شناسه خبر: 18405 منتشر شده در مورخ: 1398/6/4 ساعت: 12:04 گروه: فرهنگی  
از تولید اینگونه برنامه ها حمایت میکنیم
در جشن سومین سال شش نقطه اعلام شد:

از تولید اینگونه برنامه ها حمایت میکنیم

در سومین روز از سومین ماه تابستان، عوامل تولید برنامه «شش نقطه» سومین سال تولید این برنامه و آغاز چهارمین سال فعالیتهایشان را جشن گرفتند.

به گزارش ایران سپید در این برنامه که محل برگزاری آن سرای محله زرگنده بود، حبیبی، مدیر گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران: خواستار توجه به فضای مجازی و جمعآوری آیتم ها و پادکستهای فضای مجازی شد. وی از عوامل شش نقطه خواست تا به استانهای مختلف سفر کرده و از وضعیت معلولان گزارش تهیه کنند. توسعه محتوای برنامه از حالت مجله و برگزاری ویژه برنامه به مناسبتهای مختلف، از دیگر خواسته های وی بود. بر اساس این گزارش، در بخش دیگری از این جشن، آقای فرهنگی به نمایندگی از معاونت صدا که حامل پیام حمید شاهآبادی، معاون صدای رسانه ملی  بود،  اظهار داشت: معاونت صدای رسانه ملی از برنامه هایی نظیر شش نقطه با محوریت معلولان و نابینایان حمایت میکند. وی همچنین تأکید کرد که خواسته های عوامل این برنامه را به سمع معاونت محترم صدا خواهد رساند. وی ابراز امیدواری  کرد که سایر شبکه های رادیو دست به تولید برنامه های ویژه معلولان بزنند. مسعود آسیما، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی: که از دیگر مهمانان و سخنرانان این جشن بود، ضمن اعلام حمایت سازمان بهزیستی از تولید  برنامه «شش نقطه»، عنوان کرد: امکانات لازم برای تولید هرچه بهتر «شش نقطه» را در اختیار عوامل برنامه قرار میدهیم. یکی دیگر از کسانی که به عنوان سخنران در جشن سومین سال تولید «شش نقطه» نکاتی مطرح کرد، منصور شادکام، قائم مقام انجمن نابینایان ایران بود. وی اظهار داشت: امیدواریم همه شبکه های رسانه ملی متناسب با موضوع فعالیتشان برای معلولان و نابینایان برنامه تولید کنند. شادکام  آگاهیسازی جامعه نسبت به توانمندیهای نابینایان و همچنین فرهنگسازی عموم مردم در نحوه برخورد با شهروندان نابینا را از اهداف تولید چنین برنامه هایی عنوان کرد. علی اکبر جمالی مدیر انجمن نابینایان ایران نیز ضمن  تقدیر از مدیریت رادیو تهران و عوامل تولید شش نقطه، خواستار تشکیل اتاق فکر و استفاده از کارشناسان خبره به منظور بهینه سازی محتوای این برنامه شد. در بخش دیگری از این جشن، اشکان آذرماسوله به عنوان مجری جشن و همچنین مجری شش نقطه به نمایندگی از عوامل برنامه از حبیبی، مدیر گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران مطالبه ای مطرح کرد. این مجری جوان از حبیبی خواست تا تولید برنامه «حس میکنم تو رو» که پخش آن چندی پیش از رادیو جوان به پایان رسید، در برنامه سعادتآباد رادیو تهران از سر گرفته شود. این خواسته با قول مساعد حبیبی مواجه شد. بر اساس این گزارش، اهدای تندیس به عوامل برنامه شش نقطه از سوی مدیر گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران، قرائت شعر توسط لاله عربزاده، اجرای گروه موسیقی کارو به خوانندگی محمد ایمانی و اجرای چند ترانه توسط محمد حشمتی از دیگر بخشهای این جشن بود.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *