شناسه خبر: 17931 منتشر شده در مورخ: 1398/4/27 ساعت: 10:41 گروه: فرهنگی  
در بخش مردمی سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی شرکت کنید
میرطاهر مظلومی از علاقه مندان نمایش رادیویی دعوت می کند :

در بخش مردمی سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی شرکت کنید

میرطاهر مظلومی هنرمند صاحب نام و مشهور رادیو ، تاتر، سینما و تلویزیون از علاقه مندان به نمایش های رادیویی برای شرکت در بخش مردمی سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی"نوایش" دعوت به عمل آورد .

به گزارش ایران سپید به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، وی در این باره  گفت : اینکه بخش جداگانه ای تحت عنوان "بخش مردمی" به سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی اضافه شده است ، اتفاق مبارکی است چرا که خارج از فضای رادیو علاقه مندانی بااستعدادی داریم که دوست دارند در تولید  نمایش های رادیویی شرکت کنند و من از همه  این هنرمندان مردمی دعوت می کنم تا در این جشنواره حضور داشته باشند تا ما رادیویی ها افتخار این را داشته باشیم که در شب عید غدیر جوایز مردمی را در دستان آنها ببینیم و با آنها گفتگو کنیم .

مظلومی ادامه داد: برگزاری این جشنواره اتفاق خوبی است که این روزها در رادیو نمایش افتاده و موضوعاتش هم به نظر من بسیار متنوع است ، هرکدام از این موضوعات مثل حق الناس مهرورزی و وفای به عهد جای تامل بسیار دارد .
این هنرمند صاحب نام تأکید کرد: اتفاقا در فکرش هستم که نمایش نامه های خوب رادیویی راجع به موضوعات مطرح شده انتخاب و در این جشنواره شرکت کنم .
وی در پایان گفت : البته این جشنواره به سبب کوتاه بودن زمان نمایش نامه هایی که در آن شرکت داده می شود کار نسبتا دشوار و البته هنرمندانه ای است که به نظرم باید ثانیه به ثانیه اش طراحی شود.
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *