کد خبر: 19128
۶ هزار کودک یتیم تحت پوشش بهزیستی آذربایجان‌غربی بیمه برکت هستند
مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: ۶ هزار کودک یتیم تحت پوشش بهزیستی استان بیمه برکت هستند.

به گزارش ایران سپید سعید فریور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری این سازمان با شرکت بیمه برکت زیرنظر بنیاد برکت افزود: مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان می‌توانند از مزایای بیمه تکمیلی بنیاد برکت بهره‌مند شوند.

وی اظهار داشت: شرکت خدمات بیمه برکت وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و تشکیل مجموعه بیمه برکت با هدف محرومیت زدایی بوده است.

وی اضافه کرد: امیدواریم همکاری‌های بین سازمان بهزیستی استان و بنیاد برکت گسترش یابد تا زمینه بهره‌گیری از خدمات و فعالیت‌های بنیاد برکت در موضوع‌هایی اشتغال‌زایی، کمک‌های درمانی و ساخت مسکن مددجویان فراهم شود.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی ادامه داد: فعالیت‌های سازمان بسیار وسیع است و با توجه به اینکه اقشار مختلف جامعه از خدمات سازمان بهزیستی استفاده می‌کنند لازم است نگاه ویژه به مددجویان این سازمان به ویژه از سوی بنیاد برکت صورت گیرد.

بهزیستی از جمله نهادهای حمایتی است که در کنار دیگر نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) وظیفه رسیدگی به وضعیت مددجویان از جمله معلولان و سالمندان را بر عهده دارد.

در حال حاضر بیش از ۴۵ هزار نفر معلول و سالمند زیر پوشش خدمات بهزیستی آذربایجان غربی قرار دارند و افزون بر ۱۷ هزار نفر نیز از این اداره کل مستمری دریافت می کنند.

Page Generated in 0/0063 sec