تعداد نتایج یافت شده : 272 (صفحه 1 از 28)
رئیس نهمین همایش داروسازی بالینی ایران گفت: آسم به دلایل مختلفی از جمله استفاده از سموم کشاورزی، اسپری‌ها اعم از انواع خوشبو کننده‌ها و آلودگی هوا افزایش یافته است.
آسم با آلوده کننده های محیط افزایش یافته است
عضو کمیته ملی پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: آمارها نشان می دهند وضعیت سلامت زنان ایرانی مخاطره آمیزتر از مردان است.
بررسی ریسک فاکتورهای بیماری های غیر واگیر
در طبقه بندی جدید سازمان جهانی بهداشت اختلال بازی یک عامل تهدید کننده سلامت روان محسوب خواهد شد.
چه زمانی اعتیاد به بازی اختلال محسوب می شود
به گفته دبیر علمی نوزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی تجویز بی رویه و مصرف خودسرانه آنتی بیوتیکها مقاومت میکربی را در ایران در وضعیت وخیم تری قرار داده است.
هشدار برای مقاومت میکربی در برابر آنتی بیوتیکها
حتما خیلی از شما چنین جملاتی را شنیده اید: «چشم‌های مادرت، اما خلق و خوی پدرت را داری.» اما احتمالا به ندرت شنیده اید که کسی بگوید: «من هم مثل پدربزرگم از فضا‌های باز می‌ترسم.»
ویژگی‌هایی که از طریق ژن به ما می‌رسد
عضو کمیته کشوری تحقیقات ایدز ضمن پاسخ به نگرانی‌های ایجاد شده در افکار عمومی، از مسوولان خواست که تزریق رایگان واکسن این بیماری HPV را در برنامه واکسیناسیون ملی قرار دهند.
HPV؛ راه‌های ابتلا و مقابله با آن
دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 70 نوع از ترکیبات موجود در مواد دخانی سرطانزاست.
70 نوع از ترکیبات مواد دخانی سرطانزاست
ریشه انحرافات جنسی کجاست؟ و آیا آگاهی‌های جنسی در کودکان و حتی بزرگسالان، مناسب و کافی بوده و حافظ آنها در برابر آسیب‌ها هست؟
آگاهی های جنسی که باید به کودکان داده شود؟
به گفته رئیس نهمین همایش داروسازی بالینی ایران، 30 درصد افراد بالای 40 سال ایرانی فشار خون بالا دارند اما از این تعداد تنها 40 درصد از بیماری خود باخبرند.
ریسک ابتلا به فشار خون در افراد بالای چهل سال چقدر است؟
به مناسبت روز جهانی شیر؛
شیر و مشتقات آن به دلیل قابلیت زیستی شان، منبع خوب کلسیم هستند.
پنج محصول شیری حاوی کلسیم بالا را بشناسیم