کد خبر: 15192
۲۱۰۰ واحد مسکونی در زنجان به معلولین واگذار شده است
مدیرکل بهزیستی استان زنجان به واگذاری مسکن به معلولین اشاره کرد و گفت: تاکنون دو هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی به معلولین در استان زنجان واگذار شده است.

به گزارش ایران سپید محمد محمدی قیداری در جمع خبرنگاران در محل اداره بهزیستی، به اشتغال معلولین در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سال گذشته هدف گذاری براین بود که برای ۴۶۲ معلول در استان زنجان اشتغال ایجاد شود که خوشبختانه با مدیریت درست برای ۷۳۰ معلول اشتغال ایجاد شد.

وی به واگذاری مسکن به معلولین اشاره کرد و گفت: تاکنون دو هزار و ۱۰۰واحد مسکونی به معلولین در استان زنجان واگذار شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به واگذاری مسکن به خانواده های دو معلول و بیشتر اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۵۰ واحد مسکونی به خانواده های دو معلول در زنجان  واگذار شده  و تعدادی هم در دست ساخت است که به زودی واگذار می شود.

محمدی قیداری تاکید کرد: خوشبختانه در استان زنجان بهزیستی برای مسکن دار کردن جامعه تحت پوشش خود مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد و تاکنون هم موفق بوده است و براساس برنامه ریزی ها و با مدیریت درست مسکن دو معلول ها امسال به پایان می رسد.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان تعداد معلولان در استان زنجان را بیش از ۲۰ هزار و ۳۲نفر اعلام کرد و گفت: در این میان بهزیستی برای این معلولان خدمات فرهنگی و بهداشتی و درمانی را ارائه می دهد.

وی ابراز کرد: سازمان بهزیستی استان زنجان در سالهای گذشته توفیقات خوبی را در واگذاری مسکن به معلولان داشته است.

Page Generated in 0/0041 sec