شناسه خبر: 16161 منتشر شده در مورخ: 1397/11/14 ساعت: 09:21 گروه: اجتماعی  
اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال به مدارس استثنایی قطب ایرانشهر با هدف تقویت کارآفرینی

اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال به مدارس استثنایی قطب ایرانشهر با هدف تقویت کارآفرینی

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای آموزش و پرورش قطب ایرانشهر از پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار به مدارس این قطب جهت تقویت کارآفرینی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایران سپید علیرضا نخعی از شورای آموزش وپرورش ایرانشهر بعنوان یکی از کار آمد ترین شورا های استان نام برد و ضمن تقدیر از همت و همراهی اعضاء با مدیریت آموزش و پرورش گفت : مشارکت همه اعضا از فرماندار تا دانش آموز در انجام امورات بی نظیر است .

وی با بیان اینکه هر منطقه وشهرستان یک مدرسه  کودکان استثنایی با نیازهای ویژه داشته باشد افزود : همه مدیران شهرستانها و مناطق با همکاری سازمان آموزش و پرورش استثنایی حتما نسبت به راه اندازی مدارس استثنایی مورد نیاز برای سال تحصیلی آینده اقدام نمایند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان با تاکید بر رویکرد اصلی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تقویت مهارت آموزی در مدارس ، از اختصاص مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال به هر کدام از مدارس استثنایی قطب ایرانشهر جهت تقویت کارآفرینی  و ایجاد مهارت کسب وکار برای بعد از تحصیل دانش آموزان استثنایی خبر داد .

 

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *