تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رقابتهای انتخابی تیم ملی شطرنج نابینایان برای مسابقات پاراآسیایی جاکارتا روز جمعه اول تیر در مجموعه ورزشی هرندی تهران به پایان رسید و تکلیف نفرات باقیمانده برای حضور در تیم ملی مشخص شد.
شطرنج بازان اعزامی به جاکارتا مشخص شدند
علی اکبر هدهدی، رئیس انجمن شطرنج فدراسیون نابینایان در گفتگو با ایران سپید، از برگزاری اولین مرحله اردوی آمادگی که انتخابی تکمیلی برای رقابتهای پاراآسیایی جاکارتا است خبر داد.
انتخاب 12 شطرنجباز نابینا و کمبینا برای مسابقات پاراآسیایی
تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران در پایان رقابت‌های جهانی که در مادرید اسپانیا برگزار شد، در جایگاه نهم جهان ایستاد.
تیم‌ملی فوتبال نابینایان نهم جهان شد
تیم ملی فوتبال نابینایان کشورمان در سومین و آخرین بازی خود در مرحله گروهی مسابقات جهانی که در شهر مادرید در حال برگزاری است، با نتیجه 2 بر 1 مغلوب کلمبیا شد و از جام جهانی که برای اولین بار در آن حضور یافته بود، حذف شد.
حذف تیم ملی فوتبال ۵ نفره از جام جهانی
مسابقات گلبال قهرمانی جهان که از 13 خرداد در مالمو کشور سوئد آغاز شده بود، روز جمعه 18 خرداد با قهرمانی تیم ملی گلبال برزیل در بخش مردان، روسیه در بخش زنان و عنوان هششمی برای تیم ملی گلبال مردان کشورمان خاتمه یافت.
پایان مسابقات جام جهانی گلبال در سوئد/کسب عنوان ششمی برای ایران
تیم ملی گلبال کشورمان که روز نهم خرداد جهت شرکت در مسابقات جهانی راهی شهر مالمو سوئد شد، از روز یکشنبه 13 خرداد، بازیهای خود در این تورنمنت بزرگ ورزش نابینایان را آغاز کرده است
نتایج تیم ملی گلبال کشورمان در مسابقات جهانی تا پایان روز چهارم/صعود ایران به مرحله یک چهارم
مربی تیم ملی نابینایان ایران:
مربی تیم ملی فوتبال نابینایان ایران گفت : با وجود اینکه تیم ملی ایران برای نخستین سال است که در رقابت های جام جهانی فوتبال نابینایان حضور دارد اما این تیم به همراه برزیل مدعی فتح جام جهانی هفتم هستند.
ایران و برزیل مدعی قهرمانی جام هفتم فوتبال نابینایان هستند
تیم ملی گلبال مردان کشورمان ساعت 5 صبح فردا چهارشنبه نهم خرداد، برای شرکت در مسابقات جهانی گلبال، ایران را به مقصد شهر مالمو کشور سوئد ترک می کند
اعزام تیم ملی گلبال نابینایان به مسابقات جهانی
فدراسیون نابینایان وکم بینایان در نظر دارد دومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی نابینایان و کم بینایان باشگاههای کشور و انتخابی تیم ملی را اوایل مرداد ماه سالجاری در یکی از استانهای داوطلب میزبانی، برگزار نماید.
دومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ مردان در استان میزبان
ورزشکاران کم‌بینای خوزستانی در رشته‌های دو و میدانی و جودو به دو سهمیه پارآسیایی رسیدند.
کسب 2 سهمیه پارآسیایی توسط ورزشکاران کم‌بینا خوزستانی