کد خبر: 33470
نماینده دوچرخه سواری معلولان در انتظار صدور ویزا برای اعزام به مسابقات جهانی بلژیک
مسابقات جهانی پارادوچرخه سواری در حالی ۱۱ اردیبهشت در بلژیک برگزار می شود که هنوز ویزا برای تنها نماینده ایران برای شرکت در این مسابقات صادر نشده است.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، عصفوری اظهار کرد: مسابقات جهانی پارادوچرخه سواری ۱۱ اردیبهشت در بلژیک برگزار می شود که مهدی محمدی تنها نماینده  دوچرخه سواری معلولان برای شرکت در این مسابقات، ۹ اردیبهشت باید عازم بلژیک شود.وی گفت: تمام مقدمات کار برای اعزام محمدی به این تورنمنت با همکاری فدراسیون دوچرخه سواری و کمیته ملی پارالمپیک انجام شده و تنها منتظر دریافت ویزا هستیم تا این اعزام صورت بگیرد.

عصفوری تصریح کرد: مسابقات جهانی بلژیک آخرین فرصت برای کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک توکیو است. البته مهدی محمدی چون در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا با کسب مدال برنز در ماده پیست سهمیه را به دست آورده، در بلژیک به دنبال کسب سهمیه در جاده و ثبت امتیازاتش در رنکینگ جهان است تا شرایط اعزامش به توکیو در صورت صلاح‌دید کمیته ملی پارالمپیک فراهم‌ شود.مربی تیم ملی پارادوچرخه سواری در پایان اظهار کرد: تا به امروز هیچ مشکلی برای اعزام این دوچرخه سوار به بلژیک وجود ندارد و تنها منتظر صدور ویزا از سوی سفارت هستیم.

Page Generated in 0/0063 sec