printlogo


کد خبر: 34985تاریخ: 1400/10/22 15:10
آرایش حرفه‌ای بهزیستی متناسب با ظرفیت‌ها
آرایش حرفه‌ای بهزیستی متناسب با ظرفیت‌ها
رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در ادارات بهزیستی شهرستان‌های سراب، بستان‌آباد و تبریز و دیدار صمیمانه با کارکنان بر لزوم ظهور و بروز نگاه کارشناسی در تصمیم‌گیری‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایران سپید از سازمان بهزیستی، «علی‌محمد قادری» رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در ادارات بهزیستی شهرستان‌های سراب، بستان‌آباد و تبریز در دیدار صمیمی و جداگانه با کارکنان به تبادل افکار پرداخت و بیان نکات دقیق کارشناسی را حاصل از درک عمیق آنان از مجموعه سازمان بهزیستی عنوان کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید معزز محمدعلی فیاض‌بخش و شهدای معظم بهزیستی و دیگر رفتگان به عالم باقی که در اعتلای نام سازمان و ارتقای کیفیت و بهبود خدمات بهزیستی تلاش و همت کرده‌اند، افزود: آنچه که ذات کار ما را در سازمان بهزیستی کشور تعریف می‌کند، خدمت بی‌منت و شایسته است. کار ما در سازمان سخت‌تر و خطیرتر می‌باشد و آرایش حرفه‌ای ما باید متناسب با ظرفیت‌ها و داشته‌هایمان باشد به ویژه در شرایط کنونی، احصاء سرمایه‌ها در حوزه‌های متعدد، چه در بحث دارایی‌ها و مولد کردن دارایی‌های غیرمولد و چه در راستای اصلاح و بهبود وضعیت، بسیار مهم است.

وی با حائز اهمیت دانستن تصمیمات مبتنی بر نظرات و آراء کارشناسی، بر لزوم ظهور و بروز نگاه کارشناسی در تصمیم‌گیری‌ها تاکید کرد و گفت: نقشه راه امروز بهزیستی براساس و به استناد زحمات دلسوزان گذشته و حال شکل گرفته و در پیکره سازمان پیاده‌سازی شده است.


لینک مطلب: http://iransepid.ir/News/34985.html
Page Generated in 0/0062 sec