شناسه خبر: 16649 منتشر شده در مورخ: 1397/12/25 ساعت: 09:05 گروه: اجتماعی  
خبر خوش شریعتمداری؛ خانواده‌های دارای ۲ معلول دارای مسکن می‌شوند

خبر خوش شریعتمداری؛ خانواده‌های دارای ۲ معلول دارای مسکن می‌شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث مسکن معلولان که مورد تأکید مقام معظم رهبری است باید مورد توجه قرار بگیرد تا خانه‌ای که ۲ معلول در آن زندگی می‌کند، بدون مسکن نباشد.

به گزارش ایران سپید محمد شریعتمداری در هفدهمین جلسه شورای هماهنگی  مدیران حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان که در سالن جلسات بهزیستی لرستان استان برگزار شد، اظهار داشت: باید برای جلب همکاری افرادی که به هر دلیلی از استان لرستان بیرون رفته‌اند برنامه‌ریزی کنید.

وی افزود: بسیاری از نیروهای ارزشمند لرستان خارج از این استان و کشور زندگی می‌کنند و آن‌ها تمایل دارند مشارکت و همراهی کنند، باید از ظرفیت آن‌ها برای تحول‌آفرینی در حوزه خدمات اجتماعی استفاده کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: بحث مسکن معلولان که مورد تأکید مقام معظم رهبری است باید مورد توجه قرار  بگیرد تا خانه‌ای که 2 معلول در آن زندگی می‌کند، بدون مسکن نباشد؛ آمایش اجتماعی نشان می‌دهد که رضایت عمومی مردم پایین است و مردم به اصلاح امور امید ندارند.

شریعتمداری با بیان اینکه روزانه 360 میلیون مراجعه‌کننده به مجموعه وزارت کار داریم، گفت: باید فرهنگ برخورد خوب و خوشرویی همراه با راهنمایی و مشورت‌دادن، در همه بخش‌ها محقق شود، چون این برخورد مناسب در روحیه افرادی که به ما مراجعه می‌کنند تأثیر دارد.

وی با اشاره به لزوم ارائه خدمات الکترونیک، افزود: کاهش خدمات حضوری به سلامت اداری و اقتصادی کمک می‌کند. تسنیم

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *