مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران اضافه کرد: دولت در سال ۹۹ بودجه خاصی برای وزارت خانه هایی که برنامه ویژه برای معلولان دارند، در نظر گرفته است که امیدواریم بتوانیم اقدامات خوبی در این زمینه فراهم کنیم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *