کد خبر: 34687
تشکیل کمیته فنی در پارادوومیدانی/دانش افزایی و رتبه‌بندی مربیان برای حضور در تیم ملی
رییس انجمن پارادوومیدانی از تشکیل کمیته فنی با حضور مربیان باتجربه و پیشکسوت خبر داد و گفت: پس از این تمام تصمیمات مهم دوومیدانی توسط کمیته فنی گرفته خواهد شد تا با حمایت از ملی پوشان، کسی بی دلیل از گردونه خارج نشود.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، غلامرضا کمانه درباره وضعیت تیم دوومیدانی جوانان برای شرکت در بازیهای پارآسیایی بحرین اظهار کرد: بازیهای پارآسیایی جوانان آذرماه در بحرین برگزار می‌شود که تیم دوومیدانی نیز با 27 ورزشکار (22 دوومیدانی کار مرد و 5 ورزشکار زن) در این مسابقات حضور خواهند داشت.

وی گفت: تلاش ما حضور بیش از 35 دوومیدانی کار زن و مرد در بازیهای پارآسیایی جوانان بود که متاسفانه به دلیل محدودیت‌هایی که از لحاظ کلاس بندی وجود داشت، میزبان تنها با حضور 27 دوومیدانی کار موافقت کرد. البته ما در حال رایزنی هستیم تا تعداد ورزشکاران اعزامی خود را افزایش دهیم.

رییس انجمن پارادوومیدانی خاطرنشان کرد: دوومیدانی کارانی که بتوانند در بحرین به مدال دست پیدا کنند و رکورد خوبی را به ثبت برسانند در لیست بلند ورزشکاران اعزامی به بازیهای پارآسیایی چین قرار خواهند گرفت.

کمانه همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در روز 22 آبان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب خبر داد و افزود: در حال حاضر 200 نفر در بخش مردان و 140 نفر در بخش زنان برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور ثبت نام کرده‌اند که تمام ورزشکاران قبل از شرکت در مسابقات باید تست P C R بدهند تا شریط حضورشان در قهرمانی کشور فراهم شود. افرادی که بتوانند در مسابقات قهرمانی کشور بالاترین رکورد را به ثبت برسانند، اسامی آنها در لیست بلند نفرات اعزامی به بازیهای پارآسیایی چین قرار خواهد گرفت.

وی درباره زمان برگزاری اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: چون در فصل بدنسازی قرار داریم اولین اردوی تیم ملی با همکاری کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولان برای حضور در بازیهای پارآسیایی جوانان از سال جدید آغاز خواهد شد.

کمانه با اشاره به تشکیل کمیته فنی پارادوومیدانی، گفت: این کمیته که متشکل از 10 نفر از مربیان باتجربه و پیشکسوت است بزودی تشکیل خواهد شد و پس از این تمام تصمیمات مهم دوومیدانی توسط اعضای این کمیته گرفته خواهد شد.

وی در ادامه همچنین یکی از برنامه‌های انجمن را دانش افزایی و رتبه‌بندی مربیان تیم ملی پارادوومیدانی در آینده عنوان کرد.

کمانه در پایان در خصوص درخواست یکی از قهرمانان بازیهای پارالمپیک توکیو از فدراسیون برای جذب مربی خارجی، گفت: پس از تشکیل کمیته فنی درخواست وی توسط اعضای کمیته مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت موافقت کمیته ملی پارالمپیک و در صورت نیاز این کار را انجام خواهیم داد. به هر صورت تلاش بر این است که شرایطی را فراهم کنیم تا پاسخگوی مشکلات ملی‌پوشان بویژه مدال آوران که سرمایه کشور هستند باشیم تا کسی بی دلیل از گردونه خارج نشود.

 

Page Generated in 0/0037 sec