تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به عدم پرداخت ۴ ماه یارانه معلولان تحت حمایت بهزیستی، گفت: اعتبارات مورد نیاز برای این مسئله از سوی سازمان برنامه تخصیص پیدا نکرده است.
تاخیر ۴ ماهه درپرداخت یارانه معلولان / دو ماه از یارانه معلولان در روزهای آتی پرداخت می‌شود
قائم مقام معاون فناوری اطلاعات شرکت ایران کیش از رونمایی اپلیکیشن جدید پات برای نابینایان خبر داد.
استفاده از خدمات اپلیکیشن پات برای نابینایان امکانپذیر شد
معاون سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به بیش از یک میلیون پشت نوبتی در سازمان بهزیستی کشور برای دریافت خدمات مختلف از وجود بیش از ۱۵۰ هزار معلول پشت نوبت دریافت مستمری خبر داد.
یک میلیون نفر پشت‌نوبت دریافت خدمات بهزیستی
آیین اختتامیه نخستین «جشنواره ملی کتاب نابینایی و کم بینایی» دوشنبه (۷ اسفند ماه) در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.
اختتامیه «جشنواره ملی کتاب نابینایی و کم بینایی» برگزار می‌شود
محققان دانشگاه هاروارد با الهام از ساختار چشم انسان یک متالنز تطبیقی ساختند که در واقع یک چشم مصنوعی مسطح الکترونیکی است. این متالنز تطبیقی قادر است سه عامل موثر در تاری دید شامل فوکوس، آستیگماتیسم و جابه‌جایی تصویر را کنترل کند.
ساخت چشم مصنوعی با الهام از چشم انسان
بازدید توانش از مرکز توانبخشی جلایی پور
پای حرف هایشان که بنشینی پر از افسوس ها و حسرتی است که در یک لحظه اتفاق افتاده لحظه ای که بعضی هایشان هیچگاه از یاد نمی برند و بعضی هم نمی خواهند به یاد آورند که چگونه مرکب نشین صندلی چرخدار شدند.
در تاریک ترین نقطه هم نور زندگی پیداست
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برطرف شدن ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان گفت: این اشکالات با حضور دبیر شورای نگهبان برطرف و لایحه تا پایان سال در مجلس به تصویب وبخشی از آن در سال ۹۷ اجرا خواهد شد.
تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان تا پایان سال در مجلس
گروهی از هنرمندان و کارآفرینان همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از موسسه خیریه فدک باغ رضوان بازدید کردند.
بازیگران از موسسه نگهداری دختران معلول بازدید کردند
تا 4سال آینده چهره تهران تغییر خواهد کرد؛ آن هم به نفع کودکان، معلولان، سالمندان و افراد ناتوان. این را می‌توان از ارقامی که در بودجه امسال جابه جا شده و به نفع کودکان، معلولان و سالمندان افزایش یافته، فهمید.
380 میلیارد تومان برای کودکان، سالمندان و معلولان در بودجه شهر
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ۱۰ درصد مسکن مهر کشور فاقد متقاضی است، گفت: ۹۰ درصد مابقی، تکمیل و بخشی از آن تحویل مردم شده است.
معلولان در اولویت دریافت مسکن