شناسه خبر: 10827 منتشر شده در مورخ: 1395/11/5 ساعت: 12:42 گروه: اجتماعی  
آغاز به کار سامانه خدمت رسانی به معلولان و جانبازان در محله های مرکزی شهر تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران خبر داد

آغاز به کار سامانه خدمت رسانی به معلولان و جانبازان در محله های مرکزی شهر تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: سامانه خدمت‌رسانی به معلولان و جانبازان برای ساکنان بخش مرکزی شهر تهران راه‌اندازی شد.

به گزارش ایران سپید معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار منطقه 11درباره ویژگی های سامانه خدمت رسانی به معلولان و جانبازان گفت: این سامانه در 3بخش و در 3نوبت به ارائه خدمات به شهروندان معلول و جانباز می پردازد. در بخش نخست برای جابه جایی دانش آموزان معلول خودروهایی به عنوان سرویس در اختیار مدارس استثنایی قرار می گیرد. در بخش دوم به افراد عضو سامانه خدمات ارائه می شود. افرادی که در سامانه معلولان و جانبازان عضویت دارند با سامانه تماس می گیرند و کارکنان سامانه به طور معمول آن ها را به مراکز درمانی می رسانند و کارهای روزمره آن ها را انجام می دهند. در بخش آخر، معلولان از طریق ارتباط با سامانه به مکان برگزاری مراسم مانند نماز جمعه و برنامه های ورزشی و تفریحی برده می شوند.

زارع صفت افزود: خدمات این سامانه که زیر مجموعه اداره اتوبوس رانی فعالیت می کند؛ رایگان است و برای این منظور، ون ها و اتوبوس هایی در اختیار اتوبوسرانی منطقه قرار داده شده است.

860 شهروند جانباز و معلول ساکن در منطقه 11 برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خدمت رسانی این سامانه می توانند با شماره های 6305 و 9ـ 66006057 تماس بگیرند و در سامانه ثبت نام کنند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *