printlogo


کد خبر: 34061تاریخ: 1400/4/28 11:42
قایقران کرمانشاهی: برای حضور در مسابقات پارالمپیک توکیو آماده هستم
قایقران کرمانشاهی: برای حضور در مسابقات پارالمپیک توکیو آماده هستم
بانوی قایقران کرمانشاهی که قرار است در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته آب های آرام شرکت کند، گفت: شرایط جسمانی مساعدی دارم و آماده حضور در بزرگترین رویداد ورزشی معلولان جهان هستم.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایرنا، شهلا بهروزی اظهار کرد: در فاصله حدود ۲ ماه مانده به آغاز مسابقات پارالمپیک توکیو، خوشبختانه شرایط جسمانی خوب و آمادگی مناسبی دارم و به مرز ۹۰ درصد آمادگی دست پیدا کرده‌ام. وی ادامه داد: با تداوم تمرینات زیر نظر کادر فنی و شرکت مستمر در اردوها مطمئنا تا زمان برگزاری رقابت‌های پارالمپیک به آمادگی کامل دست یافته و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشم. بهروزی راد افزود: قرار است روز چهارم شهریور به مسابقات اعزام شوم و پس از حدود سه روز قرنطینه، تمرینات خود را تا روز ۱۱ این ماه که رقابت‌های آب‌های آرام معلولان آغاز می شود در دهکده پاراالمپیک ادامه می‌دهم. بانوی قایقران کرمانشاهی تاکید کرد: در صورت راهیابی به مرحله نهایی نیز روز ۱۳ شهریور برای کسب مدال با حریفان مبارزه خود خواهم کرد هرچند برای پیش بینی برای حضور در این مرحله فعلا خیلی زود است اما همه تلاشم را به کار می‌گیرم تا بتوانم نتایج قابل قبولی کسب کنم.

وی یادآور شد: با تجربیاتی که از مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو دارم تلاش می‌کنم این بار دست پر و با مدال مسابقات را ترک کنم هرچند با وجود رقیبانی از کشورهای مجارستان، انگلیس، ژاپن، فرانسه، لهستان، آلمان، برزیل و سوئد کار سختی پیش رو دارم. بهروزی راد اضافه کرد: خوشبختانه فدراسیون قایقرانی در این مدت تجهیزات و امکانات بسیار خوبی را برای آمادگی ورزشکاران فراهم کرده و حمایت‌های لازم نیز صورت گررفته است.کسب پنج مدال طلا و ۲ نقره آسیا،  یک برنز قهرمانی جهان،  نقره رقابت‌های شبیه‌ساز پارالمپیک در توکیو و کسب سهمیه حضور در رقابت‌های پارالمپیک ریودوژانیرو برزیل و توکیو ژاپن از جمله موفقیت ها و افتخارات شهلا بهروزی راد به شمار می‌رود. وی در مسابقات پاراکانو (آب های آرام) پارالمپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در مکان پنجم ایستاد و از کسب مدال بازماند.


لینک مطلب: http://iransepid.ir/News/34061.html
Page Generated in 0/0055 sec