printlogo


کد خبر: 18257تاریخ: 1398/5/22 10:47
فرماندار آستارا مناسب سازی معابر برای تردد معلولان را خواستار شد
فرماندار آستارا مناسب سازی معابر برای تردد معلولان را خواستار شد
فرماندار آستارا مناسب سازی اماکن و معابر عمومی را برای تردد آسان جانبازان و معلولان خواستار شد و دستگاه های متولی امر را به برنامه ریزی و اقدام در این خصوص فراخواند.

به گزارش ایران سپید حسن رستم زاد در جلسه شورای معتمدین ایثارگر در فرمانداری آستارا افزود: امکانات بنیاد شهید برای رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگر محدود است و دستگاه های اجرایی مشارکت کنند.

وی بیان کرد: جمع آوری آثار و اسناد شهیدان، جانبازان و آزادگان شهرستان با جدیت پیگیری شود تا رشادت ها و ایثارگری آنها به نسل‌های آینده منتقل شود.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی از ظرفیت بخش خصوصی برای رونق اشتغال استفاده کنند و در طرح های اشتغالزا، سهمیه ایثارگران لحاظ شود.

فرماندار آستارا گفت: خانواده های شهدا نمونه آشکار ایثار و سرمایه های جاوید نظام اسلامی هستند و از فرزندان خود برای تثبیت انقلاب گذشتند. 

وی افزود: خانواده های شاهد در ترویج فرهنگ ایثار و پاسداری از آرمان های امام راحل مهمترین نقش را ایفا می کنند و پاسداشت خون شهدا و همراهی با خانواده های آنها وظیفه ماست. 

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و ۱۶۶ شهید، ۷۱ آزاده و ۶۱۵ جانباز را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.


لینک مطلب: http://iransepid.ir/News/18257.html
Page Generated in 0/0046 sec