کد خبر: 14258
شماره ای برای پیگیری و دریافت سبد کالا
مددجویان سازمان بهزیستی که تا کنون سبدکالا دریافت نکرده اند می توانند با شماره تلفن 0216369 پیگیر دریافت این خدمت شوند

به گزارش ایران سپید مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) که تا کنون سبدکالا دریافت نکرده اند، می توانند با شماره 0216369 که تلفنی گویاست تماس حاصل نمایند و برای پیگیری مستمری عدد 1 و سبدکالا عدد 3 را شماره گیری کرده  و با وارد کردن کدملی سرپرست خانوار برای دریافت سبدکالا اقدام نمایند با بارگذاری شماره ملی سرپرست مشکلشان ثبت می شود و از طریق نهادهای مربوط پیگیری می گردد. 

محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگاران از پرداخت سبدحمایتی به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار میان350 هزار دانش اموز مدارس شبانه روزی این سبدهای کالا توزیع خواهد شد. 

وی با اشاره به این که امسال 20 درصد به قیمت این سبدهای حمایتی افزوده شده است بیان کرد: کارت های خانوارهای مشمول این طرح بین 40 تا 150 هزار تومان بسته به تعداد اعضای خانواده شارژ خواهد شد. افراد می توانند با در دست داشتن کارت های خود به فروشگاه های زنجیره ای مراجعه کرده و کالاهای مورد نیازشان را تهیه کنند. 

بندپی با بیان اینکه افزایش قیمت ارز سطح خرید مردم را کاهش داده است از بسته حماتی برای آحاد مردم خبر داد و افزود: دولت برنامه هایی برای مردم در نظر گرفته است تا معیشت مردم با چالش روبه رو نشود. 

 

Page Generated in 0/0056 sec