شناسه خبر: 14777 منتشر شده در مورخ: 1397/8/13 ساعت: 09:05 گروه: فرهنگی  
پخش صدای برخی از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا
به مناسبت 13 آبان صورت می‌گیرد:

پخش صدای برخی از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا

برای اولین بار صدای  برخی از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا از رادیو پخش می‌شود.

به گزارش ایران سپید به نقل از به گزارش روابط عمومی معاونت صدا ، گروه سیاسی رادیو با دو برنامه«لانه عنکبوت» و «لانه بیگانه» روز 13 آبان را گرامی می‌دارد.«لانه عنکبوت» که روز  یکشنبه ساعت 20:40 شب  به گویندگی سید حسین حسینی ، نویسنده و تهیه کنندگی احمد یوسفی مقدم از شبکه رادیویی ایران پخش می‌شود به بررسی بد عهدی های آمریکا و خیانت‌های آنها بعد از انقلاب اسلامی می‌پردازد.

همچنین برای اولین بار صدای  برخی از دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی آمریکا، حجت الاسلام احمد خمینی که در سفارت با دانشجویان صحبت می کرد و مردم حاضر در اطراف لانه جاسوسی  پخش می شود.
«لانه بیگانه» نیز به بررسی مفهوم جاسوسی آمریکا از ایران در دوره های مختلف از سفارت آمریکا تا پرونده هسته ای  می ‌پردازد.همچنین جاسوسی های اسرائیل و عربستان به عنوان متحدان آمریکا  در سراسر جهان بیان می‌شود.
«لانه بیگانه» به تهیه کنندگی مریم هدیه لو، نویسندگی احمد یوسفی مقدم و گویندگی فرید رشیدی از رادیو گفتگو پخش می‌شود.
«یک روز،سه روایت» کاری از گروه جامعه رادیو ایران  که از ساعت 9تا11صبح به تهیه کنندگی آرمان ستوده و گویندگی میثم نیکنام پخش‌شود با دعوت از کارشناسان  به پوشش این مراسم در تهران و شهرستان‌ها می‌پردازد.دکتر مهدی اقراریان استاد دانشگاه ضمن حضور در استودیوی پخش رادیو ایران در باره‌ی  تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام ،روز ملی با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز  صحبت  می‌کند.ارتباط تلفنی با بیژن نوباوه نماینده مجلس  و کاشانی پور دبیر ستاد برگزاری مراسم از دیگربخش‌های این برنامه است.
رادیو جوان با برنامه «خط بیداری» که امروز و فردا از ساعت 19 تا 20:30  به تهیه کنندگی زهره عبدالرحیم و گویندگی ابوالفضل اینانلو پخش می ‌شود، روز ملی استکبار جهانی را گرامی می دارد.
کارشناسی دکتر جواد منصوری ،مستند گزارشی از اتفاقات تسخیر لانه جاسوسی و پرداختن به موضوع روز دانش آموز از مهمترین بخشهای این برنامه است .ضمن اینکه «مبارزه با استکبار » از عناصر محتوایی «خط بیداری» است.
رادیو تهران  با برنامه«انقلاب دوم» با حضور کارشناسان مسائل سیاسی  از ساعت 9تا 11 صبح  به بررسی ابعاد مختلف یوم الله سیزده آبان و تظاهرات مردم شریف و انقلابی ایران  می‌پردازد.
رادیو فرهنگ نیز در فواصل برنامه‌ها با برقراری ارتباط زنده  با گزارشگر مستقر خود به پوشش این مراسم می‌پردازد.
رادیو ورزش با برنامه« نیمکت» به مدت 10 دقیقه  ضمن ارتباط با گزارشگر مستقر در مراسم از حال و هوای این روز ملی می ‌گوید.
علی رشیدی، مهدیه پهلوانی،علیرضا محمدی،مهدی اسماعیلی،ناصر یوسفیان و علیرضا نوری گزارشگران رادیو هستند که مراسم 13 آبان را از خیابان طالقانی مقابل لانه جاسوسی پوشش می دهند.
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *