شناسه خبر: 12242 منتشر شده در مورخ: 1396/5/22 ساعت: 09:04 گروه: اخبار روزنامه ایران سپید  
روزنامه یکشنبه 22 مرداد 1396

روزنامه یکشنبه 22 مرداد 1396

ایجاد 30 مرکز جامع خدمات بهزیستی در کشور - نظر مثبت مجلس به وزرای پیشنهادی - 180 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند - دعا کنید خادم واقعی مردم باشم - برگزاری اردوی پایانی تیم ملی گلبال آقایان و بانوان - مهین ترابی شمع 60 سالگیش را فوت کرد - محاکمه مرد شیطان صفت پس از مرگ دختر جوان

روزنامه «ایران سپید»

یکشنبه 22 مرداد 1396

20 ذی القعده 1438

13 آگوست 2017

سال بیست و یکم شماره 5641

صاحب امتیاز:

خبرگزاری جمهوری اسلامی      

مدیر مسئول: سهیل معینی

سامانه پیامکی: 3000465040

نشانی پستی: تهران- ص.پ. 158755388

تلفن: 84711371

شماره انتشارات: 5-88548892

وبسایت: www.iransepid.ir

پست الکترونیک: iransepid@icpi.ir

.........عناوین این شماره.......

ایجاد 30 مرکز جامع خدمات بهزیستی در کشور 2

نظر مثبت مجلس به وزرای پیشنهادی 4

180 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند 6

دعا کنید خادم واقعی مردم باشم 7

برگزاری اردوی پایانی تیم ملی گلبال آقایان و بانوان 11

مهینترابی شمع 60 سالگیش را فوت کرد 13

محاکمه مرد شیطان صفت پس از مرگ دختر جوان

اطلاع رسانی

........ویژه

* ایجاد 30 مرکز جامع خدمات بهزیستی در کشور: رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان این که نیاز به حمایت رسانه ها داریم تا مشکلات جامعه هدف را انتقال دهیم؛گفت: در قانون احکام دائمی، بهزیستی متولی سلامت اجتماعی شده است. انوشیروان محسنی بندپی گفت: شاید ما در تصمیمگیریها نقش مهمی نداشته باشیم، اما با کمک رسانه میتوانیم شرایطی را ایجاد کنیم که با توصیه و راهنماییهای خود تغییر نگرش در حوزه های اجتماعی را ایجاد کنیم. وی با اشاره به برنامه ششم توسعه نیز گفت: در ماده ۷۵ این برنامه موضوع اقدامات تخصصی و پیشگیری از معلولیتها، ماده ۸۰ در حوزه سلامت اجتماعی و همچنین پنج آسیب عمده در بحث اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، کودکان کار و مفاسد اخلاقی برای بهزیستی تکلیف قرار داده شده است که شیوه نامه اقدام و عمل نیز دارد. به این ترتیب بهزیستی تنها دستگاهی است که در ابتدای سال، قبل از ابلاغ این برنامه خود را موظف به اجرای آن کرده است. بندپی در ادامه با بیان این که در ۳۰ شهرستان که کمترین شاخص توسعه یافتگی را دارند، ۳۰ مرکز جامع تخصصی راه اندازی خواهند کرد، گفت: ارائه خدمات به هنگام، پیشگیرانه و توانمند سازی در دستور کار این مراکز خواهد بود. دولت و مجلس بیشترین اعتماد را به بهزیستی داشته اند و ما هم قول میدهیم به این اعتماد پاسخ دهیم و در بحث تأمین ۱۱ هزار و ۳۰۰ مسکن ویژه معلولان تا پایان سال ۹۷ آن را تکمیل کنیم. وی در خصوص عملکرد بهزیستی در آستانه اخذ رأی اعتماد از مجلس در زمینه بررسی عملکرد وزیر رفاه گفت: برای قضاوت باید ببینیم در چه وضعیتی بوده ایم و اکنون در چه وضعیتی هستیم. بهزیستی به عنوان دستگاهی که نیروهای تخصصی دارد، در بحث آسیبها پروتکل و شیوه نامه دارد و برای پیاده سازی آنها مشکلی در اجرا نداریم. فکر میکنم در عرصه درونی و بیرونی، جزو دستگاههایی بوده ایم که نمره بالاتر از سایر دستگاهها کسب کرده ایم و نمره قبولی ما بین ۱۹ و ۲۰ است.

.......سیاسی

* نظر مثبت مجلس به وزرای پیشنهادی. بهرام پارسایی، سخنگوی فراکسیون امید مجلس گفت: بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در حالی در کمیسیونها و فراکسیونهای مجلس شورای اسلامی پیگیری میشود که سه فراکسیون مستقلین، نمایندگان ولایی و امید با کلیت این لیست موافق هستند و تنها نسبت به دو یا سه وزیر پیشنهادی انتقاداتی دارند. وی تصریح کرد: ما به حضور نداشتن حتی یک زن در کابینه اعتراض داریم و البته نقدهایی نسبت به برخی از وزرا داریم که در جلسات، آنها را با وزرای پیشنهادی مطرح خواهیم کرد.

* محمد هاشمی، عضو حزب کارگزاران اسلامی و فعال سیاسی اصلاحطلب درباره نقاط ضعف و مثبت کابینه پیشنهادی رئیس جمهوری به خبرآنلاین گفت: اکثر قریب به اتفاق افرادی که برای کابینه انتخاب شده اند، از کابینه قبلی هستند؛ بنا بر این اگر بخواهیم درباره روابط بین الملل و سیاست خارجی و سیاست داخلی ارزیابی داشته باشیم، باید بگوییم در مسائلی که حساسیت وجود دارد وزرای قبلی به کار برده شده اند و انتخاب دوباره آنها بیانگر این است که در مجموع، از عملکرد آنها راضی بوده اند. وی افزود: به نظر میرسد آنها میتوانند با تکیه بر تجربه هایشان مشکلات را بهتر برطرف کنند. به کارگیری دوباره این افراد با تجربه در کابینه جدید به نظر من هم نقطه مثبتی برای کابینه است.

* پرویز فتاح، وزیر دولت نهم و رئیس فعلی کمیته امداد خمینی با انتقاد از رفتارهای ساختارشکنانه حلقه نزدیکان احمدینژاد، تأکید کرد: حرکتهای تند افراطی جواب نمیدهد، نظام هم نشان داده که قدرتمندتر، صبورتر و جدیتر از آن است که در مقابل چنین حرکاتی -هر کسی که باشد-،  کوتاه بیاید.

* ظریف، وزیر امور خارجه با بیان این که رئیس جمهوری آمریکا همواره قصد نابودی برجام را داشته است، گفت: برای جلوگیری از انزوا، او تلاش میکند ایران را مقصر جلوه دهد.

 

.......اجتماعی

* 180 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند: مسعودی فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور میگوید: 180 هزار خانواده زن سرپرست خانوار، تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند که این زنان و فرزندان آنان از تمام خدمات، از جمله مستمری و خدمات درمانی، خدمات ایجاد اشتغال و ودیعه مسکن بهره مند میشوند. وی تصریح کرد: ما در سال 1390 به تعداد 2 میلیون و 500 هزار خانواده زن سرپرست داشتیم که اکنون حدود 10 درصد این آمار افزایش یافته و به دو میلیون و 600 هزار خانواده زن سرپرست رسیده است. وی اضافه کرد: 5.5 درصد از 2 میلیون و 500 هزار خانواده زن سرپرست خانواده در کشور (معادل 137 هزار و 500 نفر) را دخترانی تشکیل میدهند که هرگز ازدواج نکرده اند.

* گلواژه: وقتی میدانیم به خواسته هایمان میرسیم، شایسته است که اهداف و آرزوهای ارزشمند را طلب کنیم. امرسون

 

........بهداشت و سلامت

* دعا کنید خادم واقعی مردم باشم: هفته ای که گذشت همزمان با معرفی نامزدهای تصدی پستهای وزارت در دولت دوازدهم، روز خبرنگار را هم در خود جای داده بود. در مراسم یادبود این روز، دکتر قاضیزاده هاشمی، وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران حضور یافت. بعد از هفته ها غوغا و انتظار، آرامشی خاص بر جمع خبرنگاران حاکم شد. دکتر هاشمی به عنوان تنها وزیر بهداشت از ابتدای انقلاب اسلامی که برای دومین بار با پشتوانه اعتماد دولت و مردم به مجلس معرفی شده است، به احتمال قریب به یقین با رأی بالای مجلس، چهار سال دیگر در این وزارتخانه خواهد ماند؛ هرچند بسیاری از خواسته های او از جمله همراهی وزارت رفاه  در برنامه تجمیع بیمه ها، با ناهماهنگیها به تأخیر افتاد، اما حضور او در این کابینه به همراه معرفی مجدد آقای ربیعی به عنوان وزیر رفاه، نشان از حل این مشکل در دولت آینده دارد. در این نشست صمیمی که پیشکسوتانی چون حجت الاسلام دعایی، مدیر مسئول روزنامه اطلاعات حضور داشتند، نماینده خبرنگاران از هاشمی به عنوان کسی که با گذر از دوران دفاع مقدس هنوز ارزشهای آن دوران را در خود باقی نگه داشته تقدیر کرد و این که او مهمترین کار خود را در دولت پیش، این دانست که به مردم دروغ نگفته است را نشانه مردمی بودنش دانست. در ادامه دکتر هاشمی ضمن بیان این که 

دولت یازدهم کارهای بسیار خوبی انجام داده است، گفت: ما باید همانطور که به کاستیها توجه داریم، به توفیقات هم نگاه کنیم و مردم را نا امید نسازیم و در کنار انذار، بشارتی هم بدهیم تا به ویژه نسل جوان امیدوار شوند. مردم از درگیری و متهم کردن یکدیگر خوششان نمیآید؛ آنها فقط کار و کارنامه میخواهند و این که مسئولان فقط به آنها فکر کنند. این حق مردم است، چون آنها در صحنه هایی که لازم بوده، بیش از انتظار حاضر شده اند. دکتر هاشمی با توجه به نقش خبرنگاران در انعکاس مطالب افزود: ما نباید از خبرنگاران انتظار داشته باشیم ما را تنها مدح کنند، اما انتظار میرود مشکلاتی را که اگر آهسته گفته شوند، حل میگردند، فریاد نزنند که در این صورت نه تنها حل نمیشوند، بلکه پیچیده تر میشوند. دکتر هاشمی برنامه های خود را در دولت آینده چنین معرفی کرد: برنامه اصلی ما توانمند ساختن مردم از نظر دانش سالم زندگی کردن است. منظور از تغییر، انتخاب سبک زندگی در مسیر کاهش بیماریست. مهمترین کار وزارت بهداشت در دولت دوازدهم تداوم و ارتقای طرح تحول سلامت در قالب برنامه ششم توسعه است و بعد از آن، استقرار نظام ارجاع که اگر بخواهیم به شکل واقعی پیاده شود، کار بسیار سختی در پیش داریم. ما شش هزار مرکز و خانه بهداشت و خانه های سلامت ایجاد کرده ایم و در کنارش تشکیل پرونده سلامت را پیگیری کرده ایم. اکنون زمان استقرار  نظام ارجاع است. برنامه دیگری که به کمک همه دستگاهها نیاز دارد، پایداری منابع حوزه سلامت است که امیدواریم در صد روز اول دولت به سر انجام برسد. کار مهم دیگر ما –البته با همراهی رسانه ها-، مطالبه گری برای سلامت مردم و کاهش آسیبهای اجتماعی است. دستگاههای زیادی در کشور؛ تولید بیماری میکنند. باید این دستگاهها را کنترل و نصیحت کنیم و اگر قبول نکردند، آنها را معرفی کنیم تا مردم خودشان قضاوت کنند. دستگاههایی که هوا را آلوده میکنند، آسیبهای جاده ای و در بخش صنعت و غذا و سودجویانی که محصولات آسیبرسان در حوزه سلامت روان عرضه میکنند. حاصل این مطالبه گری، کاهش آسیبهای اجتماعی است. این برنامه هایی است که من به مجلس ارائه کرده ام. دعا کنید خادم واقعی برای کشور عزیزمان باشیم و در حوزه سلامت چهار سال بی منت کار کنیم تا نه تنها برای کسانی که در انتخابات رأی داده اند، بلکه آن 15 میلیون نفری که رأی نداده اند و به نحوی دلخور، بیتفاوت یا نا امید هستند امیدوار کننده باشیم. "کباری"

* گلواژه: در زندگی وقتی کاری برای انجام یا چیزی برای عشق ورزیدن یا بارقه ای برای امیدوار بودن داشتید، آن گاه بدانید فرد شادی خواهید بود. ارسطو

 

 

........ورزشی

* برگزاری اردوی پایانی تیم ملی گلبال آقایان و بانوان: اردوی نهایی و متصل به اعزام تیم ملی گلبال آقایان و بانوان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه-تایلند، انتخابی مسابقات جهانی 2018 سوئد از روز شنبه 21 مرداد در ورزشگاه شهید هرندی آغاز شد. نمایندگان کشورمان پس از پشت سر گذاشتن تمرینات خود، 27 مرداد برای شرکت در مسابقات آسیایی، عازم بانکوک میشوند. ترکیب تیم ملی گلبال بانوان را طیبه استکی، زهره مظاهری، زینب قنبری، مریم حسامآبادی، سمیرا جلیلوند و ریزان دژاهنگ تشکیل میدهند. تیم ملی گلبال بانوان که پس از چهار سال دوری از مسابقات بین المللی راهی این رقابتها میشود، نیمی از ترکیب آن دستخوش تغییرات شده و جوانان جایگزین افراد با سابقه ای همچون مریم کوه فلاح، مریم صالحیزاده و فاطمه قمصری شده اند. این تغییرات میتواند نویدبخش آینده ای درخشان برای تیم ملی گلبال بانوان باشد. محمد بیدگلی به عنوان سرمربی و مژگان کربی به عنوان مربی تیم ملی بانوان را هدایت میکنند. همزمان با بانوان، تیم ملی گلبال آقایان کشورمان نیز با ترکیب محمد منصوری، محسن جلیلوند، مصطفی شهبازی، جواد شیردل، محمد سرنجی و میلاد سوری، راهی تایلند میشوند. تیم ملی گلبال آقایان نیز که از راهیابی به مسابقات پارالمپیک 2016 ریو باز ماند، شاهد دو تغییر در ترکیب خود در مقایسه با مسابقات آسیایی چین است و جواد شیردل و میلاد سوری، جایگزین حسن جعفری و سید مهدی سیاحی شده اند. مهدی نباتی به عنوان سرمربی و محمد ابراهیمزاده به عنوان مربی، تیم ملی آقایان را هدایت و رهبری میکنند. مسابقات آسیایی گلبال از تاریخ 30 مرداد تا 6 شهریور در تایلند برگزار خواهد شد.

* برگزاری مسابقات جایزه بزرگ گلبال: در راستای رشد و توسعه ورزش گلبال، هیأت کردستان در نظر دارد اولین دوره مسابقات جایزه بزرگ گلبال آقایان و بانوان را از تاریخ 25 تا 28 مهر در سنندج برگزار کند.

 

........جعبه جادو

* برگزاری جلسه با نمایندگان بختیاریها از سوی معاون سیما: به دنبال مناقشاتی که در آغاز پخش سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی ایجاد شد، پخش این سریال متوقف شد و از آن پس، موضوع ادامه پخش «سرزمین کهن» محل مذاکره و مباحث زیادی شد. اما در تازه ترین خبری که از سوی خبرگزاری مهر منتشر شد، اعلام شد که سید مرتضی میرباقری با نمایندگانی از چهارمحال و بختیاری چند جلسه برگزار کرده تا اشکالات این سریال برطرف شود و به دنبال آن، تلویزیون پخش سریال تبریزی را از سر بگیرد. میرباقری در گفتگو با خبرنگار مهر اذعان کرده که طی جلساتی 10 ساعته با نمایندگان چهارمحال و بختیاری و پخش قسمتهایی از این سریال برای آنها، به دنبال رفع اشکالات بوده است. معاون سیما در این گفتگو، زمان پخش این سریال را منوط به حصول توافق نهایی با بختیاریها دانسته است. وی همچنین درباره سریالی که گفته شده مرضیه برومند برای شبکه امید آماده میکند اظهار کرده که این سریال هنوز در مرحله ایده و تحقیق است. – پخش «آریو برزن» با صدای بهروز رضوی: از شنبه شب، 21 تا 27 مرداد ماه جاری، کتاب «آریو برزن» در برنامه کتاب شب، با صدای بهروز رضوی برای علاقه مندان کتاب و کتابخوانی پخش میشود. این کتاب نوشته ثریا جبارزاده است که در دو جلد، از سوی انتشارات سمیر منتشر شده است. «آریو برزن» داستان دلاور ایرانیست که در مقابل حمله اسکندر مقدونی به تخت جمشید، ایستادگی کرد، اما در پی خیانت یک چوپان، همراه با یارانش به دست اسکندر افتاد و قهرمانانه جانش را در راه دفاع از ایران تسلیم مرگ کرد. محمدباقر رضایی، نویسنده و کارشناس این برنامه تنظیم رادیویی کتاب «آریو برزن» را انجام داده است. برنامه کتاب شب، به تهیه کنندگی رضا قربانی، کاریست از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که هر شب ساعت 23:30 پخش میشود. – مهرانه مهینترابی شمع 60 سالگیش را فوت کرد: مهر نوشت: جشن تولد مهرانه مهینترابی جمعه شب، 20 مرداد با حضور محمود صلاحی، رئیس سازمان فرهنگی-هنری شهرداری تهران و جمعی از اهالی هنر، در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد. در این مراسم امیر سماواتی تهیه کننده سینما بیان کرد: من این جا یاد فعالیتهای بیژن بیرنگ و مرحوم مسعود رسام افتادم که سالها کار کردند و برنامه ساختند. شما خانم مهینترابی! سالها زحمت کشیدید و ما امیدواریم دوباره بتوانیم شما را در عرصه هنر پیروز و درخشان ببینیم. همچنین الهام پاوه نژاد، دیگر هنرمند حاضر در این مراسم اظهار کرد: من خیلی فکر کردم که چه باید بگویم و تمام خاطراتی که ۲۳ سال از آنها گذشته برای من زنده شد. من مهرانه مهینترابی را اولین بار در تئاتر شهر با بازی در نقش دزدمونا دیدم و بعد افتخار داشتم که با او همبازی شوم. درباره مهرانه مهینترابی باید گفت علاوه بر همه جذابیتهای کاری در آن ۱۵ ماه در سریال «همسران»، او یک ویژگی حسرت بر انگیز برای من داشت که راحت میخوابید. در دوره ای کار ما روزپخش شده بود و روزی ۱۸ ساعت کار میکردیم و من در آن دوران استراحت نداشتم، اما مهرانه میتوانست حتی سر کار هم سرش را روی میز بگذارد و راحت بخوابد. اکرم محمدی، دیگر بازیگری بود که پشت تریبون قرار گرفت و عنوان کرد: قدمت کار ما به خیلی سال پیش و سریال «خانه سبز» برمیگردد که زندگی بسیار قشنگی در جریان آن کار داشتیم. مرضیه برومند، دیگر هنرمند حاضر در این مراسم نیز عنوان کرد: تنها کسی که در سراسر ایران برای بازی در سریال «همه بچه های من» که کارگردانیش را بر عهده داشتم مناسب بود، مهینترابی بود و این همکاری تجربه بسیار خوبی برای من شد. هوشنگ مرادی کرمانی نیز در این مراسم گفت: خوشحالم که برای خانمها هم تولد میگیرند. تولد برای یک هنرمند زمانی است که کار میکند و دیده میشود و شما سالها کار کردید و خوش درخشیدید.

 

........حوادث

* محاکمه مرد شیطان صفت پس از مرگ دختر جوان: پسر جوان مقیم استرالیا که پس از بازگشت به ایران و در آشنایی شوم با یک دختر، خود را به عنوان خواننده و تهیه کننده کلیپهای موسیقی معرفی کرده و طعمه اش را در خلوتگاه شیطانی، هدف آزار و اذیت وحشیانه قرار داده بود، در حالی محاکمه شد که دختر جوان در مرگی خودخواسته و از بیم رسوایی به زندگیش پایان داده بود. چهارده ماه پیش دختر جوانی به نام «هانیه» 22 ساله به اداره پلیس آگاهی استان البرز شکایت کرد که از سوی پسر جوانی به نام سعید مورد تعرض قرار گرفته است. او با چشمانی اشکبار به کارآگاهان گفت: «مدتی قبل یکی از دوستانم مرا با سعید آشنا کرد که خودش را خواننده و تهیه کننده کلیپهای موسیقی معرفی میکرد. من هم از محل زندگیمان در یکی از شهرهای جنوبی کشور با هزار شوق و ذوق خودم را به تهران رساندم. سعید که برای استقبال از من به فرودگاه آمده بود، مرا به فردیس کرج برد تا آپارتمان و دفتر کارش را نشانم دهد. اما چند ساعتی از دیدار حضوریمان نگذشته بود که سعید مرا در خلوتگاهش زندانی کرد و بعد هم مورد تعرض قرار داد. من که حسابی ترسیده بودم، به بهانه ای از آن آپارتمان گریختم و خودم را به نگهبان ساختمان رساندم و تقاضای کمک کردم.» این در حالی بود که بر اساس گزارش پلیس، دختر جوان پس از طرح این شکایت به محل زندگیش بازگشته و پس از چند روز به خاطر رفتار شیطانی پسر جوان، خودش را حلقآویز کرده بود. سر انجام پرونده این جنایت هولناک پس از تحقیقات تکمیلی در دستور رسیدگی دادگاه کیفری قرار گرفت و پسر شیطان صفت اواخر هفته گذشته پای میزمحاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه دادگاه، نماینده دادستان متن کیفرخواست را بیان کرد و از دادرسان دادگاه خواستار اشد مجازات برای متهم شد. آن گاه سعید (متهم پرونده) برای پاسخگویی به سؤالات دادگاه پای میز محاکمه ایستاد: 28 ساله ام و دیپلمه هستم. من در استرالیا راننده خودروی سنگین بودم. علاوه بر آن خوانندگی و نوازندگی هم میکردم. - چه شد که به ایران آمدی؟ از شرکت بیرون آمده بودم و به خاطر بیکاری مجبور شدم به ایران برگردم. - چطوری با هانیه آشنا شدی؟ او را یکی از دوستانم به من معرفی کرد. میخواستم در کلیپی که قرار بود درست کنم، از او استفاده کنم و قبل از این که در فرودگاه همدیگر را ببینیم، از طریق تلگرام باهم آشنا شده بودیم. - چرا هانیه همکاری تو را نپذیرفت؟ چون در این کلیپ میبایست بدون پوشش میبود و برای همین قبول نکرد. - چرا خودت را تهیه کننده معرفی کردی، در حالی که فقط یک راننده در استرالیا بودی؟ من خوانندگی میکردم، نوازنده هم بودم. - چرا به او تعرض کردی؟ خودش راضی بود. اگر راضی بود پس چرا از آپارتمانت فرار کرد و بعد هم به زندگیش پایان داد؟! در حالی که پسر جوان برای این سؤال هیچ پاسخی نداشت و سکوت کرده بود، قضات ختم جلسه را اعلام کرده و برای تصمیمگیری وارد شور شدند.

.......اطلاع رسانی

* اطلاعیه هیأت مدیره شبکه تشکلهای نابینایان و کمبینایان کشور «چاووش»: نظر به نزدیک بودن موعد برگزاری مجمع عمومی عادی شبکه چاووش با محوریت انتخاب دومین هیأت مدیره شبکه، بدین وسیله از کلیه تشکلهای عضو درخواست میشود مدارک ذیل را جهت ثبت نام در مجمع عمومی و دریافت دعوتنامه کتبی شرکت در مجمع عمومی، به نشانی دفتر شبکه ارسال فرمایند. 1. کپی مجوز معتبر تشکل از یکی از مراجع سه گانه وزارت کشور، استانداریها یا فرمانداریها. 2. آگهی آخرین تغییرات تشکل در روزنامه رسمی منطبق با اعتبار مجوز. 3. معرفینامه نماینده تشکل، مصوب هیأت مدیره جهت شرکت در مجمع عمومی با حق رأی. 4. درخواست رسمی عضویت از سوی هیأت مدیره تشکلهایی که تا کنون عضو شبکه نبوده اند. مهلت ارائه مدارک تا تاریخ 1/6/96. نشانی: تهران، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان اورامان، پلاک 55، انجمن باور. 88342529-021 یاوری

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *