تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس سازمان بهزیستی کل کشور از رفع سوءتفاهم ایجاد شده پیرامون وضعیت منازل معلولان شهرستان بافق که در روزهای گذشته خبر از تخریب و تخلیه کامل آن داده شده بود، خبر داد.
توضیحات رئیس سازمان بهزیستی درباره وضعیت منازل معلولان شهرستان بافق
قلعه سریزد؛ صندوق امانتی از جنس خشت و گِل یکی از بهترین گزینه‌های سفر برای علاقه‌مندان به تاریخ و معماری به شمار می‌رود. این دژ در یکی از روستا‌های استان یزد به نام «سریزد» واقع شده است و این اطمینان را به شما می‌دهم که ارزش یک‌بار بازدید را حتما دارد.
قلعه سریزد؛ صندوق امانتی از جنس خشت و گِل
در این مقاله مجله Success، سونیا تامپسون هفت راه برای افزایش پشتکار و مقاومت در هنگام برخورد با سختی ها را معرفی می کند.
چگونه در هنگام مواجهه با مشکلات به تلاش ادامه دهیم؟
مدیرعامل انجمن ندای معلولین ایران گفت: ویلچرهایی که توسط بهزیستی بصورت رایگان در اختیار معلولان قرار می‌دهند، بسیار بی‌کیفیت است.
انتقاد از تحویل ویلچرهای بی‌کیفیت به معلولان
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: بهزیستی در ارایه خدمات بهتر به معلولان مشکلات اعتباری بسیاری دارد.
معلولان از امکانات اولیه درمانی محروم هستند
رئیس سازمان بهزیستی، از موافقت با تخصیص اعتبارات لازم برای پوشش تعداد بیشتری از نیازمندان خبر داد و گفت: به محض پرداخت اعتبار حمایت افراد جدید انجام می شود.
ورود نیازمندان جدید به چرخه حمایتی بهزیستی
مناسب‌سازی معابر در طرح ساماندهی چهارباغ و لزوم پرداخت حقوق معوقه کارکنان شهرداری از مهم‌ترین تذکرات اعضای شورای شهر اصفهان در سی و هفتمین جلسه علنی بود.
معلولان و نابینایان در پیاده‌رو سازی چهارباغ دیده شوند
وزیرکار در برنامه گفتگوی ویژه؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زیستی، کمیته امداد حضرت امام، بنیاد مستضعفان و وزارت تعاون هماهنگی تاریخی ای در زمینه ریشه کنی فقر مطلق دارند که در این زمینه با بسیج نیز هماهنگ شده ایم.
هماهنگی نهادهای حمایتی با بسیج برای ریشه کنی فقر مطلق
حمل و نقل معلولان، موضوعی است که همیشه در سبد مشکلات این دسته از شهروندان ردیف خودش را پیدا کرده و دائماً، محل مباحث و مناقشات زیادی قرار گرفته است.
راه‌اندازی سامانه اعلام گویای ایستگاه‌های اتوبوس برای نابینایان تا پایان سال
یازدهمین اجلاس کمیسیون کشورهای عضو کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت با حضور هیأت جمهوری اسلامی ایران به ریاست معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک برگزار شد.
رونمایی از اقدامات سازمان بهزیستی ایران در آمریکا؛ اقدامی که تشویق جهانی داشت