تعداد نتایج یافت شده : 138 (صفحه 1 از 14)
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست خبری جزئیات سنجش سلامت نوآموزان را تشریح کرد و گفت: سنجش سلامت نوآموزان حداکثر تا 15 روز آینده توسط ادارات استانی آموزش و پرورش استثنایی و در 1472 پایگاه آغاز خواهد شد.
سنجش سلامت نوآموزان در مناطق محروم رایگان است
هر فردی ممکن است برداشت متفاوتی از حرف‌های ما داشته باشد. وقتی نسنجیده صحبت کنید، حرف‌هایتان احساس بدی در اطرافیان به وجود می‌آورد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که درباره چیزی که اطلاع کافی نداریم اظهار نظر می‌کنیم. در ادامه شما را با جملاتی آشنا می کنیم که افراد باهوش و موفق هیچ گاه در مکالمات خود به کار نمی‌برند.
9 عبارتی که هنگام صحبت کردن، نباید بکار ببرید
رییس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزات آموزش و پرورش از تاریخ ثبت نام وشرایط و ضوابط شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال1397 خبر داد.
اعلام تاریخ ثبت نام وشرایط وضوابط شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال1397
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: برای جبران کمبود 700 نفر نیروی انسانی در این حوزه، سهمیه حدود 400 نفر در آزمون استخدامی برای مدارس استثنایی پیش‌بینی شده است.
سهمیه جذب 400 معلم برای مدارس استثنایی در آزمون استخدامی
در آستانه سال تحصیلی جدید به دانش آموزان معلول محروم، لوازم التحریر اهدا شد.
اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان معلول در آستانه سال تحصیلی جدید
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از اجرای طرح خدمات حمایتی در تمام مدارس استثنایی در سال تحصیلی جدید خبر داد.
طرح خدمات حمایتی در تمام مدارس استثنایی اجرا می شود
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به برنامه‌های مجموعه متبوعش برای استقبال از مهر، از بهره برداری از ۳۵ دستگاه اتوبوس برقی بازسازی شده همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
سرویس دهی به ۶۰ مدرسه استثنایی در آستانه مهرماه
سهیل معینی مدیرعامل شبکه تشکلهای نابینایان و کمبینایان کشور و رئیس هیأت مدیره کانون سراسری تشکلهای معلولین کشور در نامه ای خطاب به شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی؛ اعتراض خود را نسبت به شیوه نامه استخدامی سازمان آموزش و پرورش اعلام کرد.
«سالم سالاری» تبعیض نوین علیه حقوق برابر شهروندان دارای معلولیت
گفت و گو با مجید قدمی، رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور
«پسرم هم ناشنواست هم مشکل جسمی حرکتی دارد؛ نه جایش در مدرسه ناشنوایان است نه مدرسه معلولان جسمی»؛ «در مدرسه نابینایان کتب درسی سال بعد به دست دانش‌آموزان می‌رسد»؛ «هر سال برای ثبت‌نام فرزندم در مدرسه عادی باید اشک بریزم و التماس کنم»؛ «بچه‌ام در تابستان مثل یک تکه گوشت گوشه خانه می‌افتد»و...
سرانه یک دانش آموز استثنایی ۴ برابر یک دانش آموز عادی
با همکاری سفیران سلامت دانش آموزی ،
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت گفت: طبق تفاهم‌نامه ای که میان وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش در حوزه خودمراقبتیبرقرار شد، با همکاری معاونت سلامت، تربیت بدنی و بهداشتی وزارت آموزش و پرورش یک میلیون و ۲۷۰ هزار دانش آموز را آموزش دادیم تا به عنوان سفیر سلامت در مدارس فعالیت کنند.
برنامه خود مراقبتی در مدارس اجرا شد