تعداد نتایج یافت شده : 96 (صفحه 1 از 10)
شهرت همه روستاها و مناطق ایران به زیبایی و طبیعت بکرشان نیست، گاهی نیز شهرت یک منطقه به رنجی است که مردمان آن می‌برند.
پشت پرده معضل ژنتیکی عجیب مردم خراسان شمالی چیست؟
ولسی وی مرد ۳۸ ساله‌ای از سنگاپور است که در یک صندلی چرخدار گیر کرده و نمی‌تواند لباس بپوشد یا خودش غذا بخورد، بنابراین به نظر می‌رسد نوشتن یک کتاب خارج از توانایی او باشد.
مرد ناتوان جسمی که ۵ سال صرف تایپ کتاب با انگشت پا کرد
در یک ماجرای عجیب و باورنکردنی، یک مرد هندی تنها با استفاده از ابزار ابتدایی و پیش پاافتاده سه سال صرف ساخت جاده از میان یک تپه کوچک در مقابل خانه اش کرد.
مرد معلولی که دست تنها تپه را کند و جاده ساخت
پناهجوی نابینای سوری روایتی دست اول از زندگی آوارگان جنگ را به تصویر درآورده است.
روایت عکاس نابینا از زندگی آوارگان + عکس
سرو ریکو نام کوهستانی در کشور بولیوی است که به دلیل آمار مرگ و میر ناشی از آن، لقب «کوه آدمخوار» را به خود اختصاص داده است. برای آشنایی با این کوهستان، در کجارو همراه ما باشید.
سرو ریکو؛ کوه آدمخوار در بولیوی
در حالیکه بیشتر ساختمان های مسکونی بعد از سالها بازسازی می شوند ولی در دنیا هنوز مکان هایی وجود دارند که خانه های آن به همان شکل که هزاران سال پیش استفاده می شدند باقی مانده اند. با لست سکند همراه باشید تا بدانید قدیمی ترین ساختمان های مسکونی جهان در کجا قرار دارند.
قدیمی ترین ساختمان های مسکونی جهان ‏
بنابر قانون عربستان، هر زائر هنگام ورود به این کشور حداکثر می‌تواند ۵۰۰۰ ریال سعودی همراه خود داشته باشد.
فقط تا سقف 5000 ریال سعودی به عربستان ببرید
از سال گذشته درموزه ایران باستان، بخشی ویژه نابینایان در نظر گرفته شده تا افراد کم‌بینا و یا نابینا بتوانند تحت نظر کارشناسان و مسئولان موزه بازدید پرباری از اشیای به نمایش درآمده داشته باشند.
برنامه‌های موزه ایران باستان برای نابینایان
مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: نظارت بر تورهای خدمات سیاحتی و گردشگری مطابق آئین نامه مصوب سال ۱۳۸۰ هیئت دولت عمل می‌شود.
تلفن ۶۶۵۸۲۲۳۱؛ دریافت پیشنهاد، انتقاد و شکایت مسافران و گردشگران
مسئول طرح قربانی زائران حج تمتع 96 سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه برای قربانی کردن حضور زائران لزومی ندارد، گفت: امسال 85 هزار فیش قربانی بین زائران حج توزیع خواهد شد.
85 هزار فیش قربانی بین زائران حج 96 توزیع می شود