تعداد نتایج یافت شده : 268 (صفحه 1 از 27)
عضو منتخب شورای شهر پنجم تهران نام 24 نامزد پیشنهادی برای شهرداری تهران را اعلام کرد.
چه کسی منصب دار شهرداری می شود
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی آخرین جزییات مراسم تحلیف رییس جمهوری و رای اعتماد به وزیران دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
14 مرداد مراسم تحلیف رییس جمهوری دولت دوازدهم
موافقت مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان
طرح اصلاح قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان در مجلس تصویب شد
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری معتقد است نباید خط‌کشی و مرزبندی برای تصدی وزارتخانه‌ای خاص برای زنان ایجاد کرد.
معرفی چندین زن برای حضور درکابینه جدید دولت دوازدهم
سخنگوی دولت گفت: هیچ نماینده مجلسی نمی‌تواند ادعا کند تدوین برنامه ششم انجام نشده است، حرف ما روشن است برنامه را ما تعیین کردیم و می‌دانیم از چه راهی باید به رشد ۸ درصد رسید.
نوبخت: تا ماه آینده کابینه معرفی خواهد شد
روز دوشنبه محمدباقر قالیباف شهردار تهران در حاشیه سومین همایش عمران شهری که در برج میلاد برگزار شد، به واگذاری سوله‌های مدیریت بحران واکنش نشان داد و گفت: هیچ سوله بحرانی تغییر کاربری نداده است.اما روز سه شنبه رحمت الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با ذکر نام سوله های بحران که برخلاف مصوبه شورا به خارج از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران توسط شهرداری واگذار شده است خواستار توضیح شهردار تهران در این خصوص شد
واکنش حافظی به ادعای قالیباف
دکتر روحانی در جشنواره عمران سلامت:
رییس جمهور در جشنواره عمران و سلامت با تاکید بر اینکه با حمایت مردم، هدایت رهبری و فداکاری کارگزاران دولت، مسیر توسعه و سازندگی کشور را ادامه می دهیم، گفت: هدف ما تقویت نظام، کشور و منافع ملی است و باید همه در این مسیر ، دست به دست هم دهیم.
قرار نیست با تخریب عده ای از میدان خارج شویم
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس امروز به بانک مرکزی یک هفته فرصت دادند تا مشکل سپرده گذاران موسسات مالی همچون کاسپین را حل و فصل و گزارش آن را به مجلس ارائه کنند.
فرصت یک هفته ای نمایندگان مجلس به بانک مرکزی
وزارت کشور یکی از 18 وزارتخانه دولت جمهوری اسلامی ایران و دارای ۵ معاونت «امنیتی و انتظامی»، «سیاسی»، « عمران، توسعه شهری و امور روستایی»، «هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای» و «توسعه مدیریت و منابع» است. استانداری، فرمانداری و بخشداری از دیگر زیر مجموعه‎های این وزارتخانه هستند.در وصف اهمیت این وزارتخانه همین بس که وزیرش می‎تواند جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی و نیز رئیس شورای امنیت کشور باشد.
وزارتخانه ای که وزیرش می تواند جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی باشد
پورمحمدی وزیر دادگستری گفت:مرکز مشاوران قوه‌قضاییه و کانون وکلا امسال جذب وکیل دارند
جذب وکلا از طریق کانون و قوه قضائیه