کد خبر: 1129
جلالی:
دولت تا روز چهارشنبه لایحه بودجه 93 را به مجلس تقدیم می کند
رییس فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی از حضور «محمدباقر نوبخت» سخنگوی دولت در جلسه امروز این فراکسیون خبرداد و گفت: دولت لایحه بودجه سال 1393 کل کشور را تا روز چهارشنبه (13آذرماه) تقدیم مجلس می کند.

«کاظم جلالی» در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در جمع خبرنگاران افزود: نوبخت در این جلسه ضمن تاکید، قول داد که تا چهارشنبه این هفته لایحه بودجه 93 به مجلس تقدیم می شود.

وی خاطرنشان کرد: لایحه بودجه سال آینده به گفته نوبخت در دولت آماده شده است و در جلسه عصر امروز هیات دولت در مورد ماده واحده آن تصمیم گیری می شود.

رییس فراکسیون رهروان ولایت مجلس نهم، تهیه لایحه بودجه در این فاصله زمانی را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: با توجه به این که دولت یازدهم نخستین لایحه بودجه خود را تقدیم مجلس می کند، زحمات زیادی را برای تهیه این لایحه متحمل شده که این زحمات در مواجهه با مشکلاتی که از قبل مانده قابل توجه است.

رییس مرکز پژوهش های مجلس یادآور شد: نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری در جلسه صبح امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت توضیحاتی کاملی را درباره قیمت نفت، ارز و تفکیک بودجه در این لایحه ارایه کرد.

همچنین «مجید انصاری» معاون پارلمانی رییس جمهوری در پاسخ به سوال خبرنگاران از زمان ارایه لایحه بودجه 93 اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: اگر آقای نوبخت اظهارداشت که چهارشنبه لایحه بودجه تقدیم مجلس می شود، پس حتما این کار اتفاق می افتد.

Page Generated in 0/0060 sec