شناسه خبر: 17859 منتشر شده در مورخ: 1398/4/23 ساعت: 11:46 گروه: اجتماعی  
صدور ۱۰۰ پلاک خودرو ویژه معلولان در قم

صدور ۱۰۰ پلاک خودرو ویژه معلولان در قم

معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قم گفت: یکصد پلاک ویژه برای خودروی معلولان در سال گذشته از سوی اداره کل بهزیستی در قم صادر شد.

به گزارش ایران سپید محمد علی مقدم خواه در نشست خبری در اداره کل بهزیستی استان قم برگزار شد، از خصوصی سازی خدمات به معلولان خبر داد و اظهار کرد: این اقدام در راستای ارائه خدمات بهتر به معلولان صورت گرفت.

وی با بیان اینکه ۲۰ هزار و ۷۴۴ پرونده برای ارائه خدمات به معلولان در بهزیستی باز شده است، تصریح کرد: صد درصد این پرونده‌ها به بخش خصوصی واگذار شده است.

معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قم، شمار مراکز شبانه روزی و روزانه‌ای را که به خدمات رسانی معلولان استان قم خدمات ارائه می‌کنند را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در حال حاضر ۴۲ مرکز شبانه روزی و روزانه به ۲ هزار نفر از معلولان جسمی، حرکتی و مغزی خدمات مناسبی ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برای خودرو معلولان پلاک خاص صادر می‌شود، گفت: در سال گذشته ۱۰۰ پلاک ویژه برای خودروی معلولان استان قم صادر شد.

مقدم خواه همچنین به وضعیت سربازی خانواده معلولان توسط بهزیستی خبر داد و تصریح کرد: افرادی که در خانواده دو معلول دارند از خدمت سربازی معاف می‌شوند.

 
 
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *