شناسه خبر: 11158 منتشر شده در مورخ: 1396/2/3 ساعت: 08:29 گروه: اخبار روزنامه ایران سپید  
روزنامه یکشنبه 3 اردیبهشت 1396

روزنامه یکشنبه 3 اردیبهشت 1396

برای اطلاع از خبرهای حوزه نابینایان و معلولان به کانال تلگرام روزنامه ایران سپید به آدرس iransepid@ مراجعه کنید.

روزنامه «ایران سپید»

یکشنبه 3 اردیبهشت 1396

25 رجب 1438

23 آپریل 2017

سال بیست و یکم شماره 5550

صاحب امتیاز:

خبرگزاری جمهوری اسلامی      

مدیر مسئول: سهیل معینی

سامانه پیامکی: 3000465040

نشانی پستی: تهران- ص.پ. 158755388

تلفن: 84711371

شماره انتشارات: 5-88548892

وبسایت: www.iransepid.ir

پست الکترونیک: iransepid@icpi.ir

شهادت جانسوز امام موسی کاظم علیه السلام تسلیت باد

.........عناوین این شماره.......

کسب مقام اول مسابقات بین المللی قرآن نابینایان توسط نابینای لرستانی 2

ارزش انتخابات به انتخاب آزادانه است 4

دبیرخانه مسابقات قرآن کریم دانشآموزان جهان در ایران 8

حق سرویس در رستورانها و کبابیها ممنوع! 9

ابتلای نیمی از جمعیت کشور به چهار بیماری غیر واگیر

قرعه کشی لیگ قهرمانان و یورو لیگ اروپا 12

معرفی ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه های رادیویی 14

قاتل فراری 2 زن و یک مرد دستگیر شد

اطلاعرسانی

صئ........ویژه

* قاری نابینای لرستانی رتبه اول مسابقات بین المللی قرآن نابینایان را کسب کرد

محمد بهرامی، نماینده نابینای کشورمان رتبه اول دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نابینایان را کسب کرد. بنا بر این گزارش، طبق نظر هیئت داوران در بخش قرائت نابینایان، محمد بهرامی از جمهوری اسلامی ایران رتبه نخست و به ترتیب احمدعلی ساراکایا از ترکیه و محمد عبد الشهید باقر از عراق رتبه های دوم و سوم را کسب کردند. رشته قرائت امسال برای اولین بار به مسابقات بین المللی قرآن نابینایان دنیای اسلام اضافه شد. در این مسابقات شرکت کنندگان تنها در یک مرحله به رقابت پرداختند.

* علی صابری تأیید صلاحیت شد: برخی اعضای فعلی شهر تهران که متقاضی حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران هستند، خبر تأیید صلاحیت خود را تأیید کردند. علی صابری، عضو نابینای شورای شهر تهران، از دریافت پیامک «تأیید صلاحیت» در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر خبر داد.

* تعطیلی کلینیکهای ویژه معلولان: نحوینژاد، معاون توانبخشی بهزیستی گفت: خدمات توانبخشی پزشکی که مشتمل بر خدمات فیزیوتراپی، گفتار درمانی، ارتوپدی و بینایی سنجی است، به جز در موارد محدود، تحت پوشش بیمه قرار ندارد. نحوینژاد تصریح کرد: بهزیستی توان خرید خدمت از بخش خصوصی را ندارد؛ قبلاً کلینیکهایی در استانها و شهرستانها وجود داشت که این خدمات را به صورت جامع ارائه میکرد، اما با واگذاری خدمات به بخش خصوصی و کوچک شدن دولت، خیلی از این  کلینیکها بسته شده و مددجویان را با معضلات بسیاری رو برو کرده است. این کلینیکها به تعداد کافی وجود ندارند و از طرفی هزینه بسیار بالایی دارند، چرا که بیمه ها آنها را پوشش نمیدهند؛ در نتیجه معلولان به ویژه در مناطق محروم مشکلات بسیاری دارند که البته در اصلاحیه لایحه قانون حمایت از معلولان به این امر توجه کرده ایم که در حال رایزنی برای تصویب آن هستیم.

صئ........همراه با انتخابات

* ارزش انتخابات به انتخاب آزادانه است

از امروز تا پایان انتخابات ریاست جمهوری با زمزمه ها و خبرهای ریز و درشت انتخاباتی که نقل محافل سیاسی روز کشور است، با شما همراه میشویم. رسالتمان این است که در این ستون از همه شش کاندیدای تأیید صلاحیت شده و خبرهای مربوط به آنها بگوییم؛ امید که مقبول افتد. 

* دکتر روحانی، رئیس جمهور کشورمان با انتشار پیامی در توییتر تأکید کرد: ارزش انتخابات به انتخاب آزادانه و آگاهانه است. وی در این پیام با درج هشتک #مناظره_ زنده نوشت: ارزش انتخابات به انتخاب آزادانه و آگاهانه است. من حامی آزادترین شیوه ها هستم.

* عبد ا... ناصری، عضو شورای مشورتی اصلاحطلبان معتقد است، به دو دلیل قالیباف رأی لازم را نخواهد آورد؛ نخست اینکه ارکان اصلی حاکمیت نمیخواهند یک شخصیت نظامی کشور را اداره کند و دوم اینکه عملکرد او در شهرداری مخصوصاً در جریان پلاسکو به نماد جانسوز برای مردم و ناکارآمدی مدیریتی برای وی تبدیل شده است. وی گفت: در شرایط فعلی باید از روحانی حمایت کرد و معتقد است که جهانگیری تا قبل از رأی گیری به نفع روحانی کنار خواهد رفت. او تغییرات در رئیسی را مثبت ارزیابی میکند، اما حضورش را در انتخابات جدی نمیداند. این عضو بنیاد باران حضور قالیباف برای سومین بار را ناشی از روحیه جاه طلبی او میداند.

* از نماد و شعار ستاد قالیباف رونمایی شد. شعار ستاد قالیباف "به عمل کار برآید" و نماد ستاد او نیز "دولت مردم" انتخاب شده است. قالیباف پس از ثبت نام گفته بود، به پشتوانه دولت مردم در یک دوره چهار ساله با انقلابی اقتصادی، درآمد کشور را دو و نیم برابر افزایش خواهد داد. تنها با یک بررسی ساده قابل محاسبه است که تحقق این شعار تنها در صورتی است که رشد اقتصادی ایران سریعترین رشد اقتصادی تاریخ جهان را که متعلق به چین است داشته باشد!!! حجت الاسلام ابراهیم رئیسی نیز شعار "دولت کار و کرامت" را برای تبلیغات انتخاباتی خود برگزیده است. 

* روزنامه شرق نوشت: ابراهیم رئیسی بیش از آنکه با نامزدهای دیگر ریاست جمهوری در تقابل باشد، در مواجهه با خودش است. مردی که همواره در سمتهای قضائی بوده و به کسی جز بالادستیش پاسخگو نبوده، این بار در صورت پیروزی در جایگاهی مینشیند که باید پاسخگوی همگان باشد. شاید از همین رو است که رئیسی طوری رفتار میکند که گویا برای کسب جایگاه ریاست جمهوری به میدان نیامده است و بیشتر در صدد انجام تکلیفی است که بر گردنش نهاده اند.

* ساعاتی بعد از آنکه منابع آگاه از اختلاف و رقابت میان مسعود میرکاظمی و علیرضا زاکانی بر سر پست ریاست ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی خبر دادند، سازمان جمنا اعلام کرد که حکم ریاست ستاد به نام علی نیکزاد، وزیر راه احمدینژاد صادر شده است.

* حمیدرضا حاجی بابایی، محمد هاشمی و علیرضا زاکانی، سه داوطلب ریاست جمهوری در  واکنش به عدم احراز صلاحیتشان از سوی شورای نگهبان، با نوشتن بیانیه های جداگانه ای گفتند که به رأی این شورا تمکین میکنند.

* محمدعلی وکیلی، عضو هیئت رئیسه مجلس با استناد به تواناییهای رئیس جمهور، پخش زنده مناظره های تلویزیونی را به نفع روحانی و به ضرر رقبای وی دانست.

* مصطفی هاشمیطبا، نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: متأسفانه گاهی دیده میشود که فردی در تبلیغات انتخاباتیش میگوید: «من یارانه را سه یا پنج برابر میکنم» اینها یعنی خریدن رأی مردم که این خلاف تقوا، عقل و اداره مملکت است، اینها اگر راست میگویند، قایق را برای مردم بگویند و رأی بگیرند.

* در واکنش به رد صلاحیت احمدینژاد و بقایی، علی اکبر جوانفکر گفت: احمدینژاد و بقایی برای عمل به تکلیف انقلابی ملی و دینی خود نامزد شدند و شورای نگهبان با تصمیم خود، این تکلیف را از دوش دکتر احمدینژاد و آقای بقایی برداشته است.

 

صئ........اجتماعی

* دبیرخانه مسابقات قرآن کریم دانشآموزان جهان در ایران

احمدی دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش از ایجاد دبیرخانه دائمی مسابقات بین المللی قرآن کریم دانشآموزان جهان اسلام در ایران خبر داد. وی با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم دانشآموزان جهان اسلام گفت: امیدواریم در این چند روز برگزاری مسابقات قرآن، دانشآموزان چه از ایران و چه سایر کشورها بتوانند قرآنیتر شوند.

* فراخوان ثبت نام موکبهای اربعین 96: گودرزی، قائم مقام ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین، از آغاز ثبت نام موکبهای اربعین حسینی 96 در طرح «شناسنامه دار کردن موکبها» همزمان با سالروز مبعث حضرت رسول اکرم (ص) خبر داد و گفت: هموطنان علاقه مند به مشارکت در فیض میزبانی زائران اربعین حسینی میتوانند کمکها و نذورات خود را به حساب 1040 بانکهای ملی، پست بانک و ملت در سراسر کشور واریز نمایند.

صئ........اقتصادی

* حق سرویس در رستورانها و کبابیها ممنوع

تبریزی، رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورش تأکید کرد: دریافت مبلغی تحت عنوان حق سرویس در رستورانها و کبابیها ممنوع است و در صورت دریافت چنین وجهی، مردم میتوانند موضوع را از طریق اتحادیه پیگیری کنند.

* افزایش سقف پرداخت خسارت مالی بدون کروکی:  بیمه ایران از افزایش سقف پرداخت خسارت مالی بدون کروکی بیمه نامه های شخص ثالث در حوادث رانندگی به 7 میلیون تومان خبر داد که بخشنامه آن به واحدهای اجرایی ابلاغ شده است.

* ۸۳ هزار تن گوشت منجمد وارد کشور شد: بر اساس آمارهای گمرک، در دوازده ماه سال 95، 83 هزار و 648 تن به ارزش 342 میلیون و 406 هزار و 11 دلار گوشت منجمد گاو به کشور وارد شده که به نسبت سال 94 با حجمی بالغ بر 92 هزار و 96 تن و ارزش 389 میلیون و 553 هزار و 953 دلار به لحاظ ارزش منفی 12 درصد کاهش داشته است.

صئ........بهداشت و سلامت

* ابتلای نیمی از جمعیت کشور به چهار بیماری غیر واگیر

وزیر بهداشت ضمن اشاره به ابتلای 50 درصد مردم به اضافه وزن، کبدچرب، دیابت و فشار خون، درمان اصلی این بیماریها را پیاده روی و ورزش دانست. دکتر سید حسن هاشمی جمعه، همزمان با اولین روز از هفته سلامت و در حاشیه مراسم پیاده روی خانوادگی گفت: سازمان جهانی بهداشت موضوع شعار امسال روز جهانی بهداشت را سلامت روان اعلام کرده است. با ورزش و فعالیت فیزیکی میتوان علاوه بر تأمین سلامت جسم، به سلامت روح و روان نیز کمک کرد. وی افزود: مردم نباید فکر کنند که ابتلا به بیماری فقط برای دیگران اتفاق می افتد. در عین حال باید توجه داشت افرادی که به پیشگیری اهمیت میدهند، کمتر و دیرتر به بیماری مبتلا میشوند. هاشمی با بیان اینکه طول عمر ایرانیان به طور میانگین ۷۶ تا ۷۷ سال است، گفت: متأسفانه ایرانیان ۱۰ تا ۱۲ سال پایانی عمر خود را همراه با دردهای استخوانی، کمر درد، زانو درد و به نوعی با معلولیت سپری میکنند. برای داشتن طول عمر بیشتر و زندگی سالمتر، نیاز به تحرک فیزیکی و ورزش است.

* دور بی رویه مجوز برای فست فود فروشیها: رئیس دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت ضمن انتقاد از صدور بی رویه مجوز برای راه اندازی فست فود فروشیها تأکید کرد: غذایی سالم است که عوامل خطر تغذیه ای مثل قند و نمک و چربی را نداشته باشد. فست فودهای غربی که در الگوی غذایی مردم جای خود را باز کرده اند، چربی و نمک زیادی دارند و وقتی همراه با نوشابه های گازدار استفاده شوند، به مشکلات تغذیه ای مردم دامن میزنند. دکتر عبد اللهی افزود: برای اصلاح الگوی غذایی مردم، باید غذاهای فوری ایرانی مثل انواع کوکوها، املت، آشهای ایرانی که فوری و مدل فست فود دارند را جایگزین این فست فودها کنیم. ما با چالش "نه به فست فود"، میخواهیم جامعه را آگاه کنیم و فرهنگ مصرف غذاها و فست فودهای ایرانی را گسترش دهیم.

صئ........ورزشی

* قرعه کشی لیگ قهرمانان و یورو لیگ اروپا

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا، در مقر یوفا برگزار شد و رئال مادرید میبایست در این مرحله، با رقیب همشهریش، اتلتیکو مادرید رو برو شود. کهکشانیها که در سه فصل اخیر دو بار با پیروزی مقابل رقیب دیرینه خود توانستند قهرمان اروپا شوند، این بار نیز در نیمه نهایی باید با رقیب قدیمی خود رو برو شوند. در دیگر دیدار این مرحله هم یوونتوس با موناکو دیدار خواهد کرد. مسابقه رفت رئال و اتلتیکو، سه شنبه دوازدهم اردیبهشت در ورزشگاه برنابئو و دیدار برگشت، چهارشنبه بیستم اردیبهشت، در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار خواهد شد. مصاف رفت یوونتوس و موناکو نیز چهارشنبه سیزده اردیبهشت در لویی دوم شهر موناکو و رقابت برگشت، سه شنبه نوزدهم اردیبهشت در ورزشگاه یوونتوس آرهنا برگزار میشود. میزبان بازی فینال نیز برنده این دیدار خواهد بود و برنده دیدار رئال-اتلتیکو، به عنوان تیم مهمان در کاردیف ولز حاضر خواهد شد. قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا نیز انجام شد و بر این اساس، منچستریونایتد به مصاف سلتا اسپانیا خواهد رفت و لیون فرانسه و آژاکس هلند نیز دیگر دیدار این مرحله را برگزار خواهند کرد. بازیهای نیمه نهایی 14 و 21 اردیبهشت برگزار خواهند شد. محل برگزاری بازی فینال نیز ورزشگاه استکهلم سوئد است.

* برگزاری مسابقات شنا و گلبال قهرمانی کشور جانبازان بصیر: رقابتهای شنا و گلبال دسته برتر و دسته اول قهرمانی کشور جانبازان بصیر، همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) از تاریخ 11 تا 15 اردیبهشت، در شهرستان رامسر استان مازندران برگزار میشود. در چهارمین دوره مسابقات گلبال که همزمان با رقابتهای شنا برگزار میشود، تیمهایی از سراسر کشور در قالب دسته برتر و دسته یک به مصاف یکدیگر میروند. برای برگزاری این مسابقات، بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در کنار فدراسیون نابینایان مساعدت خواهد کرد.

صئ........جعبه جادو

* معرفی ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه های رادیویی

همزمان با فرا رسیدن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شبکه های رادیویی ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده اند. «چالش» عنوان برنامه ای از رادیو اقتصاد است که به بررسی مهمترین چالشهای اقتصادی روز ایران که بر انتخاب ما مؤثر هستند، میپردازد. این برنامه از ۱۲ اردیبهشت به مدت یک هفته از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۵:۰۰ به مدت ۷۵ دقیقه به تهیه کنندگی نازنین کتابچی از این شبکه رادیویی پخش میشود. «شکوه حضور» دیگر برنامه رادیو اقتصاد در ایام انتخابات است که به انتقال فضای انتخاباتی در کل کشور و ایجاد شور و هیجان برای حضور در انتخابات میپردازد. این برنامه ۲۹ اردیبهشت در دو بخش صبح از ساعت ۸ الی ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۵ الی ۲۳ به تهیه کنندگی نازنین کتابچی پخش میشود. رادیو ایران: با حضور اساتید دانشگاه، نمایندگان مجلس و کارشناسان مسائل سیاسی «در هوای اردیبهشت» به لزوم شرکت پرشور مردم در انتخابات میپردازد. «در هوای اردیبهشت» به تهیه کنندگی آرمان ستوده، گویندگی سعید توکلی روزهای یکشنبه و پنجشنبه ساعت ۱۵:۳۰ از آنتن رادیو ایران پخش میشود که پیشبینی میشود با نزدیک شدن به روز انتخابات، تعداد این برنامه ها افزایش یابد. برنامه «سه به یک» رادیو ایران در آستانه انتخابات ابعاد شیوه های مقابله دشمن با مشارکت سیاسی ایرانیان را تحلیل و راهبردهای مقابله با آن را تبیین میکند. این برنامه که از سوی اداره کل برنامه های سیاسی تهیه میشود، در مناظره ای چالشی با حضور محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی، سارا پارساخو فعال سیاسی و فرهنگی، محمدمهدی اسلامیفر فعال رسانه و نیز حمید مرتضوی فعال سیاسی، شیوه های گوناگون دشمن برای نفوذ و تخریب انتخابات پیش رو را تبیین  میکنند. این برنامه به تهیه کنندگی مهدی زالزاده و با اجرای روایت گونه علیرضا جاویدنیا، دوشنبه و چهارشنبه ها ساعت ۱۱ از رادیو ایران پخش میشود. رادیو تهران: شبکه رادیویی تهران با ویژه برنامه انتخاباتی «جزر و مد» پیگیر انتظارات مردم و تفکر مردم سالاری دینی در انتخابات میشود. رادیو تهران روزهای باقی مانده به انتخابات از کارشناسان سیاسی و نمایندگان احزاب در برنامه «جزر و مد» که شبهای پنجشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ پخش میشود، دعوت به عمل میآورد.

رادیو جوان: برنامه «تریبون آزاد» روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵:۴۵ الی ۱۶ به تهیه کنندگی مجتبی حسنی و گزارشگران صدیقه مرادی، امین قاسمی فرع و صادق علیخانی در ایام انتخابات تقدیم مخاطبان میشود. این برنامه به صورت مستند گزارشی از دانشگاههای سراسر کشور (همدان، اصفهان، اهواز، تبریز و تهران) در مورد شرکت در انتخابات، انتخاب اصلح، مقایسه سیاسی و اقتصادی کشور با کشورهای منطقه و جهان، توقعات جوانان از رئیس جمهور آینده و تأکید دانشجویان بر شرکت پرشور جوانان در انتخابات و نقش اصلی جوانان در این اتفاق سخن میگوید. رادیو صبا: برنامه «صباگونه» با طنزهای سیاسی و انتخاباتی با مخاطبان همراه میشود. این برنامه با هدف فرهنگ سازی در جهت چگونگی انتخاب اصلح و درست تقدیم شنوندگان میشود. این برنامه به مناسبت برگزاری انتخابات در ۱۶ قسمت تقدیم مخاطبان خواهد شد. کاندیدا و مشاور، گپ، کارشناسی، نمایش و آیتم کودک از جمله بخشهای برنامه «صباگونه» است. این برنامه از هفتم اردیبهشت در روزهای یکشنبه و پنجشنبه در ساعت ۱۴:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه از رادیو صبا پخش میشود. رادیو فرهنگ: «سمت و سوی فردا» ویژه برنامه انتخاباتی رادیو فرهنگ است که به تهیه کنندگی و نویسندگی مریم مقدسی، در ایام انتخابات به مدت ۳۰ دقیقه پخش میشود. «راهبرد» دیگر برنامه رادیو فرهنگ در ایام انتخابات است که به تهیه کنندگی و نویسندگی مریم حقوردی و گویندگی فاطمه حقیقت ناصری یکشنبه ها به مدت ۳۰ دقیقه از ساعت ۱۶:۰۰ روی آنتن میرود.

صئ........حوادث

* قاتل فراری 2 زن و یک مرد دستگیر شد

هشتم فروردین 2 زن و یک مرد توسط فردی در روستای حسینآباد جیرفت به قتل رسیدند. این فرد 32 ساله و مجرد دارای سابقه کیفری است که بر اثر اختلافات خانوادگی زن عموی خود را با سلاح گرم غیر مجاز به قتل رسانده و سپس به در خانه همسایه رفته و زن همسایه را نیز به قتل رسانده و همچنین شخصی که قصد متوقف کردن او را داشته به قتل رسانده و متواری شد. پس از وقوع این جنایت، عملیات ویژه پلیس آگاهی آغاز شد و در کمتر از یک ماه، روز پنجشنبه گذشته این قاتل را در استان یزد دستگیر کردند.

* سنگینترین زن جهان نصف شد: زن ۵۰۰ کیلویی مصری که پس از انتقال به بیمارستانی در هند، تحت درمان و جراحی قرار گرفته است، تا کنون ۲۵۰ کیلو وزن کم کرده است. این زن  پیش از این به علت وزن بسیار زیادش طی ۲۰ سال هیچ گاه از خانه خارج نشده بود.

* راز جسد خونین در بیمارستان: صبح چهارشنبه 30 فروردین امسال، نگهبان بیمارستان امینی شهرستان لنگرود به نحوه پارک یک خودروی پراید مشکوک شد و به بررسی آن پرداخت. این مرد وقتی چشمش به مردی افتاد که روی صندلی عقب خودرو افتاده، چند بار او را صدا کرد، اما صدایی نشنید تا اینکه در خودرو را باز کرد و با صحنه هولناکی رو برو شد. او بلافاصله کارکنان اورژانس و مسئولان دفتر پرستاری و حراست را باخبر کرد. اما پس از معاینات و بررسیهای لازم مشخص شد مرد جوان بر اثر شدت خونریزی جان سپرده است. مأموران پلیس در تحقیقات دریافتند قربانی 38 ساله اهل یکی از روستاهای لنگرود است و در زمینه خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشته است. بدین ترتیب پلیس احتمال داد که این مرد در جریان انجام معاملات مواد مخدر با سایر قاچاقچیان درگیر شده و از پا درآمده است. البته از شواهد پیداست که قاتل یا عاملان جنایت، قربانی را به امید نجات، به بیمارستان رسانده و متواری شده اند. تجسسها برای کشف راز این جنایت ادامه دارد.

صئ........اطلاعرسانی

* به اطلاع اعضای محترم انجمن نابینایان ایران میرساند: اردوی سیاحتی صلاح الدین کلاه محمودآباد، از تاریخ 13/2 لغایت 16/2 برگزار میشود. علاقمندان تا تاریخ 4/2ضمن تماس با انجمن، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

* بدین وسیله به اطلاع میرساند: کلاسهای حفظ و قرائت قرآن مجید ویژه خردسالان و بزرگسالان طی یک ترم سه ماهه با مبلغ 40000 تومان در فرهنگسرای ولا برگزار میگردد. ثبت نام با شماره همراه 09195632245

* مجمع عمومی عادی جامعه نابینایان استان یزد در تاریخ 11/2 در محل جامعه نابینایان از ساعت 9 الی 11 برگزار میگردد و در صورت به حد نصاب نرسیدن این مجمع، دور دوم مجمع عمومی در تاریخ 19/2 در محل سالن شهید فیاض واقع در فلکه سوم آزادشهر از ساعت 16 الی 19 برگزار میگردد. دستور کار این جلسه: گزارشهای هیئت مدیره، هیئت بازرسان و تصویب تراز نامه طرح انتقادها و پیشنهادها و تریبون آزاد.

 

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *