شناسه خبر: 16214 منتشر شده در مورخ: 1397/11/17 ساعت: 08:48 گروه: اجتماعی  
افتتاح ۱۶۴ واحد مسکونی برای معلولان در مازندران

افتتاح ۱۶۴ واحد مسکونی برای معلولان در مازندران

معاون توانمندسازی و مسکن بهزیستی مازندران از واگذاری ۱۶۴ واحد مسکن برای مددجویان تک معلول و ۲۴ واحد مسکن برای مددجویان دو معلول روستایی وشهری خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر نورالدین علاء الدینی پیش از ظهر سه شنبه در افتتاح مسکن دو معلول در شهرستان جویبار در گفتگو با خبرنگاران ساخت مسکن معلولان را از اولویت کاری کاری سازمان بهزیستی بیان کردو اظهار کرد: در ساخت مسکن معلولین بهزیستی استان مازندران در کوتاه مدت ظرفیت خود راتکمیل کرده است و درحال حاضر با کسب سهمیه مجدد از دیگر استانها ساخت ۴۴۰ واحد مسکن معلولان را در استان آغاز کردیم.

وی تصریح کرد: از سهمیه مجدد استان مازندران حدود ۲۰۰ واحد به معلولان واگذار شده و ۸۰ در صد پروژه ها ساخت خانه معلولین به اتمام رسیده است.

علاء الدینی با اعلام اینکه در فضای روستایی ۳۶۴ واحد برای خانواده های تک معلول آماده و به مددجویان واگذارشده است ، افزود: در بحث مسکن دومعلول درفضای روستایی ۶۰ سهمیه داریم که اگر زمین توسط مددجو واگذار شود در ساخت مسکن‌و ارائه تسهیلات هیچ مشکلی نداریم.

معاون توانمندسازی و مسکن بهزیستی مازندران یادآور شد:  از سال ۹۲ تاکنون ۳ هزارو ۶۵۰ واحد تحویل مددجویان بهزیستی استان‌ شده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *