شناسه خبر: 16648 منتشر شده در مورخ: 1397/12/25 ساعت: 08:58 گروه: اجتماعی  
مناسب سازی معابر "انقلاب" برای معلولان در انتظار عزم شهرداری

مناسب سازی معابر "انقلاب" برای معلولان در انتظار عزم شهرداری

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد که باید عزم جدی از سوی شهردار برای مناسب سازی معابر ایجاد شود.

به گزارش ایران سپید زهرا نژاد بهرام  در مورد سرانجام مناسب سازی محور انقلاب برای تردد معلولان گفت: مناسب سازی معابر می‌بایست نه فقط با محوریت معلولین بلکه همه شهروندان کم  توان باشد چراکه جای سوال است آیا شهروند پیر یا یک کودک می‌تواند از  معابر استفاده کند؟ و قطعا پاسخ منفی است چرا  معابر  تهران برای همه گروه‌ها طراحی نشده  است.

وی با بیان اینکه معابر تهران تنها برای مردان بالغ و سالم مناسب است، گفت: شهردار باید با عزمی جدی به مسئله مهم مناسب سازی معابر برای افراد کم توان ورود کند و این عزم و اراده می بایست به زیر مجموعه‌های شهردار تهران نیز ابلاغ شود تا اقدامات اجرایی این مهم انجام شود.

نژادبهرام با بیان اینکه تعجب می‌کنم که برخی‌ها تصورشان بر این است که مناسب سازی یک کار فانتزی و شیک استاما این یک اصل  است تا افراد بتوانند از معابر ساخته شده،  استفاده کنند گفت: بیش از سه ماه است که در جلسه ستاد مناسب سازی معابر تصویب شد که خیابان انقلاب حدفاصل چهارراه ولیعصر(عج) تا میدان انقلاب مناسب سازی شود اما می‌بینیم که این مصوبه در ساختار بوروکراسی شهرداری مانده است.

وی افزود: در بودجه سال آینده ردیفی برای مناسب سازی معابر در نظر گرفته شده است که امیدواریم عزم جدی برای جذب و اجرای این مصوبه مهم در شهرداری ایجاد شود./ ایسنا

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *