شناسه خبر: 18520 منتشر شده در مورخ: 1398/6/12 ساعت: 11:56 گروه: اجتماعی  
استعدادسنجی رشته موسیقی در مدرسه نابینایان شهید محبی

استعدادسنجی رشته موسیقی در مدرسه نابینایان شهید محبی

مجتمع آموزشی نابینایان شهید محبی، به منظور تحقق ایجاد فرصتهای تحصیلی برابر و در راستای فراهم آوری بسترهای لازم برای شکوفایی استعدادهای هنری از دانش آموزان پسری که پایه نهم را به پایان رسانده اند و علاقه مند هستند در رشته موسیقی تحصیل کنند، استعداد سنجی می کند.

به گزارش ایران سپید مجتمع آموزشی نابینایان شهید محبی، به منظور تحقق ایجاد فرصتهای تحصیلی برابر و در راستای فراهم آوری بسترهای لازم برای شکوفایی استعدادهای هنری همه دانش آموزان با آسیب بینایی، از همه دانش آموزان پسری که پایه نهم را با موفقیت پشت سر گذاشته و علاقه مند ادامه تحصیل در رشته موسیقی هستند دعوت می نماید جهت استعداد سنجی و انجام تعیین سطح، از تاریخ 11 شهریور 1398 لغایت 20 شهریور 1398 از ساعت 8 تا 12 روزهای شنبه تا 4 شنبه با شماره تلفن 44042930-021 تماس حاصل نمایند.

تذکرات بسیار مهم:

1.      این فراخوان صرفا شامل دانش آموزان پسر نابینا و کم بینایی می گردد که پایه نهم را با موفقیت سپری نموده اند.

2.      پذیرفته شدگان محترم در رشته موسیقی و گرایش سازهای ایرانی شاخه کار و دانش ثبت نام خواهند شد.

3.      این مجتمع از ارائه خدمت اسکان به متقاضیان حضور در استعداد سنجی و تعیین سطح معذور است؛ لذا اکیدا خواهشمند است فقط در روز تعیین شده ای که طی مکالمه تلفنی با مسئولین مدرسه به دانش آموز اعلام می گردد، در محل مدرسه حاضر شوند. بدیهی است: ثبت نام شدگان قطعی در طول سال تحصیلی از امکان اسکان در مجتمع بهره مند خواهند بود.

4.      متقاضیان محترم از حضور در مجتمع بدون انجام هماهنگی های تلفنی جداً خودداری نمایند. تاکید می گردد: پیش از حضور در مجتمع، جهت تعیین تاریخ مراجعه، با شماره 44042930-21 جهت انجام پیش ثبت نام تماس حاصل نمایید.

5.      ظرفیت ثبت نام بسیار محدود بوده و انجام پیش ثبت نام و دعوت برای استعداد سنجی و تعیین سطح به هیچ وجه به منزله ثبت نام قطعی نخواهد بود.

6.      زمان فراخوان به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر، خانواده های محترم دانش آموزان متقاضی می توانند پرسشها و نقطه نظرات خود را به شناسه تلگرام

@shahidmohebi98

ارسال نمایند. همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *