شناسه خبر: 15942 منتشر شده در مورخ: 1397/10/30 ساعت: 10:21 گروه: حوادث  
شوهرم میگفت من پدر بچه نیستم، میخواست مرا به مردان غریبه بفروشد
اعترافات تکاندهنده مهرنوش

شوهرم میگفت من پدر بچه نیستم، میخواست مرا به مردان غریبه بفروشد

زن جوان که پس از کشتن دختر شیرخواره اش اقدام به خودکشی کرده بود هنگام محاکمه در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران دلیل اقدام خود را شرح داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از سکوی اجتماعی خبر وی خطاب به قضات دادگاه گفت: صدای گریه پارمیدا امانم را بریده بود اما نه شیری برای سیر کردنش داشتم ونه پولی برای اینکه شیرخشک بخرم داروخانه محل هم دیگر شیر خشک قسطی به من نمی داد به ناچار مجبور شدم دخترکم را به بهزیستی بسپارم اما اورا قبول نکردند وگفتند فرزندت پدرو مادر دارد.زن جوان ادامه داد: هنوز صدای گریه پارمیدا از ذهنم بیرون نرفته است در آن لحظات خسته شده بودم پدر پارمیدا هم که در توهم مصرف مواد مخدر بود به من تهمت می زد که پارمیدا دختر او نیست چون قیافه اش فقط شبیه من است همه این حرف هایش مثل یک پتک روی سرم فرود می آمد و دیگر نمی دانستم چه کار کنمسعید شوهرم نه کار داشت ونه پول... از کتک های او که گاهی هم با چاقو بدنم را زخمی می کرد خسته شده بودم او حتی تصمیم گرفته بود مرا به مردان معتاد بفروشد تا پول موادش جور شود. همه این فشارها باعث شد تا اینکه خواستم خودکشی کنم.... اما وقتی پارمیدا را دیدم از ترس اینکه او قربانی افکار شوم همسرم شود تصمیم گرفتم خفه اش کنم .برایم سخت بود اما بالاخره با روسری پارمیدا را خفه کردم بعد با خوردن قرص های ترامادول خواستم به زندگی ام پایان دهم اما حالا زنده مانده ام. این تنها بخشی از اظهارات زن جوانی است که هفت سال پیش در یاخچی آباد تهران به اتهام قتل دختر۱۸ماهه اش بازداشت شد.این زن پس از اقدام به خودکشی به بیمارستان منتقل شده بود که در نخستین مرحله رسیدگی به این پرونده شوهر این زن اعلام گذشت کرد و زن جوان که مهنوش نام دارد به خاطر اختلالات خلقی تحت درمان قرار گرفت و در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود از همسرش جدا شده و پس از چند ماه با مرد دیگری ازدواج کرد. با گذشت هفت سال از وقوع قتل دختر کوچولو صبح دیروز این زن جوان برای محاکمه از نظر جنبه عمومی جرمی که مرتکب شده در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده وبا حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفت.

مهنوش -۳۷ ساله - هنگامی که وارد دادگاه می شد با دیدن پسر یک سال ونیمه اش که از همسر دوم خود داشت شروع به گریه کرد و با چشمان گریان در جایگاه متهمان نشست تا به سؤالات قضات پاسخ دهد:

چرا فرزندت را کشتی؟

به خاطر شوهرم

ماجرا را توضیح بده؟

شوهرم معتاد بود وکراک مصرف می کرد او توهم داشت که دخترم پارمیدا فرزند خودش نیست وقتی از او می خواستم آزمایش دی ان ای بدهیم قبول نکرد. آنقدر مواد مصرف کرده بود که حتی دوستانش را می خواست به خانه بیاورد تا من را به آنها بفروشد می گفت برای خریدن مواد مخدر به پول نیاز دارد....آن روز پارمیدا شیر می خواست و به خاطر نخوردن غذا شیرم خشک شده بود از طرفی از بس از داروخانه شیرخشک نسیه خریده بودم دیگر به من شیرخشک نمی دادند... همه این مصیبت ها شدت پیدا کرده بود که تصمیم گرفتم خودم ودخترم را از بین ببرم.

دوباره ازدواج کرده ای؟

بله، وقتی از زندان بیرون آمدم با مردی آشنا شدم او ورزشکار است و واقعاً مرا حمایت کرد. حالا هم از او یک پسر یک سال ونیمه دارم.

چند وقت در بازداشت بودی؟

در کل حدود سه سال ودو ماه در بازداشت بودم واز شما قضات خواستارعفووبخشش هستم.

در پایان محاکمه قضات ختم جلسه را اعلام کردند تا براساس ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی پس از شور حکمشان را صادر کنند.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *