شناسه خبر: 19309 منتشر شده در مورخ: 1398/8/29 ساعت: 12:14 گروه: حوادث  
گشتن جیبهای شوهر و پیداکردن موادمخدر، به قیمت جان زن تمام شد/ مرد قاتل در دادگاه چه گفت؟

گشتن جیبهای شوهر و پیداکردن موادمخدر، به قیمت جان زن تمام شد/ مرد قاتل در دادگاه چه گفت؟

مردی 35 ساله حدود 2 سال قبل در حالی که نوزاد دخترشان تازه به دنیا آمده بود در خانه‌اش واقع در ورامین همسر خود را با ضربه چاقو به قلبش کشت.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایران متهم پس از دستگیری ضمن اعتراف به این جنایت گفت: همسرم دختر دایی‌ام بود اوایل ازدواج زندگی خوبی داشتیم اما کم کم متوجه شدم زن شکاکی است و مدام به رفتارهای من مشکوک بود، لباس هایم را می‌گشت و مراقب همه کارهایم بود تا اینکه یک روز از شانس بد من او در جیب لباسم مقداری موادمخدر پیدا کرد. به او گفتم مال من نیست و یکی از دوستانم داده تا برایش نگه دارم اما باورش نشد. از آنجا که آن زمان همسرم باردار بود من زیاد با او جر و بحث نمی‌کردم چون می‌دانستم به خاطر بارداری حساس و زودرنج شده است. اما وقتی دیدم خیلی کنجکاوی می‌کند به او گفتم تفننی یکی دو بار مواد مصرف کرده‌ام. با این حال همسرم مدام غر می‌زد و می‌گفت تو معتاد شده‌ای.وی افزود:این وضعیت ادامه داشت تا اینکه دخترمان به دنیا آمد. فکر می‌کردم بعد از زایمان اخلاقش بهتر شود اما اشتباه می‌کردم چون درگیری‌هایمان بیشتر شد. روز حادثه هم دوباره سر همین ماجرا با هم دعوا کردیم آنقدر به من توهین کرد که عصبانی شدم می‌گفت حق نداری با دوستانت بیرون بروی و با آنها رفت و آمد کنی. بعد هم با چاقو به من حمله کرد، من چاقو را ازدستش گرفتم اما نمی‌دانم چه شد که چاقو به قلبش خورد و جان باخت.صبح دیروز این متهم از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران منتقل شد تا به اتهام قتل همسرش محاکمه شود. در ابتدای جلسه پدر و مادر مقتول خواهان قصاص دامادشان شدند و به قاضی گفتند ما حاضریم سهم دیه نوه دو ساله مان را بپردازیم تا قاتل دخترمان هر چه زودتر اعدام شود.در ادامه متهم پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من همسرم را نکشتم آن روز با هم درگیر شدیم. او چاقو در دست داشت و به من حمله کرد اما من فقط می‌خواستم چاقو را از دستش بگیرم اما ناگهان خودش چاقو را به سمت قلبش برد و در یک لحظه روی زمین افتاد.بدین ترتیب قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران برای صدور رأی وارد شور شدند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *